Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Jessica-Jane Clement [την θυμήθηκα απ’το Doghouse]

Νένιελ είναι ωραία, αλλά μου βγάζει κάτι το φθηνό.

Όντως, ένας βασικός λόγος που λοιδορήθηκε ο Xardas ήταν επειδή οι φωτογραφίες που έβαλε ήταν επιεικώς άθλιες! Στο δεύτερο ποστ το 'σωσε κάπως, το φυσικό της ήταν by far καλύτερο από το φτιαγμένο στις άλλες. Αλλά, και πάλι, μην τρελαθούμε. Προσωπικά, απεχθάνομαι και τις πολλές φακίδες- ναι, ναι, κοκκινομάλλα αλλά αυτό το πράγμα είναι άσχημο! Ξαναδείτε την V-for-Vendetta style πριν με αντικρούσετε!

Άκυρο: Στο ποστ του χόρρορ στην προ-προηγούμενη σελίδα, πόσο γαμάτο είναι το πώς έχουν ζωγραφίσει το σώμα της για τη φωτογράφηση!!

… Και βάζω ένα μωρό στο τέλος, γιατί αν το 'βαζα στην αρχή κανείς δεν θα διάβαζε τα υπόλοιπα. Μου 'κανε λίγο εντύπωση που δεν έχει μπει.

[SIZE=“3”]Alyson Le Borges[/SIZE]
Δεν είναι τυχαίο που είναι εγγονή του Αλαίν Ντελόν, και γαμώ τα γονίδια!!

Τι πανέμορφη, πανέμορφηηηη κοπέλααα :cry:
Σπάνια έχω νιώσει έτσι μειονεκτικά απέναντι σε γυναίκα.

Γιατι να νιωσεις μειονεκτικα, σου φαγε γκομενο;
Στηριζω αποπανω ποστ, κουκλα.
Επισης στηριζω και καποιον που ειπε Μαρκελλα Γιαννατου.

Όχι, αλλά πιθανότατα δεν θα δυσκολευόταν :lol:

Ελα τωρα αμα του την πεσει τετοια γκομενα, ε χαλαλι του μωρε, σιγα:D

Ωραια, αλλα θα στηριξω ποστ Νενιελ. Η 1η και η 4η φωτο με στειλανε αδιαβαστο.
Λιγες φακιδουλες σε κοκκινομαλλα ειναι ωραιες. :roll:

fuckin’ A.

ίσως όχι το πιο sexy βίντεο που θα δεις εκει έξω (για αυτό υπάρχει η daisy lowe), αλλά κάθε φορά που το βλέπω νιώθω τόσο [I]αδύναμος[/I]…

http://www.youtube.com/watch?v=l719rN6yJzM

:lol::lol: [I]Σίγουρα[/I] όχι το πιο σέξι βίντεο! Και το φόρεμα αυτό ήταν τόσο απαίσιο, που αν δεν ήταν αυτή μέσα του δεν θα είχα δει καν όλο το βίντεο.

Alucard, “λίγες” is the key word…:roll:

hollywoodtuna.com

Aγαπάμε! Παίζει στο 30 rock και φαντάζομαι όλο και κάποιος θα την έχει ξαναποστάρει!

Κatrina bowden:

μην ακούσω καμία βλακεία περι ασχήμιας α!

μαμα μια

OH SHIT! είδες το βίντεο από το esquire? μόλις τώρα ερχόμουν να την ποστάρω. :expressionless:

αγαπάμε 30 rock.

http://www.youtube.com/watch?v=wlYXbpd0j7Y

8O8O8O δεν το χα δει αυτό να σε καλά!

στου ποστ του κσου9 μου πετάχτηκαν τα μάθια όξω, αλλά στο βίντεο… back to flaccid.
ξενέρωτη

Μμμμμ Κατρίνα δύναμη ε.

Μόνο εσύ θα μπορούσες να θεωρείς αυτό το βίντεο σέξι, ρε παλιοχιπστέρι.

εμένα πάλι στο post του ks9 μου φαίνεται μια όμορφη, sexy κοπέλα, σαν πολλές άλλες που έχουν ποσταριστεί εδώ μέσα.
στο βίντεο βλέπω τη μέλλουσα γυναίκα μου.

γουοναμπή σέξη είναι.

μισάνοιχτο στόμα, promising χαμογελάκι, σαχλαμάρες, μαλακίες, ότι να’ναι βρε παιδιά*.

*disclaimer: εδώ θα έβαζα λινκ για βίντεο ellines tou exoterikou, απ’όπου προέρχεται ο στίχος, αλλά τα έχουν κατεβάσει όλα wtf.

ντάξει, daisy lowe δεν ειίναι, αλλά πόσες είναι daisy lowe εδώ που τα λέμε? βασικά εγώ βλέπω ότι απλά έχει συναίσθηση του ότι είναι sexy εκ φύσεως. παραπάνω ερωτισμός θαρρώ πως θα την έκανε λίγο φθηνή. anyway, γούστα είναι αυτά. πάντως στο 30 rock δεν είναι ξενέρωτη, ούτε καν.

ρε χορορ παει να πει καλή κουβέντα ο σαμαν σε ένα ποστ μου και να ολοκληρωθεί η ζωή μου και το καταστρέφεις! Τι να σου πω… (αν και εμένα το βιντεό μου άρεσε)

πάντως στο 30 ροκ όντως είναι πολύ καλή! Και ας μην εμπιστεύεστε τον χίπστερ.

βασικα στο 30 rock με τοσο μικρο ρολο, που στο διαολο το καταλαβες? οσο περνανε η σεζον ο ρολος ελαττωνεται (φετος δεν νομιζω να εχει παιξει ιδιαιτερα, αν και δεν εχω δει τα 3-4 τελευταια) και οταν επαιζε παλι ηταν για πολυ λιγο

ΤΙΝΑ ΦΕΥ ΞΥΠΝΑ, ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗ ΘΕΛΕΙ