Φωτογραφίες

Γελάω δυνατά εδώ και ένα λεπτό

to site είναι συγκινητικό ε.

Η εγκατάλειψη τροχαίου (ακόμη και μόνο με υλικές ζημιές) είναι ποινικό αδίκημα. Αν απευθυνθείς στην αστυνομία, τον εντοπίζουν και τον ξεσκίζουν. Αν το άφησε στο αυτοκίνητο το παραπάνω και ο άλλος είχε τη διάθεση να το κυνηγήσει, κινδύνευε με χοντρά προβλήματα. Το ξέρω γιατί πριν από κάποια χρόνια, ένας τύπος είχε χτυπήσει το αυτοκίνητο μας και έδινε στη μάνα μου ψευδή στοιχεία. Όταν το συνειδητοποίησε η μητέρα μου, αυτός μπήκε μέσα στο αυτοκίνητο και την έκανε. Από πείσμα οι δικοί μου ενημέρωσαν ένα τροχονόμο, αυτός έδωσε σήμα και ο οδηγός εντοπίστηκε κι είχε σοβαρά τρεχάματα μετά με το νόμο.

Αυτός είχε πάρει το αυτοκίνητο του πεθερού του για να πάει στην ερωμένη του και για αυτό δεν ήθελε να δώσει στοιχεία. Στο τέλος τόσο αυτός, όσο και ο …πεθερός τους, παρακάλεσαν τους γονείς μου να αποσύρουν την καταγγελία και να τα βρούνε νόμιμα μεταξύ τους, για να μη μάθει η σύζηγος για το κέρατο που της φορούσε ο άλλος. Οι γονείς μου έχουν να περηφανεύονται πως έσωσαν ένα γάμο, δύο κέρατα, 1 φτερό και μια πόρτα…

^

O Kώστας είναι γυναικολόγος.

Όσοι δεν έχετε πρόβλημα με την όρασή σας στη φωτογραφία βλέπετε τον Αϊνστάιν.

Όσοι έχετε μυωπία βλέπετε τη… Marilyn Monroe.

:lol:

αστα διαλα επιασε
φοβερο:lol::lol::lol:

οντως. εβγαλα τα γυαλια κι έναν τον γιαπωνέζο και την είδα

Aν απομακρυνθώ κάμποσο από οθόνη βλέπω Marilyn, τέλειο!

Μπιλιετακια που αφησαν σημερα δυο υποψηφιοι δημοτικοι συμβουλοι στο μαγαζι μου (για ευνοητους λογους εσβησα τα ονοματα).

Ετσι για να δειτε τι παλικαρια εχουμε εδω κατω στη Μανη, μαμουν και δερνουν…

http://www.boston.com/bigpicture/2010/11/in_protest.html

φωτογραφιες απο πορειες του νοεμβριου σε ολο τον κοσμο…
αρκετοι ξενοι παντως εχουνε πολυ φαντασια…

τι τρελό γκομενάκι είναι αυτό στην πρώτη φωτογραφία:blow:

Αυτή στο Νο. 18 είναι καλύτερη :stuck_out_tongue: SPOILER[/SPOILER]

με τίποτα :lightsabre:

[SPOILER][/SPOILER]
πονάει το δοντάκι? :stuck_out_tongue:

8O8O8O[SPOILER]πόνεσα[SPOILER]8O[/SPOILER][/SPOILER]

και για όσους δεν το κατάλαβαν JESUS CHRIST! :stuck_out_tongue: