Οι Φάτσες μας

Δεν εχεις δικιο, Razor. Δεν ειμαστε απλως στο ιντερνετ, ειμαστε μια παρεα, πειραζομαστε, αλλά ωρες ωρες το παρατραβας, σαν να αντιδρας μονο ενστικτωδως και να μη σκεφτεσαι καθολου. Grow up some more!

Άμα δρω ενστικτωδώς είμαι και εγώ μανογουώριορ λοιπόν.

Κι εγω η Σινα, η βασιλισσα της ζουγκλας, χαιρω πολυ.
Εγω μιλαω σοβαρα. Και για να μην πιασουμε τωρα μονο τη δικη σου περιπτωση, να πω οτι γενικα θα γουσταρα ενα ωραιο, παρειστικο κλιμα στο φορουμ. Υπαρχει, αλλά οχι παντα. Οχι, οταν φερομαστε παιδιαστικα και ξεχναμε οτι απεναντι μας εχουμε εναν ανθρωπο με τη δικη του προσωπικοτητα, όποια κι αν ειναι αυτη. Επειδη κρυβομαστε πισω απο την οθονη του υπολογιστη μας (και ο aris2 πισω απο το iphone του!), δεν εχουμε το δικαιωμα να λεμε ο,τι μας κατεβει στο κεφαλι.

σδφσδσφγσδφδσγφσδγσδφ

τι φρουτο ειναι παλι αυτο?

Για να τα λες αυτά περί παρεϊστικου προφανώς δεν έχεις παραστεί σε βραδιά Pro. Ε;

Therion: ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Φρουτο λεει ο ενας, Pro ο αλλος. Πειτε τα μονοι σας και γελαστε οσο θελετε.
Ουτε ολο το φορουμ ειστε ουτε ο κοσμος ολος.
Δεν μπορουμε ολοι να ειμαστε ευχαριστημενοι με ολους, βλεπετε.

Ναντια, βαλε και 'συ μια φωτο σου. ειμαι πολυ περιεργος να σε δω.

Δε ζητησα απο κανεναν σας φωτογραφια ουτε κανεις σας μπορει να ζητησει κατι τετοιο απο μενα, σε ενα μουσικο φορουμ.
Να παμε να ξεκουραστουμε τωρα?

δε μπορεις να γραφεις πιο συντομα γαμω; :stuck_out_tongue:
ειναι που ειναι αερολογιες τα περισσοτερα :smiley:

Αν γ…ς τοσο γρηγορα οσο μιλας (και θα ηθελες να μιλω κι εγω), λυπαμαι αλλά δε νομιζω οτι θα ηθελε να σε γνωρισει καμια κοπελα εδω μεσα ή να σου στειλει τη φωτογραφια της.

[SPOILER]Παρτο οτι ειπωθηκε στην πλακα το παραπανω, για να μην παρεξηγηθουμε απο βλακειες. Λεξιλογιο δικο σου χρησιμοποιησα αλλωστε :)[/SPOILER]

Αν πηδαω τοσο γρηγορα οσο γραφω ολες θα ποσταραν φωτογραφιες με τα βυζα εξω, τιμλες τωρα.

*βυζά ΟΞΩ, να το λες σωστά.

Θα στεκονταν ολες καπως ετσι στη σειρα για να τις περιποιηθεις ? :stuck_out_tongue:

Οχι, panos, το σωστοτερο ειναι
βυζΓΕΙΑ! (κοντευει 4 με ολα τουτα)

Ή και όχι.

βυζούβιους άπιστοι. θα 'πρεπε να 'χεις σπεύσει για τα προαναφερθέντα.

Καλά σου λέει ρε μαλάκα Κολοκύθα.
Άσε που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΟΚΛΑΔΟΝ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΟΝΤΙΚΙ :!:

Και μια και “παρεκτράπην” κι εγώ…

Hey, Nandia?

[SPOILER][/SPOILER]

ΠΟΣΤ ΤΗΣ ΧΙΛΙΕΤΙΑΣ
ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ

ΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΙΠΑΜΕ ΣΚΑΤΟΦΑΤΣΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΙ ΕΤΣΙ


Αυτό.
Και για κάποιο λόγο δένει τέλεια με το σιγκ σου.