Γεια σας

Μαλκ…χαίρω για τη γνωριμια…

Καμία ανησυχία. Γι αυτό είναι τις μόδας οι ταινίες με βαμπίρια και τριχωτά ζωάκια.

η ανεργια φταιει:(

αυτό αλλά και ([I]στη περιπτωσή μου[/I]) το [COLOR=“Indigo”]Vampire Diaries [/COLOR]αργεί να τελειώσει (πάει 12!)

ειμαι σκορπιος με ωροσκοπο παρθενο.

Ιχθύς. Ωροσκόπο, δεν ξέρω τι διάολο ποτέ δεν έμαθα. Συνεπώς, καλλιτεχνικά επικίνδυνος…

μου αρεσουν τα λουλουδια.

μου αρέσουν τα βιβλία

εχω πολλες γλαστρες.

έχω πολλά κομικς

ειμαι ησυχο κοριτσι.

είμαι αγριάνθρωπος

εχω συλλογη απο αρωματα.

έχω συλλογή από δίσκους. Και από ελληνικά και έθνικ αγαλματάκια.

εχω ιδια μαλλια με τον slash.

'εχω ίδια μαλλιά με τον jasta.

σπουδαζω κατι που ειναι λιγο geeky.

σπούδα-σα κάτι που΄ναι λίγο creepy.

μου αρεσει το κινεζικο.

μου αρέσει το κινέζικο ([I]αγαπημένο το “τεριγιάκι τσίκεν[/I]”) αλλά και το ινδικό/μεξικάνικο [I](και τα μαγειρεύω κιόλας…)[/I]

Γεια σου Μαλκ χαιρω πολυ!

θα σταθω στο φαι γιατι ειμαι λιγουρι.
και θα δηλωσω οτι αγαπω επισης ινδικο. εχει κι ενα ωραιο εστιατοριο στην πανορμου, φοβερο φαι. το chiken malai tikka δεν παιζεται. ΦΣΦΣΦΣΦΣΦΣ (αυτο το θορυβο κανει οταν στο φερνουν σε καυτο ταψακι)

καλως ορισες κι απο μενα!!!

:slight_smile: καλως σας βρηκα!

=P~=P~=P~

Τι ινδικό και κινέζικο ρε σεις;;; Γιαπωνέζικο μόνο!! :stuck_out_tongue:

[SPOILER]καλως μας βρήκες. καλά ποσταρίσματα! :D[/SPOILER]

καλως με υποδεχτηκατε :smiley:
δε λεμε οχι στα μακι! (με καβουρι αυγο η λαχανικα)
αλλα το ανωτατο ειναι το thai. αλλο που δεν εχει κανενα της προκοπης αθηνα…

Πως μπορειτε και τα τρωτε αυτα ρε;;;Μονο στην ιδεα ξερναω!!!

με το ψαρι ουτε εμενα μου αρεσουν ιδιαιτερα.
κι εχω δοκιμασει και σε καλα εστιατορια. απλα δε μου αρεσει η υφη του ωμου ψαριου.
αλλα ρε συ το φυκακι με το ρυζακι και μονο λαχανικα ειναι πολυ ωραιο. <3

Και με το ψάρι ειναι ωραία. ειδικά με το σολομό. δεν καταλαβαίνεις ότι είναι ωμό και δεν καταλαβαίνεις καν ότι είναι ψάρι (δεν βρωμάει ψαρίλα δλδ). αλλά, ναι, πρέπει να το φας σε πολύ καλό μαγαζί. γιατί άλλο να το φας από ιάπωνες και άλλο να το φας ελληνάρα που μαζί με το γλυκόξινο χοιρινό σερβίρει και τηγανιτές πατάτες (true fact). Αν πας για παράδειγμα στο Furin Kazan στο Σύνταγμα θα καταλάβεις για τι πράγμα μιλάμε…

[SIZE=“1”]γαμώτο πείνασα τώρα[/SIZE]

δεν το εχω δοκιμασει αυτο το μαγαζι θα το εχω στα υποψη:) εμενα μου αρεσαν πολυ στο nui στην κηφισια. πηγαινω αραια και που οταν εχει μπουφε. πραγματικα δε μυριζει τιποτα. οντως δεν τον καταλαβαινεις το σολωμο. απλα η υφη του δε μου αρεσει. ειναι υπερβολικααααααα λεια κι απαλη… χαχα

Στο συστήνω ανεπιφύλακτα. άπειρες φορές καλύτερο από το nui και το square (και σχετικά φτηνό, τα 12 μακι έχουν γύρω στα ?10) και με φρέσκα φαγιά.
(όχι, δεν παίρνω ποσοστά :Ρ)

ωωω! ενταξει λοιπον:) θα το εχω υποψη!

Cinnamon,“Welcome to the jungle we’ve got fun and games We got everything you want honey, we know the names” ahahahhahhaah!!! Καλα posts! :-))

thank you for this που λενε κι οι mastodon :stuck_out_tongue: :slight_smile:

όπα, όπα…αυτά τα λένε πρώτα - πρώτα:p

mastodon thank you for this που λενε και οι
:stuck_out_tongue:

Ναι, κοιτάτε, το χω που το χω απωθημένο να φάω ασιάτικο μου γαμάτε το στομάχι κάθε φορά που μπαίνω εδώ. Η συνεχίστε το ή στα διάλα. :roll:

[SPOILER]Καλωσήρθες cinnamon! Με το καλό και να μείνεις! :D[/SPOILER]

Κι εγώ το έχω απωθημένο ρεεεε…

Αυτά τα περίεργα μ’ αρέσουν, με την προϋπόθεση ότι είναι καθαρά και φρέσκα. Δε θα είχα πρόβλημα να δοκιμάσω μία φορά! Αλλά που ρεεεε… η μαμά μου μία φορά πήρε νουντλς (ασχέτως αν ξέρει ότι δε μ’ αρέσουν τα μακαρόνια, ούτε καν από ρύζι) και τα λάσπωσε!!! :stuck_out_tongue: