Μου τη σπάει

Ψυξη στον αυχενα, 4 ωρες πονος και συνεχιζω! FUCK MY LIFE!

Αραχτος στο μπαλκόνι , κρύα μπυρα με τσιγάρο και με πιάνει κατουρο!

…εμένα στο ίδιο μέρος με καφέ, και χωρίς τσιγάρο, και με πήγε τρία-πέντε πηγάδια:p #-o :slight_smile: :!:

…για προετοιμασία;;;:stuck_out_tongue:

Χθες το βραδυ ειπα να βαλω θερμαντικη αλοιφη, ξερετε τι καταλαβα? Οτι καιει τοσο πολυ η πορνη που ξεχνας τον πραγματικο πονο!!! Well played assholes! Τουλαχιστον σημερα ειμαι καλυτερα…

…τι ζέστη κιαυτή…και θα χειροτερέψει…ευτυχώς που είμαι κοντά σε θάλασσα:):!:

τi γινεται ρε πουστη μου ολοι ζεσταινονται κι εγω τριγυρναω με ζακετες και κοιμαμαι με κουβερτες τα βραδια αυγουστιατικα γαμω τη βορεια ευρωπη μου γαμω

Κλαίνε οι χήρες, κλαίνε και οι παντρεμένες.

…δεν μας χέζουν όλοι με την μόδα του Ice Bucket Challenge#-o :please:

:):!:

Οχι ακριβώς μου την σπάει, απλά ήθελα να δηλώσω οτι μερικές φορές ο συγχρονισμός σε μερικά πράγματα, δείχνει οτι ο θεός έχει βαλθεί να με τρολαρει all the way down.μέχρι το τέρμα λέμε.ας είναι.

[SPOILER]ελα. παραδεξου το. γ@μιεσαι λίγο ε…? [/SPOILER]

Κατεβαίνω από το λεωφορείο, πάω να δώσω το εισιτήριό μου σε αυτόν/αυτή που ανεβαίνει, αν είναι πάνω από 25-30 χρονών μου κάνει κίνηση “όχι δε θέλω φύγε από δω γιατί θα πάρω την αστυνομία να βγάλω ασφαλιστικά μέτρα” ή αν είναι πιο ευγενικοί μου λένε “έχω” και μου δείχνουν το καινούριο ατσαλάκωτο αχτύπητο εισιτήριό τους.

[SPOILER]ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΕ, ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΙΜΑΛΑΚΕΣΕΙΣΤΕΕΣΕΙΣΡΕΠΟΥΣΤΗ!!! ^#%@^$[/SPOILER]

δε νιώθω καλά :frowning:

Εγω ανεκαθεν δεν πληρωνα εισiτηριο ακομα και οταν οι τιμες ηταν “θεμιτες”.
Δυο φορες με επιασαν.
Την μια αναγκαστηκα μετα απο κατι μερες να πληρωσω προστιμο γιατι θα πηγαινε δικαστικως η φαση.
Την αλλη με αφησαν.

Εφτιαξα πλαστο πασο και εκανα την δουλεια μου.

Ο απορος στην Ελλαδα δεν δικαιουται δωρεαν μετακινηση με αστικα ακομα και σημερα.
Για τετοια καταντια μιλαμε.

ΕΔΙΤ
Αγγλια δεν μπορεις να κανεις τιποτα. Το’χουν ψαξει καλα στην χωρα του Οργουελ.
Τουλαχιστον εδω στο λονδινο ο ανεργος εχει μισο εισιτηριο στα λεωφορεια (0.70)
Στο Ελλαντα ουτε αυτο.

…που έλειψα καιρό απο το φόρουμ λόγω ανωτέρας…βίας!!! :Ρ

…το Fappening! Βγηκαν απο τις σπηλιες τους ολα τα λιγουρια,λες και δεν εχουν ξαναδει γυμνες…

Άμα δε γουστάρεις πίσω στην κουζίνα σου.-

Τρεχω ολοταχως…

[SPOILER][/SPOILER] :!:

οτι νομίζουν ορισμένες τύπισσες πως μπορούν να παίξουν με τα συναισθήματα σου…αναισθησία η καλύτερη λύση :smiley:

Πουτσο και ξυλο!ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΞΥΛΟ!Δωσε και χωσε!Στις καργιολες φρενο!Πουτσο και ξυλο και σουβλα!

Οταν μου τη σπανε,γενικα μου τη σπανε οι κολλημενοι,οι κλοουζ μαιντεντ πιπολ,αυτοι που το παιζουν καποιοι,μου τη σπαει οταν κανεις δε με καταλαβανει κι οταν σχηματιζει λαθος εντυπωση για μενα,μου τη σπανε οι δηθεν και οι τυπικουρες,οι επιφανειακοι τυποι.