Τί ομάδα είστε;

Μια ειναι η ομαδα:
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ!!!!!!!!!
ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑΣ!!!

Άσε ρε εμείς ανεβήκαμε το '95 στη Δ' , εσείς;;;

Δεν παιζει να χουμε σημα. Αλλα εχουμε τα χρωματα του γρασιδιου, πρασινο και κιτρινο. :smiley:

Δεν ξερω παντως οταν περναω απ' εξω απο τα γραφεια βλεπω κυππελα εστω και σκουριασμενα (καποια, οχι ολα) οποτε μην μιλατε! :stuck_out_tongue:

Αναμνηστικά κύπελλα έχουμε κι εμείς, δεν πειθεις μεγάλε!
:smiley: :smiley: :smiley:

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ!!

Τιτλοι ειναι οχι αναμνηστικα, το ξερω.

Kαι Λήλας Βασιλικού.... :lol:

LOL! sorry, ξέρω ότι δεν είναι αστειο, αλλα έτσι όπως το διάβασα ξεράθηκα στα γέλια. άμα μένεις αθήνα χρόνια, και διαβάσεις κάτι τετοιο, περιμένεις η κουβέντα να καταλήγει σε 'γιατι έχουν και δουλειες'...

Απο την Ευβοια εισαι???

Ημουνα φαντάρος στην Ευβοια και είχα πάει σε πολλά matchakia 8)

Tον Αγιο Λουκα τον ξερεις?? (χωριο εξω απο το Αλιβερι εχει και ομαδα (μεγαλυτερη αγαπη απο τον Ταμυναικο, αλλα η ομαδα ειναι πολυ πιο κατω)

Aγιος Λουκάς,Παναγιά,Θαρρούνια,Τραχήλι έχω γυρίσει όλη την περιοχή εκεί πέρα.. 8)

Ξεχασες τον Αγιο Ιωαννη μικρο χωριο διπλα στον Αγιο Λουκα, μιλαμε ομως οτι ο Α.Λ. ειναι πολυ παρακμη χωριο δεν εχει να αγορασεις ουτε εφημεριδες ουτε καν γαλα!!!

Επιτηδες το ειπα ρε, για να ψαρωσει κανενας Αθηναιος σαν κι εσενα. :stuck_out_tongue:

αλλά παρόλα αυτα έχει ομάδα;;; μονο στην ελλάδα γίνονται αυτα...

είπα ότι μένω αθήνα, αλλά δεν είμαι αθηναίος :stuck_out_tongue:

(γενικά αν και γεννήθηκα αθήνα, δεν θεωρώ τον εαυτό μου αθηναιο...)

πελλοπονησος ρε! :stuck_out_tongue:

Αντε να ανέβει και το Ζαβλάνι να καεί το σύμπαν... 8)

Εχει ομαδα, δεν ειναι περιεργο εξαλου ολοι εχουν συνηθησει να πηγαινουν Αλιβερι για ολοες τις δουλιες και αγοραζουν τα παντα απο εκει, οποτε δεν τα βλεπουν σαν προβλημα εχουν συνηθησει. Οσοι Αθηναιοι πανε εκι τα καλοκαιρια αυτοι (εμεις, δηλαδη) το βλεπουμε σαν προβλημα.

Παιδιά παραλίγο να πάθω εγκεφαλικό...
Διαβάστε:

Πηγή: www.sport24.gr

Πρόστιμο σε τρεις...
Ο Τροντ Σόλιντ επέβαλε το συμβολικό πρόστιμο των 50 ευρώ στους Ταραλίδη, Μπόρχα και Μπαμπανγκίντα, επειδή σε προπονήσεις της περασμένης εβδομάδας βγήκαν στο τερέν μετά από εκείνον. Σύμφωνα με τις εντολές του Νορβηγού οι ποδοσφαιριστές πρέπει να είναι στο τερέν μισή ώρα νωρίτερα από τον προπονητή τους.

http://www.sport24.gr/html/ent/745/ent.148745.asp

Σχολιάστε, δεν ξέρω τι να πω πραγματικά, έχασα τα λόγια μου...