Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Ειμαι 29ος σε posts στο forum.

Γυρισα απο Κρητη.Ελειψα λιγες μερες και εγιναν μοδ ο ελλανορ και ο γκευ ο φριδομ.

Καλο χειμωνα:!:

Αναρωτιέμαι πως μπορει να απαντηθεί εχμ, πιο δημιουργικα η ερώτηση “πως να κατεβω;” ακριβως μπροστα από μια σκάλα.

Ρεεε! Βοηθήστε την κοπέλα! Αν και δεν έχω έμπνευση αυτή τη στιγμή:

  1. Ο τρόπος της ειρωνίας: “αναίμακτα”

  2. Ο τρόπος των Manowar: “να σας σπρώξω για να σας το κάνω πιο εύκολο?”

  1. O ευγενικός τρόπος: “Με όποιο τρόπο θέλετε. Συνιστώ τη σκάλα μπροστά σας”

εβαψα τα μαλλια μου πολυ σκουρο καστανο σχεδον μαυρο!!

ΥΓ. μανο, για να μη βγω οφ τοπικ, στους rage againt the machine, στις φατσες ειχα βαλει πριν καμια βδομαδα φωτο μου. αν με ξερεις, πες, να σκεφτω αν σε ξερω εγω…δεν με πειραζει που με θεωρεις δευτερο ακαουντ, αλλα με βαζει λιγο να σκεφτω γιατι. και βαριεμαι να σκεφτομαι γιατι.

  1. Ο Μανογουορ τρόπος: “Με το κεφάλι ψηλά. Με τιμή και δόξα!”
  2. Ο Κανιμπαλ Κορπς τρόπος: “Πρώτα το κεφάλι, μετά το δεξί πόδι και μετά το αριστερό χέρι. Ε στη συνέχεια θα σωριαστείς από μόνος σου”
  3. Ο Μπάθορυ τρόπος: “Μόνος.”
  4. Ο Γκανς’ν’ροζηζ τρόπος: “Με στυλ και μπόλικη λακ. Τα πάντα είναι θεμα στυλ δικέ μου.”
  5. Ο Σακίρα τρόπος: “Κουνόντας το κωλαράκι σου”
  6. Ο Σλέηερ τρόπος: “Γρήγορα!”
  7. Ο Τουλ τρόπος: "Πρώτα πας στο πρώτο σκαλί, μετά πηδάς στο τρίτο, μετά στο πέμπτο, κάνεις ένα βήμα πίσω και πας στο τέταρτο, μετά πηδάς 2 σκαλιά και πας στο 6. Ε στο τέλος κάνεις 2 πηδηματάκια και κάνεις τσουλίθρα από την μπάρα.
  8. Ο Μεσουγκα τρόπος: Σαν τον τουλ, μόνο που γίνεται με την αντίστροφη σειρά
  9. Ο Νιρβανα τρόπος: “Φιλε, δοκίμασε αυτό το χάπι και όχι μόνο θα κατέβεις. Στον πάτο θα πας.”
  10. Ο Μέηχεμ τρόπος: Τον δολοφονείς και κατεβαίνεις ο ίδιος κάτω.
  11. Ο Μπλακ Σαμπαθ τρόπος: “Με μια νυχτερίδα στο στόμα”
  12. Ο Καλομοίρα τρόπος: “Να κατέβεις τον σκαλοπάτια! χιχιχι”

έπος!!!

:lol:

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΠΟΣ

τα μαλλια σου INCUBUS είναι όλα στο ίδιο μήκος σαν χτένισμα??κ εγώ τα είχα βάψει μαύρα αλλά είχα κάνει το εξής…επείδη ήταν φιλαριστά αφησα τα κοντά στο φυσικό τους και έβαψα τα μακριά μαύρα…το αποτέλεσμα γαμάτο έτσι…φουλ διχρωμία…

Αγαπάμε διχρωμίες 8)

Ρε κοιμήθηκα γύρω στις 6 ώρες και είμαι οκ. Σκοτούρες. Προχθές κοιμήθηκα 13-14 ώρες και σήμερα αυτό.

Οκ σορρυζ απλά θα φταίει ότι πολλές φορές ποστάρεις μεθυσμένη και με μπερδεύεις :stuck_out_tongue:

τωρα με βγαζεις και μπεκρα? 8O. πφ, τεσπα, συγχωρησε.

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σε διαφήμιση του Αφισόραμα στη τιβι, παρουσιάζει τους Τόκιο Χοτέλ σαν γκλαμ ροκ:!:

Τι αλλο θα δουμε!!!ΕΛΕΟΣ!!!#-o#-o#-o

wtf,is glam rock?another genre?

Γνωστο κι με τον ορο"ποζεραδες"!!!

δηλαδη μου λετε πως οι guns που ηταν ποζερια ηταν και glam rock?

οι guns δεν ειναι glam metal…τυπου cinderella κ motley crue ειναι glam

αρα δεν ειναι ολοι οι ποζεραδες glam rock…

Ναι…δεν ειναι παντα glam αλλα τις περισσοτερες φορες συμπιπτουν μεταξυ τους