Φωτογραφίες

Οκ, ίσως να μην κατάλαβα τι εννοείς. Το δικό μου point είναι πάντως πως όταν σε ένα site βλέπεις τίτλο “μόδα έχουν γίνει φωτογραφίες με αρχίδια [pic]” και πατάς κλικ, δεν είναι το ίδιο με το "έχετε νέο ποστ στo τόπικ “Φωτογραφίες” πατάς και βλέπεις ό,τι είναι αυτό για το οποίο συζητάμε τόση ώρα.

το thread ειχε ξεκινήσει αλλιώς πάντως και στη λογική του να ποστάρουμε [B]δικές μας[/B] φωτογραφίες

Για τον ΠΟΥΤΣΟ είναι και αυτή, πόσταρε έναν τώρα.

ωχ μαλακία, θα δει το ποστ μου και θα το κάνει ρε! :lol:

Ο Φρηκχουντ ακόμα ΚΛΑΙΓΕΤΑΙ για μια γαμημένη φωτο με κρυμμένα αρχίδια λόγω της οποίας έφαγε 2 πόντους.

Για τη φωτό με τα πτώματα πάλι που σε όλα τα σάιτς ήταν με μωσαϊκό αλλά αυτός την πόσταρε εδώ κανονικά δεν ήταν σίγουρος αν υπήρχε θέμα και ρώτησε τον αντμίν αν έπρεπε να την κατεβάσει ή όχι.

Και ο Κάρβου “είμαι + δεν είμαι moderator” αντί να πει ένα απλό "Με λίγα λόγια μην ποσταρεις φωτογραφίες από αρχιδια και πτώματα. " που είπε ο rip_noob, κάθεται και γράφει σεντόνια για να του εξηγήσει τη διαφορά εφημερίδας και ίντερνετ, γιατί έτσι ο φρηκχουντ θα καταλάβει και θα πει “πω μαλάκες, δίκιο έχετε, τι σκεφτόμουν και έβαλα τη φωτο με τα ΠΤΩΜΑΤΑ”.

μηδέν, απλά.

Μιλησαν ολοι μιλησαν και οι ΚΩΛΟΙ

Γεια σου δασκαλε.
Για την φωτο με το nutscaping γινεται ολη η κουβεντα εξαρχης αν δεν το καταλαβες. Δηλαδη η φωτο που μπηκε σε ενα σωρο ειδησεογραφικα websites χωρις κανενα προβλημα. Καμια σχεση με εφημεριδες.

Πω ρε μλκ :expressionless:

Η όλη κουβέντα γίνεται γιατί όπως είπα ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ για μια φωτο με αρχίδια που σου έστειλε μια φίλη αλλά εσύ δεν είδες τα αρχίδια και την πόσταρες εδώ και μετά έφαγες 2 πόντους γιατί τελικά είχε μέσα αρχίδια. Και επειδή φοβήθηκες το μπαν ρώτησες μήπως και η φωτο με τα πτώματα είναι ακατάλληλη για να τη βγάλεις, όπως και έκανες. Πάτος δηλαδή, από την αρχή ως το τέλος.

Αυτά από τον δάσκαλο, αν έχεις άλλη απορία πες μου, δεν έχω κάνει μάθημα σε παιδιά κάτω των 5 ετών αλλά μπορώ να το παλέψω.

Ενταξει δασκαλε. Θα σε συμβουλευομαι from now on. O πατος που κολλαει…αλλα δεν πειραζει, οτι πεις.
Και δεν κλαιγομαι. Μιλαω για λογοκρισια. Απλα.
Οι φωτο με βυζια και κωλους στο αντιστοιχο thread ειναι πιο αποκαλυπτικες απο αυτες του nutscaping κατα την αποψη μου.
[B]Και δεν μιλαμε για εφημεριδα. Μιλαμε για δημοσιογραφικα websites.[/B]

Τότε φτιάξε ένα topic για nutscaping και ένα με πτώματα για να τελειώνουμε.
Η καλύτερα μπες στο rotten και στο 4chan που είναι πιο εξειδικευμενα πάνω στο θέμα

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Oτι ναναι.

Ας βάλουμε και καμιά νορμάλ φωτογραφία…

Η οριτζιναλ φωτο απ’την οποια εμπνευστηκε ο Lynn Curlee για τον πινακα του ‘Smoking Angels’ τον οποιο ‘‘δανειστηκαν’’ οι Black Sabbath για το εξωφυλλο του 'Heaven And Hell ‘’

Ζουν αναμεσα μας.

Εντάξει πόσο ηλιθιος παίζει να είσαι για να μπερδεψεις τον πύργο της πιζας με τον λευκό πύργο;

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Παρεπιπτοντως λειτουργει ακομα το περιστρεφομενο καφε? Φοβερη θεα!

Κοίτα πως άλλαξε ο… λευκός πύργος! Αλλιώς τον θυμόμουν :roll: