Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Επειδη το τοπικ παει κατα διαολου:

Πές μου ότι δεν σου αρέσει δηλαδή να τρελαθώ. Δεν είναι ξέκολο και έχει ροκ στυλάκι. Αλίμονο αν σου φαίνεται άσχημη.

υ.γ. όχι Σκάρλετ, όχι θεέ μου

Οτι ειναι σχιστοματικο εσενα σου αρεσει δηλαδη?
Οχι δεν ειναι ωραια.Δεν φτανει ουτε το μικρο δαχτυλακι ΓΥΝΑΙΚΩΝ οπως Μπελουτσι και Ζετα Τζοουνς.
Δεν μιλαμε για αβυζα ασιατακια τωρα.Μιλαμε για γυναικες.

Δεν μου αρέσει επειδή είναι ασιάτισσα. Επειδή είναι ωραία. Τώρα αν η Μπελούτσι και η Ζέτα θεωρούνται όμορφες, μάλλον ζούμε σε πολύ κακογουστες εποχές.

Αμαν με αυτη τη μπελουτσι! Μουναρα αλλα βαρεθηκα να ακουω το ονομα της! Οσο για την ζετα τζοουνς, σιγα την γκομενα πια :stuck_out_tongue:

Αν και συμφωνω στο οτι η ανωθεν ειναι μπαζολακι :stuck_out_tongue:

Αχα.Οκ.Για να τις θεωρειτε αυτες μπαζα εχετε γαμησει καλυτερες να φανταστω.Ε?

Για τον πυραμίδα δεν ξέρω, ο βέντερ όμως σίγουρα. Και το ξέρουν όλοι αυτό.

We don’t fuck, we make love

Ε, θα έλεγα πως οι περρισσότερες κοπέλες που μπορείς να γνωρίσεις είναι κατά μέσο όρο καλύτερες, δεν είναι δα και κανένα κατόρθωμα

Μην μου βαζεις λογια στο στομα. Εκτος αν νομιζες οτι η τελευταια προταση μου πηγαινε σε μια απτις δυο ενω πηγαινε στην γιαπωνεζα

Κρατιεμαι με το ζορι ομως…

Προσκυνω ταπεινα.:expressionless:

Πυραμιδα οταν ησουν μικρος ειχες πεσει στη μαρμιτα με την κακογουστια?

Μη τα ξαναλεμε παιδες, ενα ειναι το θηλυκο.





Πειτε οχι στα υποκαταστατα:!:

Μμμμ πως τον ρουφας τον αργιλε μωρο μ.

Αντε ρε σαρδαναπαλε!

πενηντατρια πράγματα

α. η μπελούτσι έπεσε από τον παράδεισο. είναι όμως πλέον sooooo 90s…
β. η ζέτα είναι σαν τους μόντυ πάιθον. όχι δεν εννοώ αστεία (προφανώς), εννοώ υπερεκτιμημένη. ένα φόρεμα της έσκισε κάποτε ο ζορό κ ακόμα το θυμάστε
γ. η γκόμενα του πότερ πολύ θα ήθελα να πήγαινε στο σχολείο μου. είναι πολύ όμορφη κοπέλα. δεν είναι διαστημική γκόμενα όπως οι περισσότερες εδώ, αλλά είναι μια πολύ όμορφη κοπέλα. αγαπάμε
δ. άνγκμαρ πως λέγεται το κορίτσι?

Οh mon dieu…VIVE LA FRANCE…

Μοντεκριστο φλωρε λιγα τα λογια σου για την Καθρην.Η γυναικα εχει την τελεια φατσα.

την τέλεια φάτσα την έχει η Κίρα/Κάιρα/Κέιρα (αλά κάητ/κόητ/κούητ), αλλά δυστυχώς την στηρίζει σε κάτι παλιοκόκκαλα…

Αιντε να μιλησει και κανενα θηλυκο δωθε.
Λοιπον.

α)Ο Κρισπ και ο Θεριον(και ο τολκκι που συμφωνει μαζι τους) εχουν το καλυτερο γουστο εδω μεσα. Μπελουτσι, Τζοουνς, Γιοχανσον ειναι απο τις κορυφαιες μ**ναρες της μεγαλης οθονης, οχι υπερεκτιμημενες, απλα θεες.

β)Το βραβειο χειροτερου γουστου παει στον πυραμιδα μακραν και με διαφορα. ΠΟΣΤΑΡΕ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΧΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ.

γ)Αλλη κορυφαια που δεν ειδα στις τελευταιες σελιδες ειναι η Νικολ Κιντμαν. Σωματαρα, προσωπαρα κλπ κλπ…

δ)Η Γουοτσον καλη ειναι. Αλλα οχι να τρελαινεσαι.

Παλι καλα που δεν εχω δει καμια Λιντσεη Λοχαν εδω μεσα να τραβαω τα μαλλια μου :?