Έχετε σχέση;

ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...................

Συνηθως ξεκιναμε με το ααααααααααααα και καταληγουμε στο ωωωωωωωωωωω ... :roll:

μπα τα ιδια θα λεμε ολες;;εγω ξεκιναω κατευθεια με ωωωωωωωωωωω και ωωωωωωχχχχχχχχχχχ 8O

Δλδ θες να πεις οτι εισαι διαφορετικη ?????

προσπαθηθω να μην ειμαι κοινοτυπη...και η καθεμια κανει οτι καλυτερο μπορει.. :lol: :lol:

Αυτο ειναι καλο .... αν και οι περισσοτερες γυναικες ειναι κοινοτυπες .... :twisted:

δηλ με ποσες εχεις παει και εχεις σχηματισει αυτην την εντυπωση??? 8O 8O

Τωρα αυτα ειναι προσωπικα μυστικα .... και οπως εσυ δεν φανερωνεις τα κρυφα σου ταλεντα , θα μου επιτρεψεις να μην απαντησω..... το μονο που μπορω να πω ειναι το οτι ....για να το λεω κατι ξερω ... Υπαρχουν και οι εξαιρεσεις αλλα αυτες ειναι σπανιες .

ειδες το ειπες και μονος σου οτι ειμαι σπανια... :lol:

Ενα αλλο που χουν οι γυναικες , ειναι οτι εχουν την μανια να χρησιμοποιουν τις λεξεις προς οφελος τους .... :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :roll:

Αν εισαι σπανια δεν μπορω να το ξερω .... παντως εχω γνωρισει δυο σπανιες περιπτωσεις ..... την μια την εχω γνωρισει απο εδω μεσα .... :roll: :roll: :roll: :roll:

αναλογα ποιοα λεξη ταιριαζει με μενα και την προσωπικοτητα του..ειδες οποτε υπαρχουν και εξαιρεσεις και το παραδεχεσαι.....

Ναι αλλα εσενα δεν σε ξερω ...... ενω αυτες στις οποιες αναφερομαι τις εχω ζησει .... :wink:

εεεεεεεεεεεε καποτε..........θα με μαθεις και εμενα.............

Αυτο πως να το εκλαβω ?????? Σαν απειλη .... ???? :roll: :roll: :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

προειδοποιηση καλυτερα 8O 8O 8O 8O

Θα προτιμουσα να ελεγες σαν απειλη , μιας και μ'αρεσει ο κινδυνος ... αλλα και σαν προειδοποιηση δεν με χαλαει .... :smiley: :smiley: :smiley:

απειλη εχει αρνητικη εννοια.....

Ego pantos tha simfoniso me ton Angel.Spania sinantas ginaikes pou na mporoun na sou kratane to sexualiko endiaferon gia kairo.na min xereis ti na perimeneis kathe fora kai poso sta akra na to travixeis....Poli spanio.Den leo se polles ginaikes den tous aresei kiolas alla stis perisoteres aresei kai ntrepontai na to deiskoun....my opinion....

Kαι αφου θα συμφωνεις ... και καταλαβαινομαστε .... στειλε σε pm γκομενακια που τηρουν τις προδιαγραφες ... ξερεις τηλεφωνακια ... ονοματακια ... και διαστασεις ... και θα γινει και το αντιστροφο ... :wink: :wink: :wink:
Αντρικη αλληλεγγυη.... 8)

agapite doomed, ego to xo ksanapei kai tha to epanalavo.....ki ego ksero antres, pou tous dineis to prasino fos diakritika, ki eno dixnoun endiaferon kolonoun....ksero omos kai antres, pou prosopika eixa oli tin kali oreksi gia crazy nites kai ekeinoi eixan ksexasei sto spiti tous kati simantiko.....tin stysi tous...giati eseis exete kai afta ta provlimata se antithesi me emas... :lol: :lol: :lol: