ΗΓΓΙΚΕΝ Η ΩΡΑ

Τσέκαρα λίγο τα ποστς μου στο θρεντ και δεν μπορώ να καταλάβω αν έχουν σβηστεί δικά μου ποστς. Γαμώτο δε θυμάμαι τί και τί έχω γράψει! Αλλά μάλλον είναι όλα άθικτα. Οπότε δε θα κάνω φασαρία :razz:

και τα μισά από τα 500 ποστς να σβηστούνε, πάλι δε θα χαθεί καμιά ζωτική πληροφορία. αυτό δεν είναι θρεντ, déjà vu σε infinite loop είναι.

νομιζω το αδικεις Νικε:!:

Κι η προσφατη συζητηση Γρακχου/Ανγκμαρ ωραια ηταν παντως.Μπορειτε καλλιστα να συνεχισετε αυτο με το mixed 5/5 top10 κομματιων που ειχε αρχισει για να πιασουμε παλι το ζουμι και να συγκινηθουμε παρεα,μεχρι την επομενη γενεαλογικη αναλυση και γενικοτερη ριζολογια(sic) που μεσα στο παιχνιδι ειναι προφανως σε ενα τετοιο θρεντ.

Παντως ενα σταντε επιπεδου οπαδισμου που δεν αποφευγεται με τιποτα θα τον ειχε ηθελε δεν ηθελε το θρεντ και ηταν γνωστο(φαινεται και στο πρωτο ποστ νομιζω),αν δε παιχτει κι εδω και λιγο trash talk αλα MJ/Barkley και ξυλο στη ρακετα που θα παιχτει;Και οταν ξεφευγει,θα σκαει μυτη ο Ντεθστερ και θα μας στρωνει.

Μια χαρά είναι το θρεντ.

Έχουν γραφτεί και ωραίες απόψεις, έχουν γραφτεί και χαβαλέδες.

Εκτός αν εσείς μαζεύεστε να συζητήσετε τεράστιας σημασίας ζητήματα τύπου <μπάντα_x> vs. <μπάντα_y> σε φιλολογικούς ομίλους, με τήρηση σειράς ομιλητών και κοστούμι απαραίτητα.

ε δεν είπα ότι δεν έχουν ειπωθεί ωραία πράγματα στο θρεντ, αλλά βαρέθηκα να διαβάζω ότι “οι μπάφορυ είναι σοβαρή μπάντα, ενώ οι χαζοί οι μανογουορ φοράνε γούνινα σώβρακα, κρα” και ότι “αυτοί που ψήφισαν τον ψηλό, δεν έχουν ακούσει ολοκληρωμένα τους manowar”. ακόμα και αλήθεια να είναι κάτι, μετά την 30η φορά το σιχαίνεσαι.

Αμα θελετε να το συνεχισουμε σε συγκρισεις, θα ελεγα πως και οι δυο ηταν πολυ σωστοι αναφορικα με το πως βλεπουν τη τεχνη τους. Στο θεμα Manowar, οταν ο Σκοττ εφυγε, πηραν για λιγο τον Ραηνο, για να καταληξουν στον Χαμζικ (του οποιου το ντραμμινγκ σταηλ μου αρεσει πολυ εμενα), ενω τις μπαντες των Ραηνο και Σανκλ τις βοηθησαν πολυ. Με τον Ροςς η φαση ειναι πιο απομακρη, αλλα δεν μπορεις να πεις οτι δεν εχουν καλες σχεσεις και γενικα σου δινουν μια αισθηση φαμιλη πανω - κατω, δεν ετρεξαν να παρουν εναν πιτσιρικα που θα του πετουσαν μια τυροπιτα μονο για να χαιρεται που παιζει στους Manowar. Κατι που παιζει πολυ με μπαντες αυτο τον καιρο ε, βλεπε Πρηστ, Κουηνσραηχ κλπ, γιατι αμα παρεις καποιον που ειναι πιο ονομα θα θελει και λεφτα.

Απο την αλλη ο Κουορθον ηταν αυτο που ειπωθηκε, πανω απο ολα οραματιστης, δεν ετρεξε ποτε να παρει hired guns για να περιοδευσει γιατι κακα τα ψεμματα μια περιοδεια των Μπαθορη θα σημαινε γερα γκαφρα $$$. Αντι αυτου εβγαλε κατι Ρεκουιεμ και Οκταγκον που κανενας λογικος ανθρωπος δεν θα περιμενε να πουλησουν αυτα τα πραγματα, ειδικα μετα απο Χαμμερχαρτ και Τουαλαητ. Ενω, λοιπον οι Μanowar ειναι γραφικοι ηταν σωστοι σε αλλα πραγματα και βλεπεις οτι αυτο που κανουν το γουσταρουν. Ο Κουορθον παλι, κανεις δεν μπορει να χαρακτηρισει μειονεκτημα το οτι δεν περιοδευσε, αλλοι θα το ειχαν κανει και θα ελεγαν εμενα τι με νοιαζει.

αυτο με το ποιος την έχει μεγαλύτερη ειλικρινά δε κατάλαβα γιατί πρέπει να σβηστεί, ανάλυση περί ανατομίας είναι:!:

Παπιγιον να βαλω ?? :lol: :bow:

Εγω βασικα το αποπανω το ειπα επειδη περιμενα παρεμβαση Τραμπακουλα, αλλα ματαια ηλπιζα. Περισσοτερο στο πως βλεπω τους Μανογουορ ως συνολο, μπορει και να λεω αρλουμπες. Αντε ρε μλκς, κριμα να θαφτει ενα τοσο ωραιο θεμα ετσι.

δεν διαφώνησα σε κάτι. εδώ και χρόνια λέω πως οι Manowar είναι συνεπέστατοι σε ότι λένε και κάνουν και όντως είναι σαν οικογένεια. Ο Logan γιά παράδειγμα είναι “φιλοξενούμενος” του Demaio επειδή δεν είχε κάποιο σπίτι γιά να μείνει και ο αρχηγός τον βόλεψε.

και οι Manowar και ο Quorthon έκαναν πάντα του κεφαλιού τους καλλιτεχνικά, άσχετα εάν τους κόστιζε σε πολλές περιπτώσεις.

Συνειδητοποιηστε οτι με αυτη τη κινηση ματ μολις ‘‘τελειωσα’’ τους Manowar.Τελος ρε παιδι μου,παπαλα,γκρεμιστηκαν τα τειχη.

Και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος που το πίστευα αυτό…

8O8O Ο Αρχηγός και ο Καρέρας;;;;;
Διάολε αυτη τη στιγμή έχω πορωθεί :bow2:

αφού ο Αρχηγός είναι Ιππότης της Μάλτας :wink:
υπόλοιπο μέταλ pwned

Εγω για τον ,.Jim_. δουλευω.Αντε βρειτε τωρα φωτογραφια του Q με παπιγιον κοροιδα!

Respect στη φωτό όπως και να’χει.

Αποκωδικοποίηση της φωτογραφίας:

Οι Manowar κέρδισαν το Poll και ήρθε η ώρα της απονομής =D>=D>

^ έτσι. γιατί κάποιοι τα έχουμε και δεν ντρεπόμαστε να το λέμε κύριοι:!:

με προσοχη στο δρομο μη σκονταψετε ;p