Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

Facebook σε γκρουπ rockwave:

arch enemy kai slipknot!!
ola ta alla einai psiloxalia…

άκυρο.

:lol::lol::lol::lol:

μου κανει ενας γνωστος μου

  • εχεις κανει συμβολαιο με την μαλακια και την παιρνεις παντα μαζι σου?

TIMIO post!

ποιο απο ολα?

LSD :!:

tο δικό μου. :stuck_out_tongue:

ο ιδιος γνωστος

  • τι ωραια που ηταν στη χουντα, γιαυτο ψηφιζω ΛΑΟΣ

εγω

  • πας καλα?τι καλο ειχε?
  • τι λε ρε!ολοι οι δρομοι που περπατας στην χουντα ειχαν φτιαχτει
  • ναι, αλλα δεν περπατουσε κανενας!ποιο το νοημα?!
  • ωραια δεν ηταν?!

τιμιο ποστ το “τιμιο ποστ”???

πίμιο τοστ

με μπερδεψες βλεδ…:?

τιμιο ποστ ε?

Μπαμπ.

Τις προάλλες ήμουν σ’ ένα αμάξι με δυο συναδέλφους στο Χαϊδάρι για δουλειά.

Πλησιάζει στο παράθυρο ένας τύπος με κακομοιριασμένο ύφος και αρχίζει:

“Παλικάρια, αν μπορείτε να τσοντάρετε λίγο, να με βοηθήσετε… δεν είμαι πρεζόνι ρε παιδιά, αλήθεια, απλά πεινάω, έχω και προβλήματα υγείας, μπλα μπλα…”

Με τα πολλά πείθεται ο ένας συνάδελφος και κάτι του δίνει.

“Σας ευχαριστώ ρε παιδιά, σας ευχαριστώ… και να ξέρετε, δε σας λέω βλακείες, αλήθεια δεν είμαι πρεζόνι, θέλω να με πιστέψετε…”

“Εντάξει φίλε, κι εμείς της “δουλειάς” είμαστε”, πετάγεται ο άλλος συνάδελφος, ο οδηγός.

Κολλάει για λίγο ο φίλος μας και μετά πετάει τη μέγιστη ατάκα:

“Α, κι εσείς ΠΙΝΕΤΕ ρε παιδιά;”

Εχουμε παει σε κλαμπακι εγω και καμια 5αδα φιλοι μου μαζι με κατι κοπελες που ειχαμε γνωρισει.
Σκανε τα ποτα οταν εγω μιλαω με μια απ’αυτες, και εκεινη παιρνει το ποτο στο χερι και αρχιζει να το ανακατευει με αυτη την πλαστικη μακροστενη μαλακια με τις μπιλιτσες που βαζουνε στα ποτα γι’αυτο το λογο.

Ετσι οπως το ανακατευει και μιλαμε, παει να ρουφηξει, νομιζοντας πως ειναι καλαμακι…
Κανει 2 προσπαθειες και βλεπει οτι δε μπορει να ρουφηξει φυσικα εφ’οσον αυτα δεν εχουν τρυπες. Και ανοιγει το στομα της και λεει το επικο…
“Αχ δε ρουφαει… μαλλον θα ειναι αναποδα…” #-o#-o#-o

:lol::lol::lol: Kαι εσυ τι ειπες/εκανες τοτε?

Κλασαμε στο γελιο τι να κανουμε… :stuck_out_tongue: Αποδειχτηκε οτι η κοπελα δεν ηταν τελειως στοκος παντως. Μαλλον ειχε αναλαμπες. =/

Χαχα, μου έχει τύχει όμοιο γεγονός…! Προχωρούσαμε με ένα φίλο μου με ένα κομμάτι πίτσα στο χέρι, οπότε μας σταματάει ένας και μας λέει τα κλασσικά. Ε του απαντάει ο φίλος μου, “άσε μεγάλε, σε καταλαβαίνω, κι εγώ με αυτό το κομμάτι πίτσα είμαι όλη τη μέρα” και του απαντάει ο άλλος “κι εσύ πρόβλημα με το ποτό;” :stuck_out_tongue:

Εμενα σημερα ενα πρεζακι αρχισε να μου λεει οτι δεν ειμαι αντρας επειδη του πα δεν εχω ψιλα και ακουσε τα ψιλα να κουδουνιζουν στην τσεπη μου και μου λεγε ΠΕΣ ΜΟΥ ΔΕ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΡΕ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑΣ.
Ο πρεζακιας ρε μαλακα,ο ζητιανευω για 50 λεπτα,μας τη βγαινει κι απο πανω.

Γιατι δε βοηθάς τους φτωχούς ανθρώπους ρε ? :lol:

ειμαστε με ενα κολλητο μου στο αμαξι και οδηγει.
Καποια στιγμη περναει ενα στοπ “αερα” και οπως συμβαινει συνηθως, εκεινη την ωρα ερχεται αλλο αμαξι.
Πατιουνται ελαχιστα τα φρενα και στα 2 αυτοκινητα, ενω ο αλλος οδηγος κολλαει το χερι στη κορνα την ωρα που κανει τη κινηση αποφυγης και με γυρισμενο κεφαλι προς εμας του λεει :

“Γ@@ω το μ@@νι της μανας σου, π@@στη!”

και του λεει ο δικος μου, ειρωνικα και με αδιαφορο υφος :

“Μμμ…ωραιο γουστο εχεις!!”

και λιωνουμε στο γελιο φευγοντας!:lol: