Η μάχη των τιτάνων

Σήμερα γύρισα από μπάλα κατάκοπος μετά από μιάμιση ώρα επίδειξης, βιρτουοζιλικίων, μαγικών, και σκληρών φάουλ, και σκέφτηκα ότι έχουμε αρκετό μπαλαδοκοινό από Αθήνα στο φόρουμ , αλλά δεν έχουμε κλείσει ποτέ να παίξουμε κανά ματσάκι μεταξύ μας. Μιας και παίζουμε με επιτυχία και από το ιάρ και έχει πλάκα η μπάλα με συμφορουμίτες, ψηθείτε να μαζευτούμε, πείτε καμμιά ημερομηνία, και δηλώστε συμμετοχή σε αυτή την πανδαισία!!!

Για να μην ανοιγω ιδιο τοπικ, αν υπαρχουν ατομα απο Θεσσαλονικη που επιθυμουν σφοδρα να τους μαθω να παιζουν το τοπι, να το δηλωσουν εδω μπας και μαζευτουμε για μπαλιτσα.

ke etsi na ginei i titanomaxia: A8ina-Salllloniki!

Μέσα μάγκες με 1000 λέμε!
Μην το αργήσουμε…

Καπακωσα απο τωρα τη θεση κατω απο τα δοκαρια καποιας ομαδας!

Kαπάκωσα μια θέση για 10 λεπτά… Παρακαλώ να βρεθεί ο αναπληρωματικός μου… 10 λεπτά ποιότητας… ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

Καπακωνω τη θεση κατω απο τα δοκαρια της αντιπαλης ομαδας του Rychehead :smiley:

Καλή φάση.
Το επιθετικό δίδυμο με τον ανχόλι είναι ήδη έτοιμο, δοκιμασμένο και πετυχημένο.

Εννοείται ότι όποια ομάδα με πάρει, θα μπορεί να υπερηφανεύεται ότι έχει ένα μηχανάκι στην επίθεση. Που δεν έχει βενζίνη… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Επίσης μέσα με τα 1000!!! Προτείνω, οι ομάδες να φτιαχτούν με βάση τα ακούσματα του καθενός. Ποζεράδες Vs Progsters, οπαδοί Europe Vs οπαδών Bon Jovi, (οπαδοί Τσιρίλο με άλλους 4 Vs ανάπηροι πολέμου)

Κλείσε μια θέση στους ανάπηρους… Προτιμώ ΑΜΕΑ παρά οπαδός του τρυφερούλη…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Φυσικά και είμαι μέσα… Θα παίξω με τους brutal για να πατήσουμε τους τρυφερούληδες, αν και δεν μπορώ να αποχωριστώ τον λευκό Μπόρχα, τον Άλβες των φτωχών, τον άνθρωπο που παίζει δεξί χαφ, ενώ τρέχει πάνω-κάτω στην αριστερή πλευρά, τον ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟ KARVOU !!!

YΓ : Ρε συ Κάρβου, δεν διαβάζουμε που δεν διαβάζουμε, δεν πάμε για καμιά μπάλα ?

Αντε να ψηθει και κανας αλλος απο Θεσσαλονικη. Εγω με τον Therion μονο, ουτε κοροϊδο δεν μπορουμε να παιξουμε.

Προβλέπεται να πέσουν κορμιά λέμε…
Και τις γυναίκες του forum να έχουμε για συμπαράσταση… :stuck_out_tongue:

XAXAXAXAXAXAXAXAXXA
Karvou συνδυασμός που σκοτώνει… Το ζαρκάδι της Αλ Αχλί, ο Γύπας της Νασιονάλ (Ο Άλβεζ ήταν πολύ καλός), το καγκουρό της Ελ Νασιονάλ…

Ου ρε λάκηδες Σαλονικιοί που θέτε να παίξετε και μπάλα.1χ1 θα καταλήξετε. Καθήστε να κλείσουμε εμείς και μετά κάντε ότι θέλετε ;ρ

Λοιπόν είναι μέσα:

Dyingfreedon
Montecristo
Carvou
unholy
Therion
Rychehead
Gigatron
Telisvas

ως τώρα (γαμώ τις ανταποκρίσεις έχουμε),
βρίσκουμε ποιοι ψήνονται ακόμα, και πετάμε στο τραπέζι ημερομηνίες.
Άντε, γρήγορα.

Για μαζορέττες ποιος είναι πρόθυμές;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Unholy εμενα βγαλε με,λακας Σαλονικιος ειμαι 8)

Βρε γραφικέ συμπαίκτη (ψήσε Cozy, μας λείπουν άτομα)! Για εσένα είναι αριστερά. Για εμένα που επιτιθομαι είναι δεξιά!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πλάκα στην πλάκα, μπορεί να έχεις δίκιο. Εγώ παίζω σκόρδο εξτρεμ και έχω ξεχάσει προ πολλού πιο είναι το σκόρδο και πιο το κρεμμύδι.

ΑΣΥΓ : Κάτσε να δώσω τη Τετάρτη και μετά θα κάνουμε κοιλιακούς από το γέλιο με τα χάλια μας!!!

βαλε και ironboy!!οχι με 1000 αλλα 30000!!γαμω τις ιδεες!
τι λετε για αυτη την κυριακη??

Κριμα :frowning: , μιας και παιζουμε στην ιδια θεση ελεγα μετα το ματς να αλλαζαμε φανελες.