2 μπάντες που θα θέλατε να δείτε την ίδια βραδιά

Στους Agnes Vein επαιζε παλια ενας φιλος μου:p
και ο Φοιβος ειναι ΜΟΡΦΑΡΑ8)

[B]Hammerfall + Sabaton

Hammerfall + Brainstorm

Sabaton + Brainstorm[/B] 8)

[SPOILER][B]Hammerfall + Sabaton + Brainstorm[/B] :p[/SPOILER]

Το έχω ξαναγράψει και παλιότερα ότι για μένα θα ήταν ονειρική μια κοινή εμφάνιση Cathedral - Electric Wizard. Άντε ρε μαλάκα Lee κανονίσου και δεν έχουμε χρόνο! :stuck_out_tongue:

Το έχω ξαναγράψει και παλιότερα ότι για μένα θα ήταν ονειρική μια κοινή εμφάνιση Cathedral - Electric Wizard

Γιου αρ ιν μαι μαιντ:D

Χαχα!---------->http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=537821&postcount=272
Όχι όλο το ντεμπούτο όμως ρε συ. Όλο το Dopethrone να παίζανε. Βασικά να παίζανε κάνα 5ωρο ο καθένας, μέσα σε ένα δάσος, νύχτα καλοκαιριού με πανσέληνο, ο κόσμος από κάτω αραχτός με ξύδια και διάφορα άλλα ωραία και να είχε παντού καπνούς, πεντάλφες, κεριά και ψυχεδελικά λαμπάκια! Γιέα!
Α και στο τέλος να ανέβαιναν και οι 2 μπάντες στη σκηνή και να παίζανε από μία διασκευή Sabbath, Trouble, Pentagram, Saint Vitus και Witchfinder General.
Smooooooooooooke…

Before The Dawn + Dark The Suns

Πρέπει. Κάποια στιγμή.

  • Russian Circles… ονείρωξη; 8)

Ουάου :slight_smile:

Συμφωνώ για Cathedral και Electric Wizard…

  1. Electric Wizard + Cathedral
  2. Electric Wizard + Goatsnake (έχουν κάτι ωραία τραγουδάκια…)
  3. Electric Wizard + Saint Vitus
  4. Saint Vitus + Pentagram
  5. Saint Vitus + Trouble
  6. Pentagram + Trouble
  7. Draconian + My Dying Bride
  8. My Dying Bride + Swallow The Sun
  9. My Dying Bride + Katatonia
  10. Draconian + Theatre of Tragedy (με την Liv Kristine…:D)

και…

  1. DEATH + Bolt Thrower :? :?

:wink:

Xαχα, εντάξει φαντάσου το σκηνικό…αυτό θα έλεγε πολύ και με μπάντες τύπου Witchcraft,Blood Ceremony,Orchid κλπ.Ντουμάνια και τραγολατρείες…

Kyuss+ ZZ top

Δεν μου φαινόσουν για ντουμστερ, μπράβο. Με αυτές τις κατατόνιες με απογοήτευσες βέβαια αλλά ντάξ’. Και μια μικρή ένσταση…

[SPOILER]όχι και [SIZE=“5”]κάτι ωραία τραγουδάκια οι goatsnake[/SIZE] [SIZE=“7”]γαμώ μην τα πάρω[/SIZE][/SPOILER]

Ακριβώς. Κάτι σε φάση The Ultimate Stoned Goat-worshiping Doom Festival. Το νέο woodstock θα ήτανε λέμε!

:):):slight_smile:

Ακούω τα ΠΑΝΤΑ:!:8)

Eμ, αδυναμίες βλέπεις…αυτό το ατμοσφαιρικό.ντουμ.ντεθ.γκοθικ.μέταλ ήταν ένα από τα πρώτα που άκουσα και χάρη σε αυτό αγάπησα το μέταλ!!!

:lol::lol::lol:

Ωραίοι είναι…είπα εγώ το αντίθετο? Απλά δεν έχω προλάβει να τα ακούσω όλα…
Όσα έχω ακούσει όμως είναι και ΓΑΜΩ που λες και εσύ!!!

Blood Ceremony + Jex Thoth
Witchfinder General + Pentagram (μου δώσατε ιδέες…:p)
Black Pyramid + Goatsnake…

Εννοούσα ότι δεν έχουν απλά καλά τραγουδάκια. Το Flower Of Disease είναι fuckin’ masterpiece!

Ναι, το κατάλαβα…:slight_smile:
Συγγνώμη, εε, μπερδεύτηκα λίγο.
Το Flower Of Disease όντως τα σπάει!!! :)8)

Mιας και έχει doomανιάσει το θρεντ ας προσθέσω και αυτους τους δύο
Saint Vitus-Reverend Bizarre αργόσυρτο και ωραίο :wink:

Wintersun+Ensiferum

Aν γίνεται να κάνει κι ένα πέρασμα από τους δεύτερους ο Jari, για να πει τα παλιά τους, θα ήταν ιδανικά!

No such thing.

Immolation - Gorguts
και να ανοιγουν οι Ulcerate

Εδώ δεν είναι που όποιος θέλει ποστάρει φαντασίωση?

Neurosis - AmenRa (εννοείται ότι παίζουν όλο το mass iii & iiii) - Shora (malval)

Minsk (the ritual fires of abandonmend ολόκληρο, narcotics and dissecting knives από το out of a center… και για encore το requiem από with echoes…) - Wolves In the Throne Room (ας παίξουν ό,τι θέλουν αρκεί να συμπεριλαμβάνονται: queen of the borrowed light, I will lay down my bones…, ex cathedra)

Deathspell Omega - S.V.E.S.T.

Pink Floyd - Eloy

Joy Division - Bauhaus (αφιέρωμα σε In the flat field και The sky’s gone out)

ps: μισώ όσους πήγαν roadburn to '09, ναι. :slight_smile: