Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει

Βαριεμαι ελεηνα και τρσαθλια.Θελω να ψοφισω οσο πιο γρηγορα γινεται μπας και ησυχασω.Η κατασταση πλεον εχει γινει unwrestlable.Σας αγαπαω ολους.Φιλια

O Rudolf μπορεί να σε βοηθήσει αν θες.. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

Ωραίο avatar!!!!

Κώστα... ρίξε κανα διάβασμα... LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Νταξ το ξεφτυλισες :stuck_out_tongue:

βαριεμαι ακομα και να παω στο κρεβατι μου να κοιμη8ω επειση νυσταζω.και απεχει ενα βημα μακρια απ την καρεκλα μου

Βαριέμε να προβλέπω αλλά λέω 12 σελίδες να προλάβει πριν κλειδωθεί... :roll:

οτι σας κατεβει. :stuck_out_tongue:

εεε! εσυ ειπες να το πω. :stuck_out_tongue:

Θελω το αβαταρ σου κολασμενα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

πανμέγιστο avatar....
είπε κανείς κακία για μένα ή μου φάνηκε????? :twisted: :twisted:

Το Αβαταρ που απεικονιζει τον Δασκαλο Λιακο, ειναι τρομερο,
ξαι για να μην ξεχνιωμαστε 2310-521010, τωρα τελευταια κομματια του πακετου, ειναι αναρπαστα προλαβετε!!!!

Μην φωνάζεις καλέ....θα σε ακούσει ο κηπουρός... :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ειδική προσφορά και μόνο για σήμερα, το βιβλίο σταθμός ''Η Κόκκινη Αρκούδα'' .... μάθετε πρώτοι τις πουτινιές του κοντού για να μην σας πιάνουν κορόιδα... :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

LOLOLOLOLOLOLOLOOOOOOOOOOOOOL!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

θυμαμαι που βλεπαμε την εκπομπη του με κατι παιδια και φώναζε: μας τελειωνουν τα βιβλια, τρέχτε να τα πάρετε!!!

και ακουγεται μια φωνη απο το κοντρολ:μα αφου δεν έχουμε βιβλία...μας τελειωσαν...

Λιακος:δε με νοιάζει!!!να τα βρειτε!!!

παλι η φώνη: μα που να τα βρουμε;;;

Λιακος: ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ!2310-521010!!!!!!!!!!

τι γελιο ρίξαμε εκινη τη μερα....

(επισης πεταξε την ατάκα:ο παππουλης που τα γραψε δεν πήρε δραχμη γι' αυτα, αλλά ουτε και μεις θα παρουμε απο σας... :roll: )

tolkki, αμα θες στειλε μου σε pm το email σου και στο στελνω...τσαμπα είναι εξ'αλλου...

Το βιβλιο λεγεται "το ξυπνημα της κοκινης αρκουδας" και οχι η κοκκινη αρκουδα, σε πιανω αδιαβαστη ILLUSION, δεν προσεχεις το δασκαλο ο οποιος εχει πει:
"Everything little being and creature it's a barcode"
ΥΓ: tolkki μηπως ακουγες στο ραδιο την εκπομπη "Το Δικαννο"???

Ποιον δασκαλο...Εγώ ειμαι fun Του Κεραμιδα!!!!! :smiley:

http://www.youtube.com/watch?v=Cq2XbGxx32k Γεια σου ρε Λιακόπουλε άρχοντα!!! :lol:

Οχι δεν εχω γνωση για την εκπομπη που λες.Η μονη εκπομπη στο ραδιοφωνο που ακουγα σαν τρελος και επαιρνα καθε μερα τηλεφωνο ηταν "Οι 3 σωματοφυλακες" στον Sprint fm .Τη θυμαστε?Με τον Βρανα και τον Παγαρτανη.Απιστευτη εκπομπη

νισταζω....

Εγώ μόλις ξύπνησα!!!

Και νωρίς σηκώθηκες.. :lol: