(Ευρηματικός και μη κοινότυπος χαιρετισμός)

κανε deletion request, το υποσχεθηκες

Όχι βέβαια μ’αρέσει εδώ. Δε σου κάνω τη χάρη. Θίχτηκες; :wink:

επ εμποδιο, μεγας ψευτης

Δεν είπα ποτέ τέτοιο πράμα, άλλο αν το φαντάστηκες… Μάλλον σου χει γίνει έμμονη ιδέα ε; Μάλλον σ’ενοχλούν τα λόγια μου… Πέσε στα γόνατα των mods να με μπανάρουν :wink:

αυτο με το γουινκ στο τελος τι φαση;Σου χει μεινει τικ απ’τις σεμιναριακες πεσιματικες;

Καλώς τον! Καλώς ήρθες κια καλά ποστ… Πόσταρε και κανένα καλό ανέκδοτο στα “ανεκδοτάκια”…
Όλο μαλακίες γράφουν εκεί… :lol:

Χαχαχα εγώ δεν την έχω πέσει ποτέ σε καμία από’δω μέσα ούτε μ’ενδιαφέρει το ροκινγκ και το ιντερνετ για γκόμενα (και γενικά) αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι σ’ενοχλεί ιδιαίτερα η παρουσία μου. Γουστάρω να’μαι ενοχλητικός και να προσπαθείτε να μου την πείτε χωρίς λόγο, ξυδάκι φιλαράκο! Κάποτε κάτι παλικάρια έγραψαν ιστορία εδώ μ’αυτόν τον τρόπο… 8)

Σημείωση: Το ενδιαφέρον είναι πως ΜΟΝΟ εσύ απάντησες στη μπηχτή μου που δεν ήταν στοχευμένη κατά τη διατύπωση. Τα ένιωσες τα λόγια μου βλέπω έτσουξε! Καρφώθηκες μικρέ δεν πειράζει περαστικαααααα! Άντε γεια που θα’λεγε και το αβατάρ σου - το ίδιο μυαλό έχετε! :lol:

Είμαστε ευρηματικά παιδιά, με έξυπνες ατάκες, λυμένους κύβους ρούμπικ και καθαρίζουμε και blowfish. Να μας συμπαθάς, πρέπει κάπου να δείχνουμε τι κάιντ οφ ούμπερμένσεν είμεθα.
Και μη μου τον πλάνκιν τάραττε. Θα φέρω παρέα με πρα-πρα.

Razor7-…ουπς. Ελπίζω να χεις λίγο τσιτσί και να μη τρώγεσαι σαν παϊδάκια. ΜΠΟΥΓΤΣΟΥΜ.

ΣΗΓΟΥΛΦ: Θα μου κάνεις συ-συ-σύννεφο, μεταδοτικό, nipple twisting και πράγματα που δεν έχουν κατονομαστεί ακόμη; Να ανησυχεί ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων;

Είπαμε σου αρέσουν οι μονολεκτικές ελλιπείς προτάσεις.

Ό,τι θέλεις θα σου κάνω κι άλλο λίγο παραπάνω που λέει και πασίγνωστο άσμα.

:""") Μου φυγε η μπουκιά από το στόμα γαμώτο…

Oh, you tease you.

JTN: Και οι τσόντες μ’ αρέσουν. Δεν έχω παίξει όμως σε καμία:\

+10…

Πωςσουφαίνεταιαυτόγιαμονολεκτική;

:wink:

Τρελή θέση μ’επιχειρήματα. Όχι ότι είχες και ποτέ… Θέμα ωριμότητας καθαρά, το ανέφερα και πριν για τα παιδιαρίσματα. Συν τους προφανείς λόγους που πετάγεσαι.

ξυραφοφαγέα, ήρθες και προκάλεσες καταιγίδες συναισθημάτων και αντιδράσεων.

Θέλω να σου πω τόσα πολλά αλλά απαντάω μονολεκτικά ξες.
Και δεν είσαι χαρούμενος για τα σκηνικά;

Για πάρτη σου γιατί αναγνωρίζεις τη συνεισφορά μου (γουρουνιστό ρινικό γέλιο αυτοσαρκασμού) http://www.youtube.com/watch?v=L4nUxI9HBHA

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΜΑΓΚΑ

keep up the good work, σου εύχομε και littlefinger:!:

Bless you Master. Και εσύ να προσέχεις τα σπαθιά, ξέρεις μερικές φορές δρουν για το κακό σου ενώ το παίζουν σύμμαχοι.

Private Joker- ακούσαμε το σινιάλο και ήρθαμε; :wink: Χεχ, καλώς σε βρήκα μάστορη.