Πρόβλημα

Δεν ξέρω αν αυτό συμβαίνει μόνο σε μένα, η το αντιμετωπίζουν κι άλλοι users… Λοιπόν, σε κάποια topics η ημερομηνία πάει μιά μέρα μπροστά… Επίσης γράφω πόστ και αντί να είναι στο τέλος, είναι 2,3 posts πιο πάνω από το ακριβώς προηγούμενο… Το ίδιο συμβαίνει κι όταν διαβάζω το τελευταίο πόστ άλλων. Ενώ πριν μπείς στο τόπικ βλέπω κάποιον συγκεκριμένο χρήστη να εχει γράψει, όταν μπαίνω το βλεπω πιο πάνω… Ακόμη, ενώ έχω διαβάσει κάποια topics συνεχίζουν να εμφανίζονται ως μη αναγνωσμένα! (πορτοκαλί δλδ)
Επίσης όλη την ώρα βλέπω καμιά 100αρα users συνδεδεμένους. Περίπου 20 registered και οι υπόλοιποι guests.

Συνέβη και σε μένα αυτό! Δείτε το post μου στο off topic στο poll περί σουβλακίου. :?
Μάλιστα, η παράθεση ακολουθεί το δικό μου post… 8O 8O 8O 8O

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

10-10-2006 10:38:47
Syrma Under Attack. We are filtering for this and will announce when it is resolved.

Απ’ ότι φαίνεται κάποιος την έπεσε στο server. Κι εγώ πήρα μερικά e-mail που μου στάλθηκαν αύριο :stuck_out_tongue:

Αρα το εχουν ολοι το προβλημα οχι μονο εγω, εχω χασει το μπουσουλα, με τα posts.

Παιδιά, ο Ηλίας εφηύρε τη μηχανή του χρόνου!!!

:lol: :lol: :lol:

Εμενα παντως δεν με αφηνε να ποσταρω και ελεγε “απαγορευεται να επαναδημοσιευσετε τοσο γρηγορα” χωρις να εχω δημοσιευσει τιποτα…

Για όλα φταίει η φώτο του επίτιμου (δε λέω όνομα…) στις “φάτσες μας 2”. Διαγράψτε την!!!

Ποιου ρε???
του ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ???

:twisted: :twisted:

Αναρωτιέμαι ποιά θα είναι η τύχη του forum αν μπεί άλλη μια φωτό του…
8-[ [-o< :-k :expressionless: :–

R.I.P. ήταν τόσο νέος…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οριστε τι ποιος πεθανε???

Εσύ με την ομάδα μου ΔΕΝ πας. Αρκετά γκαντέμης είμαι και από μόνος μου!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν πεθαινω εγω ρεεεεεεεε!!!

Εγω αντιμετωπισα προβλημα τη Δευτερα.Προσπαθουσα να μπω κανα μισαωρο,το site να σερνοταν με αποτελεσμα να μην μπορεσω.Μπηκα την Τριτη και αντιμετωπισα αλλου ειδους προβλημα… Αντι να μου βγαζει πορτοκαλι εικονιδιακια, αντιθετα ηταν ολα ασπρα!Σημειωση δεν ειχα διαβασει κανενα new post.Και θα συμφωνησω με τον Therion, οτι οταν πηγα να postαρω μου ελεγε “απαγορευεται να επαναδημοσιευσετε τοσο γρηγορα”.Τωρα βλεπω να κυλουν ολα φυσιολογικα… let’s see! :wink:

Σόρρυ που θα το φράψω εδώ αλλά δεν έλεγε να ανοίξω τόπικ-
Ελπίζω ότι τι τόπικ Ελληνίδες Γυναίκες ήταν χούι του Σαββατοκύριακου.
Γιατί για ένα site με τόσο δυνατό forum ήταν ΞΕΦΤΙΛΑ!

Και που το πρόβλημα??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εντάξει εκτέθηκε-αλλά μαζί και το site.
Τεσπα απλά έπρεπε να κλείσει νωρίτερα γιατί εκτέθηκε πολύς κόσμος ειν η αλήθεια… 8)

Γιατί όμως να δώσουμε συνέχεια από εδώ; Από τη μια μας ενοχλεί το γεγονός και πιστεύουμε ότι έπρεπε να χει λήξει νωρίτερα και από την άλλη, εμμέσως, το συνεχίζουμε σε άλλα topics;

Πάντως TeenageIdol, το site εκτίθεται μόνο για τα “επίσημα” κείμενα του, τουτέστιν αυτά που βρίσκονται εκτός forum. Αν είναι δυνατόν να ευθυνόμαστε για τα γραφόμενα τόσον δεκάδων (ή εκατοντάδων) χρηστών 8)

ρε παιδια αργει λιγο το site?
εγω τρωω ενα κολημα οταν ειμαι σε ενα θεμα κ παταω
Rocking.gr Forums Αρχική σελίδα
αλλες φορες αργει πολυ κ αλλες δεν ανοιγει καθολου…

Γίνονται προσπάθειες για να λυθεί το θέμα.
Το πρόβλημα παρατηρείται μόνο στο φόρουμ και κυρίως στην αρχική του σελίδα.
Υπομονή και συγγνώμη για την ταλαιπωρία.