Τί ομάδα είστε;

ΠΑΟΚΑΡΑ βρε σε λεωωωωωωωωωωωωωωω:p:D

ΗΡΑΚΛΑΡΑ!!!ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ…

Kαταγελλω παραποιηση της ψηφοφοριας:!:

Οταν ειπαμε ΗΡΑΚΛΗΣ εγω και ο Brandon, δεν υπηρχε η επιλογη και ψηφισαμε ‘‘αλλη’’.

Να επιστραφουν οι ψηφοι αμεσως.:lightsabre:

ΣΩΣΤΟΣ!!!απαιτω να επιστραφουν οι ψηφοι!!!ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΡΕ…

Εη, τι ειναι αυτα. Βαλατε και τον Αρη ξαφνικα να ουμ. Εχουμε ψηφισει αλλη εμεις ή μπαογκ. Μη μας το κανετε αυτο!

Δε το ήξερα ότι ο Ηρακλής έχει τόσους οπαδούς!!:stuck_out_tongue:

Ε ειναι 2 εδω και αλλοι 2 που τους περιμενουν στην Παπαφη να παρουν ενα ταξι :Ρ

…βγαινει ο Ρέμος να μιλήσει στο λαό του Ηρακλή
-Λαέ μου…
(ο λαός):

  • λέγε με Θανάση
    :stuck_out_tongue:

Eιναι ομαδα για λιγους και καλους:!:

[SIZE=“3”]Γιατι μονο σε εμας τα μεγαφωνα του γηπεδου επαιζαν VIRGIN STEELE. 8)[/SIZE]

Και σε εμάς(AEK) Sweet child o’ mine… Έμπαινα μέσα και γινόμουνα ρεζίλι τραγουδόντας το:p

Λόγω Κωφίδη έπαιζαν metal. Τώρα κανά έλα να με τελειώσεις και πολύ σας είναι., 'Αντε και κανά πιο βαρύ για τον Μάκη.

Στην άλλαξα την ψήφο. Όποιος άλλος θέλει ας το πει

Βασικα ολοι ΠΑΟΚ ειστε απλα δεν το ξερετε…

'Αρης

Φιλε αμα παιξουν ελα να με τελειωσεις στο καυτατζογλειο γιαουρτια θα φανε…ο Ηρακλης ειναι η κατεξοχην ομαδα των ροκαδων, αν ερθεις θεσσαλονικη και κυκλοφορησεις λιγο και ερθεις και στο γηπεδο καμια φορα θα το καταλαβεις…και προς θεου, δεν λεω οτι ολοι οσοι ακουν ροκ ειναι Ηρακλης!!!απλα στην θυρα 10 μαζευονται παρα πολλα πανκια, ξερεις τι εννοω!!!γενικοτερα Ηρακλης και ροκ δειχνουν αντισυμβατικοτητα και γι αυτο μιλαν ολοι για ροκ ομαδα!!!

Ναι,ολοι οταν ακουν Ηρακλης ροκ ομαδα τους ερχεται στο μυαλο χαχαχχαχαχαχαχαχαχχααχχχαχααχαχα

Οχι ετσι οπως τα ειπες…αντιθετα…οταν καποιος λεει για ροκ ομαδα, ο Ηρακλης ειναι ο πρωτος που ερχεται στο μυαλο τουλαχιστον για καποιον που ξερει καταστασεις εδω στην θεσσαλονικη!!!Και ειναι και αλλοι παραγοντες ρε φιλε που εχουν συντελεσει σε αυτο, που δεν χρειαζεται να τους λεω!!Τωρα, αν σου φαινεται τοσο περιεργο προφανως δεν γνωριζεις και εισαι αβγαλτος σε αυτα, οποιονδηποτε ακομπλεξαριστο και αν ρωτησεις εδω αυτο θα σου πει!!!

Παντως, το μονο σιγουρο ειναι πως αν παιξει χιτ ρεμου ποτε στο καυτατζογλειο οπως προειπα θα πεσει γιαουρτωμα!!ολα τα ανεχομαστε, την ομαδα να πηγιανει σκατα την ανεχομαστε, αλλα αυτο δεν προκειτε να το δεχτουμε ουτε με σφαιρες!!!:smiley: :smiley: :smiley:

Eγω οταν ακουω “Ηρακλης” μου 'ρχεται η λεξη “γρια”. :stuck_out_tongue:

Και γω θέλω