Πρόβλημα

Για εικόνα καλή είναι, αλλά ο Μπίλμπο δεν μου βγάζει το Τραβολτίστικο υφάκι που θέλω. :stuck_out_tongue:

Οχι ακριβως προβλημα, αλλα καπως αλλαξε η γλωσσα σε ελληνικα (π.χ γραφει Πινακας Ελεγχου, Συχνες Ερωτησεις κοκ). Πως το βαζω σε αγγλικα; Δεν το βρισκω, αχρηστος γαρ.

Εδιτ: Το βρηκα. Το παραξενο ειναι πως ηταν σε English αλλα τα εγραφε στα ελληνικα. Εβαλα ελληνικα και μετα παλι αγγλικα και ολα κομπλε.

[B]Search[/B] και [B]Quick Links[/B] σε μένα δεν λειτουργούν.

αυτό.

Εμένα στο search this thread το πλαίσιο για να γράψεις βγάζει πίσω από το κόκκινο παπί
Σε κάποια θέματα δεν φαίνεται καθόλου και δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις

Βασικά τίποτα από το μενού δεν λειτουργεί σωστά, όσα έχουν το βέλος που σου βγάζει μενου εννοώ.

Βγάλτε τη διαφήμιση με τα παπιά!! Τουλάχιστον βάλτε με harley [-X

Ισχυει, και σε μενα το υπομενου που βγαινει οταν πατας το βελακι εχει εξαφανιστει. Πρεπει να πατησω δεξι κλικ και ανοιγμα σε νεα καρτελα για να βρω το Mark Forums Read πχ.

Το κουλο ειναι οτι στο λαπτοπ του σπιτιου μου το υπομενου εμφανιζεται, ωστοσο εμφανιζεται τερμα δεξια, στην ακρη της οθονης, και φαινεται μονο το μισο. Αλλα σε αλλους υπολογιστες δεν εμφανιζεται τιποτα.
wtf.

Έλα μωρέ. Έχουμε παπάκια ποιος το χέζει το search.

Έχετε δίκιο. Κοιτάμε ήδη το θέμα και ελπίζουμε να λυθεί το συντομότερο.

nai kai se mena… ithela na kanw search to thread twn pixies kai den. alla to vrika mesw google.

καθε φορα που παταω σερτσ ή quick links το κουτακι κατω απ’το βελακι μετατοπίζεται πιο δεξιά και ενίοτε εκτός οθόνης.

^^ Και σε 'μένα συμβαίνει το από πάνω. Επίσης έχω μια notification εδώ και μια μέρα και την πατάω να ανοίξει και δεν γίνεται τίποτα. Καμιά χελπ;

Το καρτελακι πανω δεξια που βγαζει τα notifications και τα pm οταν εχεις κατι νεο και το πατας παει τερμα δεξια και φαινεται πολυ λιγο …:roll:

και σε μένα

Βασικά έχω ένα θέμα κ δεν ήξερα που να το γράψω, οπότε, το γράφω εδώ.

εγώ μπαίνω από android κινητό. Σε desktop internet δεν έχω. To πρόβλημα είναι ότι όταν πάω να διαβάσω πχ μια συνέντευξη κάνω ζουμ, όπως κατεβαίνω λοιπόν σε κάποια φάση, τσουπ, μου πετάγεται μια μαλακια με τα features, κ μπαίνει μπροστά στο κείμενο κ δεν φεύγει, που έχει ως αποτέλεσμα προφανώς να μη μπορώ να διαβάσω το κείμενο.

υπάρχει λύση σ’αυτό εκτός απ’το να αλλάξω κινητο? :slight_smile:

Ευχαριστώ.

Νταμπλ ποστ μπας κ μου δώσει κανας Μοντ-αντμιν σημασία. Πέρα από τη πλάκα, αυτό που αναφέρω παραπάνω είναι πρόβλημα. Δεν μπορώ να διαβάσω ούτε ένα άρθρο, δισκοκριτικη, συνέντευξη κτλ. Βγάλτε το πινακακι με τα features, δεν χρησιμεύει σε τίποτα. Φαντάζομαι κ άλλοι που θα μπαινουν από κινητό θα έχουν το ίδιο πρόβλημα.

Ευχαριστώ τους υπεύθυνους της ιστοσελίδας που έσκυψαν πάνω στο πρόβλημα μου! Με συγκινειτε πραγματικά!

Ουτε καν το θεμα με το μενου που δε λειτουργει σωστα δεν εχει διορθωθει, και πανε σχεδον 2 μηνες απο τοτε που το αναφεραμε.

Αν μαζέψουμε ιντερνετικές υπογραφές μπορεί να αποχωρήσει για πάντα ένα άτομο από το φόρουμ? Προσωπικά δεν αντέχω άλλο τόση ηλιθιότητα, τόσα άχρηστα ποστς και τόσο περιττές κουβέντες. Και δεν τα διαβάζω.
Αν κάνω report σε όλα τα ποστ? Υπάρχει λύση ή η μόνη είναι να την κάνω εγώ?
Τρία θρεντ που με ενδιαφέρουν δεν έχουν μολυνθεί, και θα συνεχίσω τις προσευχές για να μην γίνει.
Μιλάω σοβαρά και θα ήθελα μια σοβαρή απάντηση.