Αειζωεία (γεια χαραντάν...)

Νομίζω έφτασε η ώρα να συστηθώ. Με λένε tsakalia και είπα σήμερα να κάνω την παρουσία μου πιο επίσημη ψαλούληδες.

What’s up everybody?

Αειζωεία λέει χοχοχο

Καλωσήρθες πάτερ, πώς πάει η οικογένεια; Τα ανήψια;

Νεαρέ βλέπεις κανέναν παπά μπροστά σου;Σε παρακαλώ πολύ,που βγαίνεις και προβοκάρεις!Με κοροϊδεύεις;Τα έχω πει για τους παπάδες εγώ, τα έχει πει κι ο φίλος μου ο Αντρέας.Η εκκλησία ευθύνεται για την αλλοτρίωση του ελληνικού πνεύματος,και οι παπάδες έχουνε τα πιο πολλά παιδιά.Τηλεόραση δε βλέπεις;
Το 666 στην αρχαιότητα ήταν ευχή,η ευχή που είχαν δώσει στον Αγαμέμνονα ήταν να γυρίσει από τη μάχη “με τρία εξάρια”.Δωδεκαθεϊσμός,αριθμολογία,γενετική ψυχολογία και κβαντομηχανική συνείδηση.Τα τέσσερα κλειδιά για της πύλες της Αειζωείας.
Ο κόσμος,ο λαός,πρέπει να τα μάθει αυτά.'Ομως τώρα,δε θα μιλήσω άλλο…
Τα ανήψια μια χαρά είναι.

Καλωσήρθες και επισήμως Argyri.

Από τα πρώτα posts φαίνεται ο άνθρωπος, αλλά πέραν ανιψιών και τα λοιπά (καλή φάση, δε λέω) για πες τι ακούς συγκεκριμένα και πώς την κόβεις τη δουλειά…

Αυτή είναι μία ερώτηση παγίδα, η απάντηση της οποίας ενδεχομένως να περιορίσει τις πολλές διαστάσεις της προσωπικότητάς μου στα μάτια των πολλών.

Μου αρέσει ο ήχος των 70s, όπως αποδίδεται στις μπάντες των Mercyful Fate, των Kyuss και των Tool. Επίσης μου αρέσει ο σατανισμός-παγανισμός. Τέλος, θα ήθελα να χέσω στο στόμα του Axl Rose. :expressionless:

καλως ηλθες αρχηγε.

  1. καλώς ήρθες λοιπόν!

Ευχαριστώ όσους νιώθουν.
Αειζωεία σας εύχομαι…

Καλώς ήλθες. Εμένα με έκανες ήδη φίλη σου (γιατί στο ζήτησα). Είσαι γνήσιος, αληθινός, έχεις να δώσεις πολλές γνώσεις σε αυτό το forum. Πρέπει να γίνεις ο μέντορας όλων.

Παραβλέπω το θέμα μουσική γιατί περιορίζεται η προσωπικότητα σου.

γεια σου. στην αρχή δεν σε ειχα πάρει με καλό ματι. τώρα σε παίρνω μάτι όπου σταθείς και όπου γράψεις. συνέχισε!!

ο τσακαλιας ειναι μια οαση στο φορουμ τον τελευταιο καιρο.συνεχισε ετσι!

Μου αρέσει το mood…
Χαίρομαι που κάποιοι αντιμετωπίζουν θετικά όσα γράφω. Ευχαριστώ μέσα απ’ την καρδιά μου όλους τους θαυμαστές μου !
Κάτι τέτοιες στιγμές φέρνω στο νου μου οι τιτάνες του πνεύματος, μεγάλες προσωπικότητες που, είτε παρεξηγήθηκαν, είτε δεν έλαβαν την προσοχή που τους άξιζε, επειδή ο κόσμος δεν ήταν έτοιμος.

Στην πραγματικότητα, ποτέ δε θα είναι.
Μαζί θα αποκαταστήσουμε την ιστορία !
Ο tsakalias γεννήθηκε για να υπηρετεί το Λαό και την Πατρίδα !

Αληθεύει ότι διαπρέπεις στο πόκερ, Τσακαλία;

Άσε τα συνθηματικά και μίλα ίσια !

Σπάνια (δεν θυμάμαι κάν αν το έχω κάνει βασικά) γράφω στο introduce yourself, αλλά επειδή ο συγκεκριμένος χρήστης είναι ένας μικρός θεούλης, να τον καλωσορίσω και εγώ με την σειρά μου.

Δωράκι φώτο από τις παλιές και ένδοξες μέρες της Πασοκάρας

[SPOILER][/SPOILER]

Γεια σου και σε σένα μάγκα.

[SPOILER][/SPOILER]

frank

Γεια σου Αργύρη μερακλή.

[SPOILER][/SPOILER]

γεια σου μεγαλε γκουρου