Φωτογραφίες

:lol3: :lol3: :lol3:

Μονο το κοκκινο φωτακι λειπει. :stuck_out_tongue:

ΝΕ. ΤΟΥΛ. ΜΑΣΤΟΥΡΑ:!:

τα πιο sexy οπισθια που εχω δει στη ζωη μου.

edit :

ρε φιλε δεν ξερω πως μου ρθε αλλα το τοπιο συνολικα μου φανηκε σαν προσωπο καποιου παππου…

Aπό που βγάζεις αυτό το συμπέρασμα? :-k

όπως εδώ που κρύβονται 9 άνθρωποι:
(βέβαια εγώ βλέπω 6)

young woman/old lady

eksimo or indian?

Στην πρώτη βλέπω 7… αν μετράει και η σφαίρα που μάλλον είναι κεφάλι μωρού στην αγκαλιά της γυναίκας :stuck_out_tongue:

Koιταξτε αυτην πισω!
:lol::lol::bow2:

^ Ρησπεκτ :Ρ

[εδώ είχα βάλει κάτι πανέμορφες φωτο αλλά μάλλον μπερδεύτηκα και τις πόσταρα στο σάητ καντε-ηλιθια-“αστεια”-και-παιξτε-το-γαμιαδες-ακομα-και-οταν-βλεπετε-10χρονα-κοριτσακια-μπας-και-πεισετε-οτι-πηδατε-επιβεβαιωνοντας-οτι-ειστε-και-κρυοκωλοι-και-κομπλεξες.com]

Εχθρικά :slight_smile:

μλκ όταν μεγαλώσει η μικρή θα γίνει τρομερό Τζετ!

Πραγματικά μόλις ακύρωσες το ποστ μου.
Και συμπληρώνω. Δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται κάποιοι όταν βλέπουν ένα ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ να σκέφτονται έτσι. Πόσω μάλλον σε τόσο όμορφες φωτο και άσχετες με το άθλημα. No offence.

Ελεος ρε ειναι ενα μικρο φακιδιαρικο κοριτσακι. :expressionless:

Σοφι μη συνεχίζεις αυτή την αηδία που ειπώθηκε, πλιζ. Ας απολαύσουμε τις φωτοζ :slight_smile:

Εξάδελφε δεν έχεις γούστο.

σαν το κοριτσάκι από το μικρό σπίτι στο Λιβάδι δεν ήταν αυτή; Συμφωνώ με τον συνμοδεράτορα. Μπάζο θα γίνει όταν μεγαλώσει

Αφού τις φωτος τις έσβησα για να μη λέτε κρυόκωλες μαλακίες, πώς τις λέτε ακόμα; :-s

Παραδέξου το όμως πως μοιάζει με το κοριτσάκι από το μικρό σπίτι στο Λιβάδι. Όχι με τη μεγάλη, αλλά με τη μικρή αδερφή… Και μη γίνεσαι politically correct. Κarvouνίζεις… :stuck_out_tongue:

:slight_smile:

12345