Έχετε σχέση;

Γι αυτό σ' αγαπάμε εσένα...

Γιατί μας απάλλαξες από τον σαλιάρη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κι εγώ σας αγαπάω γιατί χάρη σε σας τον γνώρισα.....(Και δεν ειναι σαλιάρης, μην τον διαβάλλεις μπροστά στις θαυμάστριές του)

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τον δικό σου κράτα τον για πάρτη σου!εγώ δεν ψάχνω Ανδρ(έ)α ούτε για έναν τυχαίο άντρα αλλά για ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ! :lol:

ΝΑΙ

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote="amazona"τον δικό σου κράτα τον για πάρτη σου!εγώ δεν ψάχνω Ανδρ(έ)α ούτε για έναν τυχαίο άντρα αλλά για ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ! :lol:[/quote]

Ε αφού γλυκιά μου ψάχνεις για τον Τέλη γιατί απλά δεν του το λες ;;;;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γιατί σάμπως θα τους ξέρεις αυτούς που θα βασανίσω? :!: :!:

Τέλη μήπως έχεις αδερφό γλυκέ μου; γιατι με παντρεμένους δεν πάω.... :?: :wink:

Ποτέ δεν ξέρεις... Εγώ είμαι η γνωστή προξενήτρα του forum

A ρε Τέλη εσύ και τα προξενιά σου..!!!

O Τέλης είναι λεύτερο πουλί...Πετά στα δέντρα ,βλέπει το φεγγάρι και φωνάζει ..γκιών...γκιών....Ο ΓΚΙΩΝΗΣ....

Έχω και μάλιστα πολύ όμορφο...

Μόνο που πρέπει πρώτα να σε γνωρίσω εγώ για να εγκρίνω, ως μεγαλύτερος και σοφότερος

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

θα με γνωρίσεις και θα μείνεις άναυδος..... :wink:

Πολύ δύσκολο

τι είναι πολύ δύσκολο;;;; :?

na pasarei gkomena se allon...

Κάνεις λάθος... Δεν είμαι τόσο κτητικός...

Είναι πολύ δύσκολο να μείνω άναυδος...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εσύ γιατί γελάς;

Μου βγήκε αυθόρμητα...Είμαι χαρούμενο παιδί, τι να κάνω;;;;;;;

μα ο σκοπός είναι να αρέσω στον αδερφό σου... :wink: