Η μάχη των τιτάνων

7-8 ,τριγυρω εκει

μεσα κι εγω.

Αύριο 19:30 στου Καραπιάλη. Ακούς λαέ του rocking;

[SPOILER][/SPOILER]

Ακούς

AperiZ9
1ος
2ος φιλος AperiZ9
machine head
Elric83
ChrisP
original1924
dude
BruiserMastino
kastroman
Lupin (?)

Χωράνε άλλοι 1-2.

Confirmed.

Αμα δεν μπορεσω επειδη μου τυχε κατι βγαινουν τα ατομα;;

Σου έτυχε να υποψιαστείς ότι θα είμαστε αντίπαλοι; Κοίτα τι μπορείς να κάνεις και ενημέρωσε γιατί είναι δύσκολα τα πράγματα…

Με ενημερωσε ο κουμπαρος μου οτι θα κανουν μια μαζωξη σπιτι για το βαφτιστηρι μου και θα θελα να παω (εμεις οι μεγαλοι ανθρωποι τα χουμε αυτα :-P)
Χωρια που φοβαμαι μην ειμαστε αντιπαλοι και χαλασω την καλη μου εικονα!
Για δειτε και πειτε μου,σορυ που γινομαι σπαρσαχιδας παλι!

Είμαστε 8 + Elric + Lupin (που έχει πάρει μηχανάκι μαζί και ελπίζει να προλάβει).

Με είχε πάρει πριν 1μιση ώρα ο τύπος και του είπα ότι θα πάμε, εκτός κι αν έχει κατακλυσμό. Οι προβλέψεις για σήμερα έλεγαν βροχή από τα ξημερώματα, αλλά 3 ώρες πριν τη μπάλα έχει ρίξει 5 σταγόνες μόνο όλες κι όλες και δεν το βλέπω πολύ πιθανό να βρέξει, δεν είναι τόσο βαρύς ο ουρανός. Μετεωρολόγος δεν είμαι, αλλα να ρίξει τόσο νερό που θα βαρύνει το γήπεδο ή να ρίχνει όταν παίζουμε, δε μου φαίνεται πολύ πιθανό.

Συμπέρασμα: Παίζουμε κανονικά και ιδανικά ψάχνουμε για παίχτη για τον Lupin. Εγώ έχω πει στον Space από χτες, αλλά δεν τον κόβω… Αν βρεθεί και 2ος, μπορεί να απουσιάσει και ο Elric. Το ιστορικό έχει δείξει ότι είναι υπερ χλωμό.

ΟΚ, επειδή θα είμαι εκτος σπιτιού, αν ακυρωθεί dude ρίξε κάνα sms.

Δεν ακυρώνεται, don’t worry.

Απλά ελάτε ένα δεκάλεπτο νωρίτερα πληζ, παίζουμε με τα δευτερόλεπτα στον Καραπιάλη, θυμάστε φαντάζομαι…

αν αρχισει να βρεχει πιο πριν καλυτερα ακυρωση

Κανενα νεο απτο μετωπο;;

Εγώ έχω στείλει σε 3 άτομα, από τους 2 εισέπραξα άρνηση, ο τρίτος μάλλον κοιμάται σα μοσχάρι…

Πληρωνω οσο οσο για να παιξει αλλος στη θεση μου :stuck_out_tongue:

Άμα βρω άτομο, θα σε πάρω τηλ, ό,τι ώρα κι αν είναι…

το θεμα ειναι για ενα ατομο ?

Elric πάρε το βαφτιστηρι στο γηπεδο!! :stuck_out_tongue:

Ναι σπυρο, κανε κανα μαγικο ρε!! Βγαλε λαγο απτο καπελο!!!

Βρόχα δε ρίχνει, αλλά επειδή θα έχει γύρω στους 5 βαθμούς, φέρτε και κάνα σκουφάκι-γαντάκι για να μην αφήσουμε κάνα μέλος στο γήπεδο…

ψ. Περι, έχω ένα NB αθλητικό για τρέξιμο ψιλοπαλιό, νούμερο 44μισο, μήπως να στο φέρω?