Οι Φάτσες μας

Μπα μια χαρα ειναι γενικα… Δεν εχω παραπονο. :wink:

Σωστος! Ε καποιος πρεπει να την αποκαταστησει και την καινουρια μετα τη χυλοπιτα του Angmar… Και μετα την (αδικαιολογητη) απουσια Γρακχου 8)

Που κολλάω εγώ μωρέ

Το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ κολλησες αυτη τη φορα… Την παλευεις;;; Τί εχει το κοριτσι;;

Ρε άντε παράτα με λέμε. Αυτό το θρεντ μ’ αρέσει να το απολαμβάνω από απόσταση χωρίς να εμπλέκομαι. Προβοκάτορα.

Φταίω εγώ να μιλήσω τώρα, που δεν εμπλέκεσαι κιόλας… :stuck_out_tongue:

Έχω πολύ καιρό να εμπλακώ. Έχει πιο πολλή πλάκα να κοιτάς.
inb4 κάποιο ηλίθιο αστείο για σεξ

Ελα ρε Σαιλεντ πλακα κανω… Αφου δεν την εχει πεσει ποτε ο Γρακχος σε γκομενα εδω μεσα η αληθεια να λεγεται

Χαχαχα! Το ξέρω ρε συ, κι εγώ πλάκα του έκανα. Καμια φορά βέβαια, είναι αλήθεια, είναι πιο διασκεδαστικό να παίρνεις μάτι τις συζητήσεις παρά να συμμετέχεις ο ίδιος. Indeed. 8)

Ειρωνευομαι τρομαρα σου… Τί να σου πω - μια ζωή ιδια σαιλεντ… [-X

όταν τρώει χυλόπιτες απομακρύνεται

Και που να το καταλάβω;; :stuck_out_tongue:

Δεν τον έχω δει να την πέφτει κιόλας…α, όλα κι όλα, απέναντί μου πάντα κύριος - παράπονο δεν έχω. Αυτό τώρα πώς να το εκλάβω;; :-s

Ε δεν ξερω… Οπως προανεφερα έχει χαλασει λιγο τελευταια… Δεν ειναι ο Γρακχος που ήτανε… :frowning:

Ο Γράκχος; Χμ, μάλ’στα. Για δες που είχα χειρότερους εσένα και τον bleedin… Πλάκα κάνω βρε…! :stuck_out_tongue:

Άλλοι έχουν τ’ όνομα, κι άλλοι έχουνε τη χάρη.

Α ναι μπορει να μαι χειροτερος… I don’t care! :stuck_out_tongue:

http://www.zoo.gr/chat

τις ιδιες πιθανοτητες να γαμησετε εχετε

Πιθανοτατα να κανουμε και πλακα βεβαια… Κοιτα εσυ να βγεις απ τ αυγο σου κ ισως καποια στιγμη κατανοησεις και το ενηλικο χιουμορ… νιανιαρο! :wink:

:lol: Όντως.

Χαιρομαι που συμφωνεις :stuck_out_tongue:

καλα σου λεει ρε μαλακα παπαρδελα ψαρακα να πουμε, δε βλεπεις που ολοι εχουνε ξεραθει στα γελια εδω μεσα?αντε ωριμασε επιτελους.