Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

ΝΕ ρε, pegasus. Πες μου ότι έχεις και το μπλουζάκι

Δυστυχώς είχαν τελειώσει τότε. Αλλά έχω του Slammer:bow:

Offtopic για Ίο:

[SPOILER]Εεεει, εμένα πήραν οι φίλοι μου μπλουζάκι και τελείωσαν :frowning:

Τσέκαρα όλες τις φώτοζ από Pegasus που φαίνονται και οι τοίχοι, αλλά δε το βλέπω αυτό :stuck_out_tongue:

Επεισοδιακή βραδιά στον Πήγασο. Έπεσε το σάπιο παράθυρο του Bulldog(που είναι πάνω από τον Πήγασο). Ένα παλικάρι το φόρεσε κολάρο(:?), και μένα μου γραντζούνησε τα πόδια :frowning:

Τα κορυφαία πάραυτα ήταν ότι 1) αρχικά εμφανιστήκαμε 3 κοπέλες και μας άφησαν να μπούμε χωρίς είσοδο, και 2) έπαιρνες κανα 2 σφηνάκια και ο μπάρμαν σου έδινε όλο το σέικερ! Ή πότιζε κατευθείαν τον κόσμο από το σέικερ - δωρεάν!


[/SPOILER]

Αλόη μη με προκαλείς:p, την έχω στον 2ο σκληρό, ίσως να ανεβάσω στο θρεντ φωτογραφίες άλλη στιγμή μαζί με τον ξανθό ΗΡΩΑ με το άσπρο φράκο - σήμα κατατεθέν του μαγαζιού. Οφτόπικ τέλος.

Eγω εχω μπλουζακι απο το Shamrock bar.:-s

“Να μου δώσετε και ένα μπλάνκο. Λευκο.”

Νομίζω ότι όταν λέμε για καλύτερες ατάκες εννοούμε πιο αστείες ή έξυπνες, όχι πιο ηλίθιες.

:lol::lol::lol::lol:ελιωσα…

‘‘καλα,αυτοι οι αμερικανοι δεν ειναι πολυ καλοι στο μπασκετ??δεν παιζουν στο FBI??’’:lol::lol:…επικη ατακα ξαδερφης…

Εχω γνωρισει κοπελα μεσω ιντερνετ κ κανονιζουμε να βρεθουμε αλλα δεν ξερουμε ο ενας πως ειναι ο αλλος(ειχαμε κοινο γνωστο για το ποιος ειναι ποιος) …
Τελικα η κοπελα ειναι αρκετα “ασχημη” κ καμια σχεση με το στιλ μου κ φανηκε οτι δεν μπορει να γινει κατι. Και το βραδυ καθως μιλαγαμε και μου ελεγε συνεχεια “δεν ειμαι ωραια, ειμαι μπαζο” κ εγω απαντουσα “Οχι, οχι” καποια στιγμη λιγο τα νευρα απο το πρηξιμο, λιγο το οτι ξεχαστηκα της λεω…“Ελα μωρε, δεν εισαι κ τελειως μπαζο”#-o#-o

:expressionless:

“Άμα του αφαιρέσεις τη χουντίλα και τη βλαχιά, το κλαρινάκι μια χαρά όργανο είναι.”

Τζίμης Πανούσης, 30/03/2009
Ραδιοφωνική εκπομπή «Δουρειος Ήχος»

“λεω στον εαυτο μου πως αν καποια γυναικα πηδιεται με αλλον εκτος απο εμενα, ειναι σα να πινει κοκακολα διχως ανθρακικο”.

Καθηγητής Υλικών:

“Θέλετε διάλλειμα; Μα τι στο καλο; δεν μπορείτε να περιμένετε 5’; Γκαστρομένες είσαστε;!!!”

^πλακα κάνεις;;; Αθάνατος Σπύρου!!!^

αλλά μεταξύ μας, λάθος καθηγητή ατάκα διάλεξες… Περδίος rules the world!!!

:lol::lol::lol:

ατάκα φίλου μου: “Ό,τι και να λέτε εσείς οι γυναίκες, ο τέλειος ο άντρας έχει μυς, φοράει καρό πουκάμισο και παίζει αρμονικές.”

Καλά ρε μλκ, κι εσύ Ηλεκτρολόγος;

όταν σε ρώτησα “κι εσύ ΗΜΤΥ?” πριν από ένα κουβά ποστς νόμιζα ότι το πήρες πρέφα…:lol: Είμαι ΗΜΤΥ και μόλις τελείωσα… (όχι, στ’αλήθεια, ορκίστηκα εννοώ…Κατόπιν εορτής κατάλαβα ότι ακούστηκα σαν Πετρούλα :lol: )

Δεν το θυμόμουν! Άρα ο Σπύρου λέει συνέχεια τα ίδια ε; Ξενέρα…

“γιατι να μην ημουν σιαμαιος με την jenna jameson; να εχω το στηθος μου κολλημενο στην πλατη της εκ γενετης και το πουλι μου στον κωλο της ολημερις”

SLATAN απο temple