Μου τη σπάει

Τherion θα σου έλεγα κάτι τραγικό αλλά επειδή σε αγαπάω σου αφιερώνω κάτι διαχρονικό

τα μισά να μου λεγε…

ουτε καν χειρος.οριτζιναλ κομπογιαννιτης

ρε φίλε καλά λέει ο nightsky η ειρωνεία σου γίνεται πάντα με χειρουργική ακρίβεια.

Μου την σπάνε τα πάντα ρε γαμώτο δεν έχω καλή διάθεση…ίσως να φταίει το γεγονός ότι τελειώνει το ΠΑΣΧΑ

Γαμημένο στερεοφωνικό, ούτε 2 μήνες δε σε έχω πότε πρόλαβες να χαλάσεις?

E όχι και στο κλειστό του ΟΑΚΑ η συναυλία του roger waters…

Είχα πάει pearl jam…ήταν ψιλό πανικός

Αφού πάλι λες ότι θα πας και πάλι 2 βδομάδες πριν το λάιβ θα λες ότι δεν βρήκες εισιτήριο…τι παραπονιέσαι από τώρα? :stuck_out_tongue:

αυτη η μερα. υπαρχει μια μελαγχολια και μια απελπισια in the air. μια με τον Βεγγο, μια με το κλιμακιο που ειναι παλι στην Αθηνα κ περιμενουμε τις ανακοινωσεις, επιπλεον στο ραδιοφωνο ολο κουβεντες για το ποσο χειροτερευουν τα πραγματα… ασταδιαλα!

που δεν βρισκω παρεα για γουοτερς:(

που πρεπει να διαβασω το πιο δυσκολο μαθημα της σχολης

^^που πρέπει να διαβάσω γενικώς…και που δεν μπορώ να αποφασίσω ποιο μάθημα είναι το δυσκολότερο αυτού του εξαμήνου…:-k:-k:-k

οταν οι αθηναιοι λενε παοκτζης
παοκτσης ειναι γαμω την πουτανα μου!

η μπαοκτσης?:stuck_out_tongue:

και τριτος στη παρεα:(

  1. το αντιστοιχο που λενε ομως ειναι “αεκτζης”. απο κει και περα το θεμα ειναι το τι ειναι το πιο ευηχο για τον καθενα.
  2. ειστε τραγικοι ομως τα μπαοκια που ασχολειστε με αυτο! μου το ειχε πει μια φορα ενας ταξιτζης και προσπαθουσε να μου το εξηγησει γραμματικα! απο τοτε σας λεω “μπαοκτζηδες”! συγνωμη αλλα δεν μπορω να κρατηθω! :lol:

Χαχαχαχ :lol::lol:

Και εγώ ‘‘παοκτζής’’ νόμιζα ότι λεγόταν…:expressionless:
Kαι ο μπαμπάς μου παοκ[B]τσής[/B] είναι και ποτέ δε με διόρθωσε…
βέβαια δεν ασχολούμαι με την ομάδα του, παρά τις προσπάθειες του να με κάνει ‘‘παοκτσού’’ ή ‘‘παοκτζού’’…όλες οι προσπάθειες απέβησαν άκαρπες.!! :roll:

Εδώ λένε ΖΜΠΑΟΥΓΚ, στο -τζης κόλλησες?:lol:

Μου τη έσπασε άγρια που από τη μουσική που πέρασα στο παλιό μου λαπτοπ δεν “πήγε” για κάποιο λόγο ούτε η μισή και το κατάλαβα αργά

[SPOILER]Το καινούριο το έδωσα λόγω πολλών καμμένων pixels και περιμένω αντικατάσταση ή πίστωση χρημάτων(αν δε μου πουν μαλακίες από το σέρβις του e-shop)[/SPOILER]

η καινουρια εκδοση του Firefox!!

οι μαλακες απο εταιρια κινητης τηλεφωνιας που με παιρνουν συνεχεια εδω και 1 μηνα (!!!)
για να μου πουν την προσφορα τους να παω σε αυτους…
αποκορυφομα ενας ΗΛΙΘΙΟΣ που πηρε τηλεφωνο σαββατο 9 το πρωι!!! #-o:?