Έχετε σχέση;

Ti να παρεις μωρη μπετουγια … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Από πίσω που λες…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Στον δασκαλο τσαχπινιες λουλη ??? :stuck_out_tongue:

Ti να παρεις μωρη μπετουγια … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Από πίσω που λες…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Στον δασκαλο τσαχπινιες λουλη ??? :P[/quote]

Ο πρύτανης είναι πάνω από τον δάσκαλο μπεμπούλη - μπόυλη…

Εισαι και Dj δλδ ? εκτος απο μαναβης και ?? :?: :!:

Μην ορκίζεσαι…Μπορεί και να το’χω βρει!Απλά το επεξεργάζομαι ακόμα για να το επαληθεύσω :wink:

[quote=“NegativeCreep”]

Μην ορκίζεσαι…Μπορεί και να το’χω βρει!Απλά το επεξεργάζομαι ακόμα για να το επαληθεύσω :wink:[/quote]

Καλά περίμενε… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Μην ορκίζεσαι…Μπορεί και να το’χω βρει!Απλά το επεξεργάζομαι ακόμα για να το επαληθεύσω :wink:[/quote]

Καλά περίμενε… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Τελικά είσαι κακιασμένος!!Δεν θέλεις βρε να με δεις ευτυχισμένη?

Μην ορκίζεσαι…Μπορεί και να το’χω βρει!Απλά το επεξεργάζομαι ακόμα για να το επαληθεύσω :wink:[/quote]

Καλά περίμενε… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Τελικά είσαι κακιασμένος!!Δεν θέλεις βρε να με δεις ευτυχισμένη?[/quote]

Πως πως , αλλά μια παρημία λέει ότι δεν μπορείς να έχεις την πιτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο…

Τι να πώ είθε οι βάλαρ να σε βοιθήσουν να βρείς αυτό που ψάχεις… [-o< [-o< [-o< [-o<

ΝαΙ ρε μπαμπαλουετα για να σαλιαριζεις πλεον ελευθερα … γερομπισμπικι .

Μην ορκίζεσαι…Μπορεί και να το’χω βρει!Απλά το επεξεργάζομαι ακόμα για να το επαληθεύσω :wink:[/quote]

Καλά περίμενε… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Τελικά είσαι κακιασμένος!!Δεν θέλεις βρε να με δεις ευτυχισμένη?[/quote]

Πως πως , αλλά μια παρημία λέει ότι δεν μπορείς να έχεις την πιτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο…

Τι να πώ είθε οι βάλαρ να σε βοιθήσουν να βρείς αυτό που ψάχεις… [-o< [-o< [-o< [-o<[/quote]

Δεν σου’χω πει να μην παίρνεις πράγματα από ξένους στο δρόμο?Θα σε χαλάσουν κακομοίρη μου…!

Μην ορκίζεσαι…Μπορεί και να το’χω βρει!Απλά το επεξεργάζομαι ακόμα για να το επαληθεύσω :wink:[/quote]

Καλά περίμενε… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Τελικά είσαι κακιασμένος!!Δεν θέλεις βρε να με δεις ευτυχισμένη?[/quote]

Πως πως , αλλά μια παρημία λέει ότι δεν μπορείς να έχεις την πιτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο…

Τι να πώ είθε οι βάλαρ να σε βοιθήσουν να βρείς αυτό που ψάχεις… [-o< [-o< [-o< [-o<[/quote]

Δεν σου’χω πει να μην παίρνεις πράγματα από ξένους στο δρόμο?Θα σε χαλάσουν κακομοίρη μου…![/quote]

Εγώ είμαι καλό παιδί δεν παίνω πράματα στον δρόμο από ξένους…
Τα καλλυεργώ μόνος μου…
[size=1](Τα αφήνω να λύξουν κι όλας για μέγιστο αποτέλεσμα…)[/size]

Γιατί βρε γλυκέ μου?Μια χαρά παιδί φαίνεσαι…

ΝαΙ ρε μπαμπαλουετα για να σαλιαριζεις πλεον ελευθερα … γερομπισμπικι .[/quote]

Μy friend πως με καταλαβαίνεις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Θα βαλω την Illusion για νανι και θα αρχισει ο πολεμος μεταξυ μας [/size]

[size=1]Θα βαλω την Illusion για νανι και θα αρχισει ο πολεμος μεταξυ μας [/size][/quote]

Να βγάλω την πανοπλία;

[size=1]Θα βαλω την Illusion για νανι και θα αρχισει ο πολεμος μεταξυ μας [/size][/quote]

Να βγάλω την πανοπλία;[/quote]

Ναι γδυσου εσυ και ερχομαι απο πισω σου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Θα βαλω την Illusion για νανι και θα αρχισει ο πολεμος μεταξυ μας [/size][/quote]

Να βγάλω την πανοπλία;[/quote]

Ναι γδυσου εσυ και ερχομαι απο πισω σου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Σαλιάρης… Ουδεμία επιλεκτικότητα… Μαμάμε ότι βρούμε…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σε πολυ υποληψη εχεις το σωμα σου βλεπω … οχι φιλαρακι δεν θα πεσω λοιπον στην παγιδα να γινω σαβουρομαμης … και γω μαζι σου …

Παμε Αννα Βισση / Νικος Βουρλιωτης …

Εεεεερρρρωωωτααααςςςς ηηη πολεμοοοοοοςςςς :lol: :lol:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σε πολυ υποληψη εχεις το σωμα σου βλεπω … οχι φιλαρακι δεν θα πεσω λοιπον στην παγιδα να γινω σαβουρομαμης … και γω μαζι σου …

Παμε Αννα Βισση / Νικος Βουρλιωτης …

Εεεεερρρρωωωτααααςςςς ηηη πολεμοοοοοοςςςς :lol: :lol:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Το αλάβαστρο κορμί μου δεν είναι για τα μούτρα σου λιγούρη

To ποιο ???

To ποιο ??? [/quote]

1.90, 88 κιλά είναι αλάβαστρο μανάβη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: