Τί ομάδα είστε;

Κι εγώ πρώτα στην Τούμπα το είχα ακούσει και μετά έμαθα ότι είναι τραγούδι (και τι τραγούδι).
Επίσης στην 4, για χρόνια ακουγόταν το “ωω ωω ωω” στο ρυθμό που ακούγεται στο percussion solo του Jimmy Hendrix στο Woodstock…Εκπληκτικός ρυθμός το άκουγες και νόμιζες ότι έρχονται οι βάρβαροι…

Tότε οι σκληροπυρηνικοί της κάθε ομάδας ήταν άτομα, τώρα έχουν φλωρέψει…

[color=red]Μήνυμα 777…

Χωρίς μυαλό αφού το έχασα κι αυτό
Με την αρρώστια που 'χω τον Όλυμπιακό
Γι 'αυτό θα ζω με ένα όνειρο τρελό
Ο Θρύλοςνα σηκώσει το ευρωπαϊκό…
[/color]

keep dreaming… :stuck_out_tongue:

μια είναι η ομαδάρα ρεεεε!!! ΖΑΚΥΝΘΟΣ!!!

σκίσαμε και τον ΠΑΟ Βαρδας και ανεβήκαμε κατηγορία!

Έτσι να γουστάρουμε!

[size=1]παναθηναικος είμαι, αλλά τώρα τελευταία το γύρισα σε ζακυνθος…[/size]

Αν το πας έτσι Τέλλος Άγρας ρε!!!

Σε ποια κατηγορία είναι η Ζάκυνθος;

[size=1]Καλά έκανες και το γύρισες σε Ζάκυνθο…[/size]

τώρα ανέβηκε τρίτη κατηγορία, αλλά δεν αρχίσαμε καλά… :frowning:

δε βαριέσαι… :stuck_out_tongue:

Μακεδονικος Φουφα ρε μουνια. Μας εριξε το κατεστημενο Α’ Ερασιτεχνικη φετος αλλα 2 χρονιες στην Δ’ Εθνικη δεν ξεχνιουνται \m/.

Όποτε θες πάντως σε βαφτίζω γαύρο στο ναό, το Καραϊσκάκη…

:wink: :wink: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: 8) 8)

ΠΟΤΕΕΕΕΕ!!! :stuck_out_tongue:

σιγά μη γίνω σαν τον άλλο που ξέρω που από ολυμπιακός έγινε παναθήναικος όταν ο ΠΑΟ αρχισε να παίρνει πρωταθλήματα…

ΞΕΦΤΙΛΑ ΔΕ ΓΙΝΟΜΑΙ. ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΙΩΝΙΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ!

αυτα. :stuck_out_tongue:

πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικά σας θα ναι. :wink:

μόνο μη βρείτε τη Ζακυνθο στο δρομο…θα σας κοψουμε τον κ*λο…

πάλι αθυρόστομος έγινα… :oops: :stuck_out_tongue:

πέραν της πλάκας όμως, σε χαμηλές κατηγορίες παίζει τρελή φανατίλα. αμα δε πας σε τοπικο ντερμπυ ερασιτεχνικής κατηγορίας, τοτε δε μπορεις να μιλήσεις για φανατισμό και καφρίλα ελληνικού ποδοσφαίρου…

Έχεις δίκιο, αυτοί που αλλάζουν ομάδα είναι χειρότεροι άνθρωποι και από τους
x-metallers…
Anyway, την Κυριακή να δούμε τι θα γίνει…

Βασικά ισοβαθμήσατε…Και δεύτερον στην Βάρδα χάσατε 2-1.Και τρίτον πάνε και οι 2 για φούντο πάλι ερασιτεχνικό…Γεια σου ρε Βάρδα πατρίδα… 8)

Και οn topic now ΑΕΚΑΡΑ MIA ZΩΗ… 8)

πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικά σας θα ναι. :wink:

μόνο μη βρείτε τη Ζακυνθο στο δρομο…θα σας κοψουμε τον κ*λο…

πάλι αθυρόστομος έγινα… :oops: :stuck_out_tongue:
[/quote]

Ο Μακεδονικος Φουφας ασελγει στα κωλαρακια ολων. Η Ζακυνθος ειναι τυχερη γιατι βρισκεται σε αλλον ομιλο. :stuck_out_tongue:

Ρε led_zeppelin η Φουφα είναι περιοχή;

Βασικά ισοβαθμήσατε…Και δεύτερον στην Βάρδα χάσατε 2-1.Και τρίτον πάνε και οι 2 για φούντο πάλι ερασιτεχνικό…Γεια σου ρε Βάρδα πατρίδα… 8)[/quote]

βλέπω είσαι γνώστης! άρα ξέρεις ότι μας είχαν αφαιρεθεί βαθμοί οι οποίοι επεστράφησαν όταν βρέθηκε ένα video που τράβηξε οπαδός αποδεικνύοντας ότι άδικα είχαν αφαιρεθει βαθμοι από τη Ζακυνθο. το video πληρωθηκε καλα…καπου στα 50.000 ευρω νομίζω 8O

πάντως αν δεν ήταν αυτη η βιντεοσκόπηση, και πάλι δεν ήταν σίγουρο ότι θα περνάγατε, επειδη θα πηγαίναμε μπαραζ. πάντως η κοντρα μεταξυ των δυο ομάδων περισυ είχε ανάψει φυτίλια στη παρέα. κάθε δευτέρα τσεκάραμε την sportime να δούμε τα αποτελέσματα των ομάδων…τρελή καϊλα…

Γιατι ρε γαμωτο ολοι λενε Η Φουφα? Ο Φουφας ειναι. Χωριο ειναι και πηρε το ονομα απο Μακεδονομαχο. Κι εχει την καλυτερη ομαδα της ΕΠΣΜ αλλα δεν μπορουν να παιζουν ολοι καθε αγωνιστικη γιατι εχουν και προβατα.

Γιατι ρε γαμωτο ολοι λενε Η Φουφα? Ο Φουφας ειναι. Χωριο ειναι και πηρε το ονομα απο Μακεδονομαχο. Κι εχει την καλυτερη ομαδα της ΕΠΣΜ αλλα δεν μπορουν να παιζουν ολοι καθε αγωνιστικη γιατι εχουν και προβατα.[/quote]
E, εντάξει αν δεν το ξέρεις αυτό σου έρχεται στο μυαλό.
Και στο χωριό μου η ομάδα ονομάστηκε Τέλλος Άγρας για να τιμήσει τον ήρωα…
Το πραγματικό του όνομα ήταν Σαράντης Αγαπηνός.

Ναι, φανταζεσαι να λεγαν την ομαδα Σαραντη Αγαπηνο?

(Εδεσσα ειναι το χωριο σου ή απλως εχει κι εκει ενα?)

Οχι καμμία σχέση, οι Γαργαλιάνοι είναι το χωριό του πατέρα μου.
Είναι στην Πελοππόνησο, στο νομό Μεσσηνίας, επαρχία Τριφυλλίας…
Και για σήμα έχει το δαφνωστεφανωμένο έφηβο, αντί για τον Τέλλο Άγρα…
Yeah!
Εσείς τί σήμα έχετε;