Πρόβλημα

γεια σου και σε σενα ^^ -ισχυει αλλα μου χει σπασει τα νεβρα γτ δεν ξερω τι time-zone να βαλω…

βαλ’ το south africa

;/ 00.14 μου βγαζει…

πειραματισου

α νταξει το βρηκα!θενκγιου!

Άλλαξε κάτι γενικά στο default search (όχι το advanced) μέσα σε ένα θρεντ και πλέον εμφανίζει τα ποστς με ανακατεμένη χρονολογική σειρά ή πείραξα κάτι εγώ χωρίς να το καταλάβω;

Πχ μπαίνοντας στο Black Metal Albums και κάνοντας search this thread με keyword “Inquisition” μου βγάζει πρώτα αποτελέσματα ποστς του '12 ενώ υπάρχουν και μεταγενέστερα.

Έχω ένα θεματάκι με το site αλλά και το φόρουμ με το λάπτοπ μου…τα Ελληνικά γράμματα μου τα βγάζει μπολνταρισμένα και τα Αγγλικα κανονικά.
Δεν το έχω συναντήσει σε άλλο site, μόνο εδώ στο ρόκιν μου το κάνει, ξέρεις κανείς τι φταίει?

Το ποστάρω εδώ μπας και το δει και απαντήσει κάποιος:

Υποθέτω ότι καταλάθος κλειδώθηκε, τώρα είναι ανοιχτό! Μας συγχωρείτε!

Εδω και κανα δυο βδομαδες οταν απο το google κανω αναζητηση το rocking και παω να μπω κατευθειαν στο forum με πεταει σε κατι ακυρες σελιδες, που το antivirus τις μπλοκαρει. Μετα κανω επιστροφη στην προηγουμενη σελιδα, ξαναμπαινω και δεν εχει θεμα. Επισης, αμα μπω πρωτα στην αρχικη του rocking και μετα στο forum δεν εχω αναλογο προβλημα.
Ξερει κανεις τι παιζει;
Να σημειωσω οτι τους κωδικους μου δεν τους εχω αποθηκευμενους και κανω login καθε φορα.

Δεν πρέπει να είναι πρόβλημα του site. Δοκίμασες με διαφορετικό browser αν κάνει το ίδιο;

Δοκιμασα σημερα. Και κανεις ακριβως το ιδιο…

Ακριβως το ιδιο προβλημα που περιγραφει ο libergun και σε μενα εδω και καιρο. Δοκιμασα με Mozilla, Chrome και Internet Explorer. Εχω Norton antivirus.

Μπορείτε να δοκιμάσετε πάλι αν το κάνει;

Τωρα ειναι ολα κομπλε(σε εμενα). Μπορεις να μας πεις τι ειχε το συστημα;

Έφταιγε το Tapatalk (το plugin για την εφαρμογή του forum σε Android και iOS), έγινε update και τώρα όλα οκ, όπως φαίνεται.

Πραγματι εφτιαξε :slight_smile:

… και ξαναχαλασε

Advanced Search

Content Encoding Error

The page you are trying to view cannot be shown because it uses an invalid or unsupported form of compression.

Please contact the website owners to inform them of this problem.

Πρέπει να έφτιαξαν και τα δύο.
Το δεύτερο έστρωσε, για το πρώτο μένει να δούμε αν ξαναδημιουργηθεί θέμα.