Μου τη σπάει

Κορτσάκια μικρά παίζουν το παιχνίδι του fb, άχου τα!:lol3:
Κάνε τσεκίν μέσα απ’τη τουαλέτα ότι κατουράς και χέζεις, ανέβασε φωτό με μία σκατούλα και τάγκαρε τες, να δούμε μετά αν θα σε ξαναπροσθέσουν.

Ρε συ Voider, αν είναι μικρά τα κοριτσάκια δικαιολογούνται, μόδα της εποχής μας είναι, παρασύρονται… αν είναι μεγαλύτερα θα είναι “μικρά” στο μυαλό, θα τα δικαιολογήσουμε πάλι, όχι? Σίγουρα, πάντως, δε μπορούμε ν αδικήσουμε αυτά που πάνε εξωτερικό και κάνουν check-in σε κάποιον σημαντικό αρχαιολογικό χώρο ξέρω γω ή πασίγνωστο μνημείο ή αξιοθέατο, εκεί δείχνει επίπεδο :slight_smile:

Τα τσέκιν είναι η πλήρης εθελοντική κατάργηση της ιδιωτικότητας.
Ούτε στα πιο τρελά όνειρα του Φουκώ.
Επιπλέον, αλήθεια δεν με ενδιαφέρει πού κωλοβαράτε αυτήν τη στιγμή και πώς, ευχαριστώ.

Αχ, η χαρά του να μην έχεις fb :smiley:

Όχι, ποζεριλίκι δείχνει.

Μου την σπανε οι γκόμενες που ακολουθούνε ΜΟΔΕΣ
αυτό
Καλή ανάσταση :slight_smile:

Μην βγάζεις δοντάκια και είσαι αυστηρή με τα κοριτσάκια, θα μουτρώσουν και δε θα ξαναενημερώσουν το STATUS τους.:slight_smile: Επίσης θα τρέξουν σαν φοβισμένα… κοτσύφια, χτυπημένα απ τη μοίρα, στον έρωτα της ζωής τους (που θα τον έχουν αποκτήσει, όλως τυχαίως, απ το φουμπου) για να προστατευτούν κάτω απ τις μασχ… φτερούγες του και θα χαθεί η ευκαιρία για νέες γνωριμίες. Θα χάσεις την ευκαιρία να ανήκεις στην… μεγάλη των φίλων τους σχολή! :stuck_out_tongue:

…που εσπασε ο σκελετος των γυαλιων μου και εχω κανει παρτεντα με σελοτεηπ μεχρι να παρω καινουργια. Και αυτα μεγαλο σαββατο βρηκαν να σπασουν που ειναι τα παντα κλειστα.

…bad timing:?
…βρίσκουν κάτι ώρες κιαυτά

:):!:

Σχετικα με τα check-in και γενικα τα social media:
Εκτος απο την τεραστια εμπνευση του να κανει ο αλλος τσεκ ιν στο σπιτι του και στο ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ(Το εχω δει παραπανω απο μια φορα,με φωτογραφιες απο ορους και αλλες τετοιες αρχιδιες),η μεγαλυτερη εμπνευση ειναι το tag στις φωτογραφιες απο κλαμπ στο red carpet,famous κτλπ.Να βγαινεις και την επομενη μερα να ψαχνεις τη φατσα σου στα μαγαζια για να κανεις ταγκ το ονομα σου.Και το ακομα πιο γελοιο ειναι οτι γινεται και σε καφετεριες!?!?!Δηλαδη πρεπει να σε ανεβαζεις τη φωτογραφια σου στα σοσιαλ μιντια ακομα και καθε φορα που πας για ενα καφε.

Για κάτσε ρε φίλος, βγαίνεις στο κλαμπάκι της παραλιακής το καλοκαίρι. Κοζάρεις όλο το βράδυ το πιπίνι απέναντι, που δεν είναι και τοπ, αλλά τα πετάει όλα έξω και σου βγάζει κάτι ρε παιδί μου, ενώ ταυτόχρονα είναι στα κυβικά σου άρα δεν θα πάει με τον μποντιμπίλντερ με το τατού-μανίκι και το V μέχρι τον αφαλό. Προφανώς, δεν θα της μιλήσεις γιατί δεν έχεις αρκετά λεφτά να πιείς τόσο ώστε να κατέβουν τα ούμπαλα απ’ τον λαιμό… Οικονομική κρίση γαρ. Φτάνει η επόμενη ημέρα, λοιπόν. Δεν είναι υπέροχο που σου δίνεται η δυνατότητα να μπεις στο φβ, να την βρεις στην φωτογραφία με τις φίλες της που σουφρώνουν όλες τα χείλια, να δεις ποια είναι και: α)αν είσαι τολμηρός να την κάνεις αντ και να της στείλεις μήνυμα όταν είναι ονλάην, β)να την στοκάρεις για να δεις πότε θα κάνει τσεκιν ξανά στο μαγαζί για να πας να την πετύχεις μπας και της μιλήσεις εκείνη τη φορά;

Όλα έχουν το λόγο τους και τα πάντα εν σοφία εποιήσαμεν.

:lol::lol::lol:
αν και ειναι τοσο τραγικα αληθινο

Ποσα ατομα απο δω εχετε πηδηξει απο FB myspace κλπ χωρις να γνωριζατε το ατομο?
Εχω την εντυπωση τα περισσοτερα.
Ανηκω κι εγω στο κλαμπ :stuck_out_tongue:

[SPOILER]

[/SPOILER]

Χαχαχα.Αντε βρηκες και ενα πλεονεκτημα/μια περιπτωση που δικαιολογειται η ολη φαση :stuck_out_tongue: .Αλλα και παλι να δικαιολογησω εσενα που εψαξες την γκομενα,αλλα την γκομενα που εψαχνε τη φατσα της τι να την κανω?

τι σκατα.ολοι μεσω φεισμπουκ πηδατε :frowning:

Τωρα πλεον οχι, απλα ετυχε κανα δυο φορες απο myspace και κανα δυο απο forum :stuck_out_tongue:

Έχω διαβάσει 65-70 σελίδες σε μια μέρα και τώρα ο εγκέφαλός μου αρνείται να προχωρήσει παρακάτω, πέντε χρόνια η ίδια δουλειά.

Τα μηνύματα στο κινητό (που σκατά τον βρήκαν τον αριθμό δεν μπορώ να καταλάβω) από υποψήφιους δημάρχους/ δημοτικούς συμβούλους. Ζεππελιν μας τα έχουν κάνει.

Παίζει να τα παίρνουν από εταιρείες κινητής τηλεφωνίας άνετα.
Εμένα μου στέλνουν συχνά προσφορές ενός γυμναστηρίου στο οποίο δεν έχω πάει ποτέ μου και είναι στην περιοχή που έμενα πριν 4 χρόνια…

Βραβειο στον τυπο στο πλοιο που πληρωσε με πιστωτικη για ενα μπουκαλακι νερο και μετα εκανε και 2μιση ωρες να βαλει τζιφρα στο κωλοχαρτο που σου δινουν επειδη κοιταζε κατι μαλακιες στο iPad.

Ο ελάχιστος χρόνος που έχω …,