Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Λωλ, ντεμεκ τσαμπουκα πραγματι, γιατι σε εκεινο το παιγνιδι με τα σκοταδια στον Αντεννα, τσιριζε σαν χαζογκομενα καθε 3’’, περιμενα περισσοτερα απαυτην [-X

Ορίστε:

http://www.youtube.com/watch?v=yw3QkJRRok4

Σ’όποιον από σας τους supporters δε σπάει τα νεύρα κ δε θέλει να της βαρέσει μπουνιά στη μούρη μπας και σκάσει δίνω συγχαρητήρια για ψυχική δύναμη :wink:

μπουνια στη μουρη οχι.κανα σκαμπιλο ανετα

Δν εχει καθολου ωραιο προσωπο…ωραιο σωμα εχουν παρα παρα πολλες προσωπο ομως οχι και αυτο μετραει!Επισης σπαστικο που βαφεται με εναν τενεκε ντουκοχρωμα…Βαζετε λιγο μεικ απ ρε!

Επειδη βλεπω ποστς οπως “αντικειμενικα δεν ειναι ομορφη”, οσοι τα γραφουν, αντικειμενικοτατα δεν εχουν γουστο και δεν ειναι ετεροφυλοφιλοι.
Ολα αυτα αντικειμενικα παντα. :stuck_out_tongue:

Σοβαρευτειτεεε. Η κοπελα ειναι κουκλαρα. Και αυτο ειναι υποκειμενικο. Μαθετε τη διαφορα.

Εγώ απολαμβάνω τους haters. :lol:

Εδω μου εχει ποσταριστει ο Higuita

[SPOILER][/SPOILER]

ως πιο ομορφη τραγουδιστρια… και θα μας χαλασει η Πηνελοπη? :lol:#-o

Εγώ δεν είμαι hater. Απλά δε μου φαίνεται ιδιαίτερα όμορφη και επιπλέον μου φαίνεται άκρως σπαστική στο τρόπο ομιλίας/ύφος ώστε να με “ελκύσει” κατά κάποιο τρόπο. Άν σας αρέσει ok, γούστα είναι αυτά

Η Φουρέιρα είναι, εχμ, δεν την λες πάντως ωραία. Δεν την λες καθόλου ωραία! Και αυτό είναι υποκειμενική άποψη και θέμα του πώς αντιλαμβάνομαι εγώ -προσωπικά- το “ωραίο”… Η Πηνελόπη ίσως να μην έχει το “σούπερ-ντούπερ-γαμάτο” πρόσωπο, αλλά πιστεύω ότι έχει κάτι το…“τραβηχτικό” χωρίς να έχει την απόλυτη γυναικεία ομορφιά! Και εν πάση περιπτώσει, καλά τα λέει ο αλουκαρδ… εδώ η άλλη ψηφίστηκε ως η ομορφότερη τραγουδίστρια και 'σεις ακόμη ασχολείστε με την Πηνελόπη;;; :lol:

Αχαχαχαχαχαχαχα έπικ :’)

[SPOILER]Η Stacy δεν είναι; Με τα κυκλάκια αποσυντονίστηκα. :-s[/SPOILER]

Toλμάς και ρωτάς κιόλας άθλειε;;;;:lightsabre:Έρε ένας Steiner που σου χρειάζεται.

Emma Stone κοκκινομαλλα, βλοψκ/δελετε στο τοπικ.
Εχει κιε σεξυ φωνη.

Επειδή πολύ μπλα-μπλα έχει πέσει στις τελευταίες σελίδες, ας κάνω ένα επαναληπτικό μάθημα:

[SPOILER]

[/SPOILER]

Αχχχ…

Πολύ ωραία κοπέλα!!

Έλα, είπαμε είχε τα κυκλάκια. :oops:

Δεν θέλω λεφτά,δεν θέλω τίποτα,κόβω και το τσιγάρο τώρα,αλλά θέλω την Αμάντα…:cry:

Αίσχος φεγγαράκια δεν το περίμενα ποτέ απο’σένα.ΝΤΡΟΠΗ.
Τεσπα για να λήγει το ζήτημα η πιο όμορφη ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΙΚΑ(και μη τολμήσει κάποιος να ρωτήσει ποια Μόνικα:blow:)

Aπλα υπεροχη η Amanda. Ωραιος ο brein.

<3 <3 <3 <3 Αμαντα <3 <3 <3 <3