Οι Φάτσες μας

στο σχόλιο αναφέρεται ρε νάντια. τι 2 μηνών λες; 2 μηνών έγκυος;

Λες να με κυοφορω? Χα! Λοιπον, μην πληκτρολογειτε αδικα. Αυτον τον υπερηχο εχει μονο.

Μα γιατι μπερδευτηκε ο συμφορουμιτης? Το ειπα καθαρα οτι ειμαι μονο δυο μηνες εδω (γραμμενη στο φορουμ). Δεν ειπα οτι ειμαι δυο μηνων.

Νάντια, είσαι έγκυος; Είναι κάποιος από δω μέσα και θέλεις με τον δικό σου μοναδικά διακριτικό τρόπο να του πεις ότι κυοφορείς το παιδί του;

εσυ ειναι το αντίθετο απο τα σταυρόλεξα

Καποιε! Θελω με το δικο μου διακριτικο τροπο να σου πω οτι κυοφορω το παιδι σου! Με ακους, καποιεεε? [SPOILER]:p[/SPOILER]

Δηλαδη, crimson? Λεξοσταυρο?

τα σταυρόλεξα είναι για λύσιμο…

…εσυ είσαι για δέσιμο

crimson - ρε σεις οι αλλοι μην το διαβασετε αυτο! - crimson, οταν βλεπεις nandia δηλαδη, το μυαλο σου παει στο… δεσιμο? Χμμμ… ακουγεται ενδιαφερον!.. :wink:

:thumbup: αυτός ειναι ο σωστός τρόπος να απαντήσεις όταν σου την λεει ο άλλος… ευγε.

*συνεχίζεις να είσαι για δέσιμο

Ειναι κομπλιμεντο για μενα αυτο. Δε θα ηθελα να ειμαι τιποτε αλλο. Εγω, ο εαυτος μου, δικη μου και για δεσιμο. Πηξαμε στους λογικους και προβλεψιμους, γμτ.

αυτό.

Πάντως εγώ κατάλαβα τί εννοούσε. :har:

(χεστήκατε, αλλά βαριέμαι άπειρα και είπα να σχολιάσω)

Το θέμα είναι το δικό σου το μυαλό σε ποιου είδους δέσιμο πάει γιατί ενδέχεται να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις λόγω παρερμηνειών :stuck_out_tongue:

το γυαλι

βγαλτο

Ναι, νομιζω οτι ηταν ευνοητο (σαν αντρες και γυναικες που ειμαστε ολοι εδω μεσα και οχι μωρα) οτι το μυαλο μου πηγαινε στις παρερμηνειες. Τι ρωτας, panos, θα σε αφησω μετεξεταστεο - πισω στον βρεφικο![SPOILER]:p[/SPOILER]

Γιατι, το θες εσυ? Να παρεις δικο σου! :stuck_out_tongue:

[SPOILER]Εγω το βγαζω, Don, αυτο δε βγαινει το ατιμο. :stuck_out_tongue:
Παντως μου αρεσει το προστακτικο στυλ σου: “Bγαλτο” - οχι, “Γιατι δεν το βγαζεις…” και τετοιες σαλτσες :wink:[/SPOILER]

Βαγγος στα καλυτερα του ομως ε.

Κατα τ’αλλα Νομιστερακης ασχημος.

Ζεμνά, σεμνα. Χαχα!

Κοπελιά μπερδεύεις το ζίγμα με το σήτα…

Σωστα. Διορθωνω:
Σεμνα, ζεμνα!

Ραμματα για τη γουνα τη δικη σου τωρα:
Nandia: Γερο-μπισμπικη, κοψε την πλακα!
Γερο-μπισμπικης: Πλακ.

[SPOILER]:stuck_out_tongue: Πού το ειδα τελευταια αυτο, πού το ειδα;!
Κι ελεγα να το βαλω στα Ανεκδοτα. Δεν μπηκε τελικα στα Ανεκδοτα, μπηκε εδω. [/SPOILER]

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ

Φαντάζεσαι να σε λέγανε Σωσώ και να σε φώναζαν Ζωζώ;:lol::lol::lol:

εδιτ: και ο ζώσων εαυτώ ζωθήτω…