Μου τη σπάει

…γελάμε γελάμε, αλλά ήθελα να είχα μια φωτογραφική εκείνη την ώρα…

[B][SIZE=4]ΡΕ ΠΑΛΟΥΚΩΜΑ Η ΜΑΛΑΚΩ[/SIZE][/B]

μην εξαπτεσαι, δε φταιει αυτη, η ελληνικη παιδεια τα φταιει ολα και το σχολειο

Δεν εξάπτομαι…ήρεμος είμαι…

Φταίω εγώ τελικά, που δεν είχα ένα φλογοβόλο επιλεκτικού στόκου…εεε… στόχου…

[SPOILER][B][SIZE=4]ΝΑΤΗΝΕΚΑΨΩΤΗΜΠΟΥΤΑΝΑ…[/SIZE][/B][/SPOILER]

…κοίτα να δεις που δεν βρίσκω κάτι να μου την σπάει απόψε…δεν έχω με τι να γκρινιάξω ο γκρινιάρης ο metalάς:D :slight_smile: :!:

μου τη σπάνε οι οφ τόπικ, στεφ…:stuck_out_tongue:

Τρακαρα με μια ‘‘να μην την χαρακτηρισω’’ σημερα. Κανονικα εγω στο ρευμα μου, η κιουρια ηθελε να στριψει αριστερα, yolo/ταλιμπαν στροφη χωρις να με δει και μπουμ! Ευτυχως μονο υλικες ζημιες. Ειχε και ενα μωρακι μεσα, ευτυχως σε καθισματακι δεμενο και δεν επαθε κανενας τιποτα. Μου χαλασε τη μερα ομως…

βλεποταν τουλαχιστον?

…ρε μια εβδομάδα που ξεκινάει…θα γράψω κιεδώ για ψυχραιμία:):!:

Μου την σπάει που την έχουν δει απο την ΜΙΑ πατριώτες του ΟΧΙ και μιλάνε για μαγκιά να εισαι με το ΟΧΙ σε πόστς στο fb και απο την άλλη οι χαζοί του ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΥΡΩΠΗ με το ΝΑΙ που μιλάνε για την δικιά μας Ευρώπη και διάφορες πίπες όπως ο Ρουβάς…πραγματικά εμετός…
Ξέρω τι θα ψηφίσω αλλά αυτός ο φανατισμός και ο διχασμός σε ομάδες…με αηδιάζει απορώ αν έτσι έκαναν και οι Σκωτζεζοι που ψήφισαν πριν κατι μήνες αν θέλουν να αποσχιστούν απο την Μεγάλη Βρετανία

ΟΧΙ! :wink:

…σπαστικό αυτό:D :slight_smile: :!:

…που η κατασταση στην χωρα μας εχει κανει τα παντα να παγωσουν
και να μην ξερουμε τι θα μας ξημερωσει αυριο!!

…μην μασάς…πάντα https://youtu.be/afBRj58PYSI

…διάλεξε όποιο αύριο θέλεις:D

:):!:

:stereo:

…τελικά το αύριο ακόμα περιμένει:-k

:):!:

παει το φορουμ.πεθανε. που ειναι οι παλιες καλες εποχες που γινοταν χαμος.

…είναι σε θερινή νάρκη:):!:

που οταν ανοιγει ενας υπολογιστης για καποια δευτερολεπτα σερνεται. Καλυτερα να βλεπω μισο λεπτο παραπανω μαυρη οθονη παρα αυτο το πραγμα

Μωρή καριόλα Microsoft, ντε και καλά να βάλω τα 10!!! Πήγαν να περαστούν μέσω του Windows Update, χωρίς να πάρω χαμπάρι ότι ήταν αυτά - απλά μου έβγαλε ειδοποίηση για νέες ενημερώσεις. Ευτυχώς που από συνήθεια τις κοιτάζω πριν τις εγκαταστήσω. Μάλιστα, αν δεν αποκρύψεις την εν λόγω ενημέρωση, θα συνεχίζει να βγαίνει! Απίστευτα πράγματα… :evil:

Που οι Βραζιλιάνοι δεν βγάζουν παιχταράδες αλλα
Μαγιό [emoji27]