Η μάχη των τιτάνων

εδιτ ακυρο
αλλου κανονισαμε

δεν παίζει, κάποιος άλλος τρόπος; Να πάω σε κάποιο σημείο που θα βρίσκεται κάποιος που θα πάει με αμάξι

Κυριακή 25/11 16:30-17:45

original OK
HopeRidesAlone OK
AperiZ9 ΟΚ
dude ΟΚ
κρισπ ΟΚ
Xemnas OK
Φιλος Xemnas OK
Mule ΟΚ
stelios ΟΚ
Μachine Head ΟΚ
Martian OK
Aionios

ΟΚ, ας έρθει κάνας ακόμα γιατί θα είναι αρκετά ηλίθιο να μείνουμε 5 vs 6 για ολόκληρο τέταρτο.

παίδες, ειλικρινώς τώρα, είστε ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΙ? τα τελευταία ποστς με έχουν εκνευρίσει αφάνταστα.

νομίζω είμαι αυτονόητο πως όπως δηλώθηκε ο φίλος ζέμνας θα έπρεπε να δηλωθούν και όσοι άλλοι μπορούσαν να έρθουν για να κάνουμε τα κουμάντα μας. θέλετε να σας φτιάξω φρουτόκρεμα και να σας την ταΐσω στο στόμα?

επίσης όποιος δεν έχει ασχοληθεί ποτέ να κλείσει γήπεδο, δηλαδή όλοι εκτός του στέλιου και του hoperidesalone και περιμένει πάντα τους άλλους να κανονίσουνε για αυτόν την μπαλίτσα του χάνοντας εργατοώρες και ψυχική ηρεμία, ας έχει την ευγενή καλοσύνη τουλάχιστον να μην έχει και απαιτήσεις.

τέλος, machine head σε εκτιμάω, αλλά αλήθεια τώρα, αν πηγαίναμε 5μιση με 7 που λέγαμε αρχικά, πώς και για πόσο ακριβώς θα ερχόσουνα?

ψ. aionios, αν είσαι κοντά στο μετρό αγίου αντωνίου, πάρε την κόκκινη γραμμή και μετά την μπλε μέχρι χαλάνδρι, είναι δίπλα ακριβώς. αν θες δώσε πιο ακριβές στίγμα να σε βοηθήσουμε.

Συμφωνώ αν δεν μπορεί κάποιος να κάτσει όλη τη γαμημένη ώρα ας μην έρθει καθόλου και ας τον αντικαταστήσει κάποιος φίλος ατόμου που θα έρθει. (δηλαδή να το πει τώρα όποιος είναι να μην τον υπολογίζουμε, μην έρθει και είμαστε 6x7)

@dude
Έλα ναι θα είμαι κοντά Αγ.Αντώνιο, Αιμιλίου Βεάκη. Θα κάνω αυτό που είπες. Πόσο χρόνο να υπολογίζω ώστε να μην αργήσω; Πείτε ελάχιστο μέχρι μέγιστο που παίρνει(κυρίως μέγιστο) για την διαδρομή

εδιτ:
Μπήκα google transit και όταν τσεκάρω για Κυριακή δεν μου δίνει την κλασσική διαδρομή κόκκινη μετά μπλε, ενώ τις άλλες μέρες το κάνει. Γιατί αυτό; Η μπλε δεν δουλεύει Κυριακές;

Άγ. Αντώνιος - Σύνταγμα είναι 10 λεπτά, μέγιστη αναμονή 7 λεπτά.
Σύνταγμα - Χαλάνδρι είναι 17 λεπτά, μέγιστη αναμονή 7 λεπτά.
Χαλάνδρι - Καραπιάλης είναι 5 λεπτά αν σέρνεσαι.

σούμα γύρω στα 45 λεπτά.

Και αυτό που είπα στο edit μάλλον μαλακίες του google είναι, οπότε ΟΚ

εδιτ: Αν παίζει και καμιά σχάρα(ή γενικά παπούτσι για μπάλα) περίσσια σε νούμερο 43 ή 44 ξέρω γω φέρτε τα, γιατί τα δικά μου δεν είναι και στην βέλτιστη κατάσταση αλλά παίζονται ντάξει.

κανονικά δουλεύει η μπλέ γραμμή και κυριακή.μαλακίες του google όπως είπες.

Λοιπόν, ξεκινάω ενέργειες και εκτός απροόπτου ένας τουλάχιστον φίλος Mule θα βρεθεί να έρθει…

Αιώνιε, θα σου φέρω ένα ζευγάρι 44άρια.

Έχω κι εγώ έναν διαθέσιμο αν χρειαστεί.

Ωραία, σ’ευχαριστώ πολύ.

Άρα έξω ο machine_head;

Φιλε μου προχθες μου ετυχε μια δουλεια να κανω απο τις 6 εως τις 8 στο Φαληρο.
Οταν δηλωσα μεσα δεν το ηξερα.Επειδη θελω να ερθω και θεωρησα οτι δεν ειναι σωστο
ενω ειπα το οκ να σας κρεμασω σας ειδοποιησα,απλα θα φυγω 10 λεπτα νωριτερα.
Αν ηταν πανω στην ωρα της δουλειας θα το ακυρωνα τελειως.
Τωρα αν δεν θελετε να ερθω το λετε η αν υπαρχουν και ατομα για αλλαγη που κανουμε καθε
φορα , να με αντικαταστησουν οταν θα φυγω και θα ειμαστε κομπλε.
Φιλικα προς ολους!!!

Θα έλεγα να έρθεις αν είναι να παίξουμε με αλλαγές, δεν υπάρχει θέμα. Αλλά αν είναι να παίξουμε 6x6 και για 10-15’ (που είναι σεβαστό κλάσμα της μίας ώρας και λίγο που παίζουμε συνολικά) να κωλοβαράμε, καλύτερα να έρθει κάποιος άλλος στη θέση σου.

Αυτά.

σεβαστο και μακαρι να μπορουσα να κατσω αλλα ειναι μια δουλεια που δεν αναβαλλεται
και πρεπει να ειμαι εκει στη ωρα μου.
Φερτε καποιος ενα φιλο αν μπορει να ερθει και παιζω και αλλαγη.

ok, vreite ki allon enan, panta xreiazetai. mule, stelios, sinennoitheite.

machine head mpravo gia to ifos tis apantisis, spanizei.

sorry gia greeklish.

Εγώ θα έχω απάντηση από έναν δικό μου ή αργότερα απόψε ή το πρωί το αργότερο.

Μάζεψα δυο χυλόπιτες εγώ. Τι διάβασμα λένε ρε, εδώ μιλάμε για μπάλα γαμώτο :frowning:

Ο φίλος Μιουλ επιβεβαίωσε;

Nαί, έρχεται. 4¨30 θα είμαστε εκεί!