Φωτογραφίες

Αυτό φωτογραφία ήταν; Δεν φαίνεται για τέτοια (και από σημεία στίξης σκίζει…)

Συμφωνεις με αυτα που γραφει ομως? Εκει ειναι η ουσια.

Όχι. Ποιος καημένος τα γράφει;

Εγώ αμφιταλαντεύομαι. Καταρχάς, για να τα ξεκαθαρίσω μέσα μου, ποια είναι η καλόγουστα φωνακλάδικη πιτσιρικαρία;

Πως τολμας? Μηπως εισαι ψευτοκουλτουριαρης?
Εχω να δω τοσο προχωρημενη κριτικη στη διασκεδαση απο τους μετασοδομιστες!
Επισης αυτο το “ροκια” ειναι απο τις αγαπημενες μου λεξεις

η ροκιά θέλει μαγκιά και τους δήθεν τους ξερνάει φιλΩς , τα χει πει κι Τουρκογιώργης να πουμε !!!

Θέλει μπύρα στο χέρι κι ουχί κακόγουστους φωνακλάδες πιτσιρίκους. Μόνο καλόγουστους, γκέγκε ;;

Πέρα από το χιουμορακι, ειλικρινά με πληγώνει αφάνταστα που το Ροκ ενώ συνέπεσε (ή γεννήθηκε για άλλους) από/με ένα κίνημα κοινωνικής αμφισβήτησης και ανατροπής, κατέληξε γεμάτο ΣΤΕΡΕΟΤΥΠΑ τα οποία καταδίκαζε και πάλευε εναντίον τους…Δεν είναι “ροκιά” το κράξιμο και ο αφορισμός ο,τιδήποτε δεν μας αρέσει. “Ροκιά” ίσως είναι απλώς να απέχεις συνειδητά και ενίοτε σιωπηρά (εντάξει όχι πάντα) από κάθε τι που δεν ταιριάζει στα γούστα σου και στην προσωπικότητα σου. Τα υπόλοιπα είναι αχρείαστα, κανείς δεν είναι σωστότερος για να κρίνει πως διασκεδάζει ο άλλος

Εγώ δεν βλέπω πουθενά λαιφσταλάδικο ψυχαναγκασμό. Μόνο δογματισμούς βλέπω και μάλιστα από ανθρώπους με παρόμοια ακούσματα με τα δικά μου ( ως επί το πλείστον)

τα χει πει καλύτερα και ο τεράστιος Δρόλαπας 1:05:40 περίπου. Σε μεγάλο βαθμό δικά του λόγια έγραψα που με τον καιρό τα επεξεργάστηκα και συμφώνησα
https://www.youtube.com/watch?v=WmDEhXGii-Q

Αγαπημενα εξωφυλλα πολυαγαπημενης εφημεριδας.

[SPOILER][/SPOILER]

Ειναι ενας απο τους λογους που σταματησα να ασχολουμαι με αυτον και την μπαντα του. Τρια χρονια μετα την φωτο και την δηλωση συμπαραστασης στον Μπους και τον τοτε πολεμο-εισβολη, επαιξαν και εδω. Εννοειται πως δεν θα πηγαινα ουτε για αστειο. Αντε στα τσακιδια. Ιδια κατηγορια με τους λεφταλικα.

Αν είναι ο Doug σε κατουράει στο ρελαντί.

Στρατόκαυλος και ο Ozzy;! :lol:

ειναι αυτο που λενε…με ξεπερνα

Γελάω εδώ και ώρα με αυτό

:lol: