Νέες κυκλοφορίες 2012

…ναι, σε πολύ καλή φάση οι τυπάρες:):!:

Ναι overkill και εγώ περιμένω! :D:D

Το νεο Running Wild με φοβιζει πολυ. Σαν Bionicle ειναι αυτο στο εξωφυλλο.

Overkill εμπιστευομαι και αναμενω.

Επισης, περιμενω και το νεο Europe 8)

Καινούριο ep από τους [B]a place to bury strangers [/B]

Επιπλεον καινουριο [B]Terrorizer[/B] στις 28 Φλεβαρη με τιτλο “Hordes Of Zombies”.
[U][B]
Tracklisting:[/B][/U]

  1. Intro
  2. Hordes Of Zombies
  3. Ignorance And Apathy
  4. Subterfuge
  5. Evolving Era
  6. Radiation Syndrome
  7. Flesh To Dust
  8. Generation Chaos
  9. Broken Mirrors
  10. Prospect Of Oblivion
  11. Malevolent Ghosts
  12. Forward To Annihilation
  13. State Of Mind
  14. A Dying Breed

Το καινούριο Cohen τι λέει;


:slight_smile:

κάποιος άλλος να μιλήσει για αυτό τον δίσκο, πιστεύω πως δεν είμαι ικανός να το κάνω σωστά, τι να αναλύσω εγώ από κλασσική κιθάρα, flamenco και latin? :stuck_out_tongue:
εμένα απλά μου άρεσε…

[SPOILER]Leakαρε και είναι πολύ καλό.[/SPOILER]

η εικόνα που έχεις, εκτός του οτι δεν φαίνεται, μου βγάζει οτι είναι ιος ανα 2 δευτερόλεπτα.!

Εντελώς τυχαία έπεσα πάνω στην φετινή κυκλοφορία των [B]Heads, Enten-Eller[/B]. Φρέσκο πράμα.

ένα googling θα σας πείσει. Μάλιστα σύμφωνα με την wikipedia κυκλοφόρησε σε 100 κόπιες cd.

την άλλαξα κ έβαλα από τη σελίδα της μπάντας.

και τώρα που είδα τι είναι τρέχω να το βρω! :smiley:

double post αλλά ρε συ nikatapi, σίγουρα ειναι σωστό αυτό που μου έδωσες?!
αν εξαιρέσεις το πρώτο και το τελευταίο κομμάτι τα άλλα δεν τα περίμενα με τίποτα!
η φάση ειναι οτι με 2 ακροάσεις μου άρεσαν τρελά.!
αυτή η …ποπ(με την καλη έννοια) αισθητική και οι τζούρες(εως ξεπατικωμα σε σημεία) που παραπέμπουν σε Aeon Spoke, είναι θεϊκές.!
έκπληξη για μένα.nice

Aυτό ακριβώς, νομίζω και το review του rocking ήταν πολύ σωστό πάνω στο θέμα του ήχου του άλμπουμ. Περίμενα αλλο ένα δίσκο με φουλ Neal Morse ήχο για να είμαι ειλικρινής, αλλά τούτο δώ με εξέπληξε ευχάριστα.

:blink: υπήρχε κριτική στο site?! ώρες ώρες ξεχνάω το site με το φόρουμ. :stuck_out_tongue:
παω να δω τι λεει

αααα…και να μην ξεχνιόμαστε.,! [B]ΚΑΥΛΑ[/B] (τραγούδι ειναι ρε)


τον Απρίλιο! :bounce::vibrate:

:thumbup: Ωραίο ε.

Στείλτε κάποιος σε πμ ένα λινκ να ακούσουμε και εμείς . :smiley:

Moonspell reveals their album cover. An intricate, marvellous and symbolic creation by Seth Siro Anton, the Greek artist who collaborated with the band on Night Eternal. This may be his finest and darkest piece to the date, invoking all the atmosphere that Moonspell dual album, Alpha Noir/Omega White, will unleashed on April 27th via Napalm Records.

ΟΧΙ ΑΛΛΟΣ ΣΕΘ.ελεος δηλαδη