Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

Νεκταρ πινω.

μετριοφρων:roll:…

θα πεθανω ρεεεεεεεεεεε.

«Dokken does not like chicken and wants to destroy it.»

Προσφατα σε παρεα συζητωντας για εναν γνωστο, στους κυκλους, αποτυχημενο πεφτουλα:
-Ποια λετε να ειναι η μεγαλυτερη του φαντασιωση?
-Η γυναικα.

.

:lol::lol::lol:

quote-άρω από αλλού.

πρώτο πρακτικό μάθημα ιστιοπλοΐας, δεμένοι στο λιμάνι, δεκαμελής ομάδα αρχάριων, μας μιλάει ο δάσκαλος περί ανέμων και υδάτων, μαθαίνουμε να σηκώνουμε και να μαζεύουμε πανιά και άλλα τέτοια όμορφα. αφού τελειώνει το μάθημα, μαζευόμαστε, μας λέει διάφορα διαδικαστικά σχετικά με ένδυση κτλ και κλείνει λέγοντας

  • και όπως λέει το πρόγραμμα, την ερχόμενη κυριακή που θα βγούμε στα ανοιχτά, φεύγουμε 10 και γυρνάμε 6.

- άτομα?

\m/(^^)_\m/

Τι είπε ρε ο γίγαντας!

χαχαχαχαχαχαχ έχω λιώσει με το σχόλιο του μάγκα στο τέλος…χαχαχαχχα θεός απλά χαχχαχαχαχ


Now playing: Amorphis - Captured State
via FoxyTunes

:lol::lol::lol::lol:
καθε ταξιδι εχει και παραπλευρες απωλειες δηλαδη

Κικίλιας (υποψήφιος με ΝΔ) προ ολίγου στο Άλτερ: “Έχω παίξει μπάσκετ και ξέρω τί σημαίνει να είσαι υπό πίεση” #-o

Και η γιαγιά μου έφτιαχνε δύο φαγητά ταυτόχρονα, να την πάμε για πρωθυπουργό.

μη το γελας.
ο πρωθυπουργος τρωει ανετα 2-3 φαγητα ταυτοχρονα.αυτο παιζει καταλυτικο ρολο.:stuck_out_tongue:

Συνάδελφος στη δουλειά, μπαινει μέσα στο studio την ώρα που πάιζει τσόντα στα μεγάλα monitors.
Κάθέται και κοιτάει για 10 λεπτά χωρίς να κάνει κίχ, ώσπου γύρίσει σε μένα και μου λέει : Τον αισθάνεται λες ; :lol: :lol: Ελιωσα πρωι πρωι !

:lol:
που δουλευεις ρε mike?

βαζω στον κολλητο μου να ακουσει Salems Wych,και μ λεει "ο βηχας του σαλαμι?

λιωμα.

Aν και δε προφερεται Βιχ.

ναι…ενω το Σαλεμ για σαλαμι σου εκατσε πιο “σωστο”…:stuck_out_tongue:

www.kavli-express.gr
Σε 5 λέπτά στον κώλο σας:!:

διασημιση τοπικου συνεργιου:

λιπανση, επισκευες, βουλωνουμε και τρυπες μεχρι 15 εκατοστα:|