Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Αν είναι έτσι τότε θα συμφωνήσω μαζί σου. Υπερτιμημένη ναι, μπάζο όχι

Θα το πω για τελευταια φορα.

[B][U][SIZE=“5”]ΟΞΩ Η ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΜΙΟ ΤΟΥΤΟ ΘΡΕΝΤ…[/SIZE][/U][/B]:stuck_out_tongue:

Ναι μυωπες για την Σκαρλετ μιλαω.

Βληδιν γυρνα πισω στο λαο σου.

Αναφλεκτορα λιγα τα λογια σου για την Σκαρλετ γιατι θα βγουνε τα σπαθια.Ρε δεν σας αρεσει η Γιοχανσον;;;Εγω παντως την γουσταρω τρελα :slight_smile:

Πανούλη

[SPOILER]

[/SPOILER]

http://www.youtube.com/watch?v=lzvy3A-czE0

…μη μασάς Πάνο…ορθώς τα λες-γράφεις:p :slight_smile: :!:

Βλέποντας χτες το ‘‘Dark Shadows’’…έπαιζε την κακιά και έπαιζε μια χαρά :stuck_out_tongue: [SPOILER][/SPOILER]

[SIZE=“3”]Eva Green[/SIZE]

Δεν ηταν αναγκη να βαλεις την τελευταια φωτο…βασικα μονο την 2η και την 4η να εβαζες θα αρκουσαν :wink:

καλο τσουλακι, και δεν της φαινοτανε…

8O
οχι ρε!!
και ηταν η αγαπημενη μου κινεζα ηθοποιος.
οντως δεν της φαινοτανε.

Η ίδια τα αρνείται όλα. Γιατί δεν της δίνετε το τεκμήριο της αθωότητας; :stuck_out_tongue:

Tailor Swift

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER]

[/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[B]Cansu Dere[/B]

Παίζει κάθε μέρα στο μέγκα και την χαζεύω σε κάθε τρέιλερ [καρδούλες]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

Τουρκάλα είναι?Καλές κοπέλες λέει.Αφοσιωμένες.

Κυνήγα το.

Τι ειναι αυτη η λίρα που έχει στην τρίτη φωτο στο μαλλι;

Τούρκικη.

Αξιαγαμητη…

Δεν είναι ηθοποιός-τραγουδίστρια (ακόμη τουλάχιστον),αλλά είναι κόρη ηθοποιών
http://www.cosmo.gr/Lifestyle/Celebrities/Hot_eidiseis/to-mhlo-katw-ap-th-mhlia-ftysth-h-mhtera-ths-h-korh-ths-kim-basinger.1835841.html?utm_source=ContraWidget&utm_medium=ContraFooter&utm_content=Homepage&utm_campaign=24mediaWidget

Ιδια η μανα της ειναι!!!

Ρε για το θεο, τι πρεμουρα ειν’ αυτη να μεγαλιζουν οι γκομενες…αυτη ειναι στην ηλικια μου for fuck’s sake…ειναι που ειναι ανεπτυγμενες, μπροστα τους μοιαζουμε με μπεμπηδες (ειδικα εγω αμα ξυρισω το μουσι)

H [B]Oona Chaplin[/B] (εγγονή του Charlie) είναι η Talisa Maegyr του Game Of Thrones. Σπάνια κολλάω με ηθοποιούς, τραγουδίστριες και συναφή, γιατί δυστυχώς η ομορφιά εκεί είναι συνήθως επιτηδευμένη, πλαστική και τυποποιημένη. Η συγκεκριμένη είναι γήινη, απόλυτα θηλυκή, με ιδιαίτερη φινέτσα και βλέμμα που μαρμαρώνει.

[SPOILER]

[/SPOILER]