(Ευρηματικός και μη κοινότυπος χαιρετισμός)

Σημ. Από άλλο θρεντ:

τόσο ανέμπνευστη βρε κοπελιά; αν δε με πας τί με αντιγράφεις; :stuck_out_tongue:

Γιατί να μην τα πάμε καλά βρε; Έτσι κι αλλιώς, δε σκοπεύω να πολυμπαίνω στο φόρουμ, από ‘δω και στο εξής. Η παρουσία μου δεν προσέφερε και κάτι σ’ αυτό το “πολύπαθο” φόρουμ, οπότε. . . Τέλος πάντων, να 'σαι καλά, δεν κάνει τίποτα!

Καλό αυτό, που 'σαι κοινωνικός! Τολμηρός και τσαμπουκάς. . . Καλή συνέχεια από μένα!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XjYjvAIZYG0 (δικό σου, το ακούω αρκετά τελευταία)

  • Γέλασα, επίσης, με το “flame” του Jim. Τσιμπήσατε σαν χάνοι. :lol: :lol:

Πλάκα δεν έχει;; :stuck_out_tongue:

Samsara? Μπερκ. Δεν τη μπορώ καθόλου αυτή τη φάση. Ευγενικό εκ μέρους σου ωστόσο.

Thanks again. Κι αν σε ξαναβγάλει ο δρόμος μίλα.

Mr tryhard, try harder. :wink:

Καλά, γούστα είναι αυτά. Περίεργο πάντως, στην αρχή για τέτοια φάση σ’ έκοψα. Ακούμε επίσης ντουμ, ντεθ και μπλακ, άμα λάχει. Anyway.

Oκ, θα τα πούμε εν καιρώ. Καλά ποστ να έχεις.

*Δημήτρη, φάση έχει. Ειδικά στην αρχή. Επειδή όμως εγώ πλέον κουράστηκα να απαντάω σε τέτοια ποστ και να απολογούμαι για το κάθε τί που γράφω, ακόμα κι όταν δεν είμαι καλά, δε θα κάτσω να ασχοληθώ περαιτέρω. Καλή τύχη και σε σένα, θα την χρειαστείς! :stuck_out_tongue:

Τσου, κάθε άλλο. Και το μέταλ το 'χω ελαττώσει πάρα πολύ. Αλλά νταξ, δεν μπορούμε να 'μαστε σκληροί, βαρείς κι ασήκωτοι στα πάντα. ΦΛΩΡΟΣ.

Σήγουλφ σου χω στείλει άσμα ασμάτων και δεν με βρίζεις στο προφίλ μου-.-

Χορεύω ακόμα ρε.

Κι αν ξυπόλητη με σημαία σου μια φούστα;

Είναι γιατί σε λατρεύω και σου κάνω όλα τα γούστα, τα 'παμε.

Α, τα γυρνάς τώρα. Είχα υψηλές προσδοκίες από σένα. Κρίμας.

Άντε, πάω τώρα να κλειστώ στο λαγούμι μου και να ακούσω λίγη αντρίκια μουσική, γιατί εγώ είμαι σκληρός, βαρύς και ασήκωτος άντρας. Άντιος.:bye:

Τέτοια λατρεία ρε παιδίμ, καινοφανή πράματα.
Εσύ δεν είσαι μπίτσυ τσικ;

Silent: Να ζνταρόβγια συντρόφισσα. Στο επανιδείν. Και πρόσεχέ τους αυτούς τους μεταλλάδες.

Καλά, θα (σε) προσέχω. Τσάγια.

Αυτό δε θα το ανεχτώ.-

για να διαβάσεις το θρεντ δεν πρέπει να συνδεθείς πρώτα;

Σωστή παρατήρηση. Εννοούσα ότι δε θα ξαναγράψω.

Not trying at all mrs copymaster, just having fun! :wink:

71 ποστ σε 3 μερες.

Μπρεης γιορσελβζ πιπολ.

Sir, I bow before your superior skillz.

Φοίβε.
Κατόπιν μελέτης του στυλ και των καλλιτεχνικών ενδιαφερόντων σου, υποπτεύομαι ότι σ’έχω δει κάπου, κάπου σε ξέρω.

Do I?
Αλλιώς, οφείλω να σε πληροφορήσω με θλίψη, περιέργεια και έξαψη ότι έχεις doppleganger

The Chicken salutes