(Ευρηματικός και μη κοινότυπος χαιρετισμός)

Η ορθογραφια μου βγαζει ματι :?

Kαλως ηρθες κι απο μενα!:smiley:

Έτσι όπως τα λες ντάρλινγκ. Γι αυτό θα συνεχίσω τα παιδιαρίσματα μπας και γράψεις και εσύ ιστορία. Με διαφορετικό τελοσπάντων τρόπο από τον συνηθισμένο σου.

(ήχος από ποπ κορν που μασουλιέται)

Δωσε και σε μενα θειο

Βεβαίως. Ελπίζω να μην σε πειράζει που δεν έπλυνα τα χέρια μου απ’ την τουαλέτα.

Kαλο παιδι να ναι

σωστος:)
Razoreater [SPOILER]burzum ακους?8)[/SPOILER]

Για κάποιον λόγο αυτό το φχαριστήθηκα δεόντως.

Εγώ να δεις. 8)

Το μόνο εύκολο. Στην ωριμότητα θα δυσκολευόσουν λίγο παραπάνω… Είναι για γυναίκες όχι για κοριτσάκια. Οι άντρες δε θέλουν παιδάκια καλό μου, πάρτο σα συμβουλή, στο χω ξαναπεί… Μην ψάχνεσαι με λάθος τρόπο για σένα το λέω :wink:

Αυτή τη μπάντα από τα Φερόε που παίζει lounge δε λες; Ναι καλούτσικοι είναι.
Έχω και limited edition κασέτα που ερχόταν δώρο με αίμα φάλαινας.

Yes. Βέβαια τα δύο τελευταία δεν τα άκουσα αλλά μέχρι το Fallen λατρεύω.

Elric: https://www.youtube.com/watch?v=PBDZk_a-2DQ

:):):slight_smile: Ευχαριστώ. Θα φυλάω τη συμβουλή σου σαν κόρη οφθαλμού αφού είσαι και ιστορικό πρόσωπο.

Σκεφτόμουν να μην ξαναμπώ, έως ότου τελειώσει η εξεταστική τουλάχιστον, διαβάζοντας όμως το θρεντ δεν κρατήθηκα. Τί διάολο γίνεται εδώ μέσα, όποτε λείπω της πουτάνας γίνεται.

Καλώς ήρθες κι από μένα, κι ας μη μου αρέσουν οι μονολεκτικές ελλιπείς προτάσεις. Επίσης καλή τύχη, αν και αυτή φαίνεται να 'ναι με το μέρος σου, νεαρέ Φοίβε!

edit: μονολεκτικές*… :Ρ

Άρα, απ’ ότι κατάλαβες από όλο το θρέντι, με εμένα ΠΟΥ Μ’ ΑΡΕΣΟΥΝ δε θα τα πας καλά.
Οι θεοί μ’ ευνόησαν με καλή τύχη από τότε που έβαλα φύκο Benjamin στη ζώνη κοινωνικότητας του σπιτιού μου.

Nice to be here. Thank you.

Πορεύσου εν ειρήνη :papas:

Θενξ! Κι εσύ, καλή τύχη στις αναζητήσεις σου ντάρλινγκ!

ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΤΟΜΑ. ΛΙΓΕΣ ΣΕΛΙΔΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΕΣΤΩ.

Δεν υφίσταται τέτοιο πράμα για μένα αλλά κάθε ευχή για καλό είναι λογικά, θα τη δεχτώ. see ya