Μου τη σπάει

Μου αρέσουν οι μελαχρινές.
Δε μου αρέσουν οι μικρόσωμες.
Τις θέλω μαζί μου. Γύρω μου. Να είμαστε στον ίδιο χώρο. Να κοιμόμαστε μαζί. Και να κάνουμε, τέλος πάντων διάφορα…

[SPOILER][B][SIZE=4]Αλλά όλα αυτά δεν αφορούν ΕΣΕΝΑ [SIZE=7]ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ[/SIZE][/SIZE][/B][/SPOILER]

Θαρσειν χρη, τοξικε. Τοξίκωσέ την εκει περα και μη δινεις σημασια στο τραγουδι της. :stuck_out_tongue:

Ναι, με αυτό το κομάτι και με αυτό το βίντεο κλιπ με έπεισες…Παγκάκι απόψε…

έδιτ…πάω στην κουζίνα. ή εγώ ή αυτή. αν αργήσω πάνω απο πεντε λεπτά φωναξτε την ΕΜΑΚ…

ξαναεδιτ…νεκρικη σιγη στο πεδιο της μαχης…ή θα πέθανε το απόκοσμο τέρας, ή θα συγκεντρώνονται ενισχύσεις να με πάρουν στη φωλιά τους τη νυχτα που θα κοιμαμαι…

Πριν από λίγο σκότωσα μια κατσαρίδα μεγέθους boeing 747…δεν την βρήκα εγώ. Αυτή με βρήκε…
Δύο τινά…
Το ένα τινό είναι ότι είναι η προηγούμενη και δεν πέθανε με μισό μπαιγκόν στη μάπα…απεναντίας, πέταξα την ψαρόσουπα και θα πρέπει να ξαναπλύνω ΟΛΑ τα πιάτα της πιατοθηκης και όλα τα τριγύρω.
Το άλλο τινό είναι ότι δεν ήταν μόνη της. Οπότε αυτό είναι μάλλον το τελευταίο μου ποστ…σας αγαπώ όλους μαζί και τον καθένα σας χωριστά. Εδιτ…επιβεβαιώνει το δεύτερο τινό.
Έχε Γειά καημένε κόσμε…

…κιεγώ περιμένω στο σπίτι την κατσαρίδα του Ιουνίου…κάθε χρόνο τέτοιο μήνα βλέπουμε μια, αντίστοιχου μεγέθους με του Τοξικού:p :slight_smile: :!:

Αφου είσαι σίγουρος ότι θα έχεις, πες μου διεύθυνση να σου στειλω τις δικές μου…:stuck_out_tongue:

Αυτό που πρέπει να πλύνεις τα πάντα στην κουζίνα είναι το χειρότερο… Επίσης από τα εντομοκτόνα πιο πιθανό είναι να ψοφήσεις εσύ από τις εισπνοές παρά η φίλη μας.

με σωστή απολύμανση το μαϊο όλα πάνε τζάμι τον ιούνιο ρεσεις, και δωστε το εξτραδάκι για μέσα στο σπίτι όταν κάνουν την γενική στην πολυκατοικία, εμείς το καθιερώσαμε και έχουμε χρόνια να δούμε…

Το ξέρω ρε παιδιά…όλοι δίκαιο έχετε…
Η πολυκατοικία είναι στον αυτόματο εδώ και χρόνια…η απολύμανση είναι σαν τη χαμένη Ατλαντίδα. Ολοι έχουν ακουσει, αλλά κανείς δεν ξέρει πού είναι-βρίσκεται…

…το λέει ο Τζιμάκος καλύτερα

http://youtu.be/kbpE-EDHOFI :stuck_out_tongue:

:):!:

Λες να παθεις δηλητηριαση απο κατσαριδα?

…από μύγα είναι πιο εύκολο να πάθεις δηλητηρίαση, αλλά και η κατσαριδούλα είναι αρκετά σιχαμένη:):!:

Καπου εχω διαβασει πως κατα μεσο ορο στην ζωη μας καταπινουμε καμια δεκαρια κατσαριδες χωρις να το θελουμε, στον υπνο μας και αλλου. Φανταζομαι μικρες θα εννοουν.
Αλλου τις τρωνε κανονικα, και ως εξαιρετο μεζε μαλιστα!

να μην σας πω τι γίνεται εδω πέρα κάθε καλοκαίρι, και φέτος φυσικά.
παλιό σπίτι/αυλή με φρούτα και άλλα… της πόρνης απλά μιλάμε.
μερικές φορές γελάω , όταν πχ κυνηγάω μυρμηγκιά στο πληκτρολόγιο, άλλες εκνευρίζομαι πετώντας μπύρα(κουτάκι) σε πετούμενο.

*το μεγάλο κλάμα είναι οτι μόλις κάτι έκατσε στο χέρι μου. ούτε στη ζούγκλα λέμε…

κουράγιο γιε μου…
η νύχτα μόλις ξεκινάει…

γάμησε τα πατέρα…

*βασικά υπάρχει η λύση του heavy drinking για να μην εκνευρίζεσαι ή οτι άλλο, αλλά με 3 μήνες θα γίνεις αλκοολικός…

Εντάξει…ο εφιάλτης συνεχίζεται…γαμώ τα σύμπαντα…

Σε φιλοξενω, αν θες. Το σπιτι ειναι καινουριο και μονο κατι κουνουπια τιγρεις εχουν εμφανιστει, κατσαριδες οχι ακομα. Φερε και καναν φεητς να βαλουμε στο πικαπ, καναν ρας, ο,τι εχει η δισκοθηκη σου τελος παντων, να ταραξουμε λιγο τη γειτονια που σκυλοφερνει (κυριολεκτικα και μεταφορικα) και μεινε οσο θες, συμφορουμιτη τοξικε :slight_smile:
Α ναι, μονο στεγη δωρεαν παρεχω, το φαγητο σου θα το πληρωνεις :stuck_out_tongue:

Μέσα. Δωκε διεύθυνσις και μενού ημέρας για κάνα μήνα και θα τα βρούμε στην τιμή. Κάνω και δουλειές για να καλύψω τα έξοδα, καθότι τρώω πολύ…

Η λύση είναι μία…

[SPOILER]ΣΗΤΕΣ![/SPOILER]