Έχετε σχέση;

exeis apolito dikio.alla genika an eisai anthropos pou s’aresei na pernas “entona” kai oxi simvatika tis nixtes sou den vriskeis eukola sintrofo…

δεν νομιζω…ολα ειναι θεμα δεξιοτεχνιας και το ποσο καλα περνας με αυτον που εισαι…φαντασια ναχεις στις στιγμες μας και οχι μονο τον κανεις τουρμπο εκεινη την στιγμη αλλα τον κρατας σε δυναμικη και για καιρο :roll: :roll:

Εγω παλι νομιζω οτι ειναι θεμα κωλοφαρδιας … να βρεις συντροφο , που να εχει τον ιδιο “ανωμαλο” και “αντισυμβατικο” εγκεφαλο, χωρις πρεπει και μη … που δυστυχως εχουν οι περισσοτερες γυναικες … ασε που παντα πρεπει να εχεις στο μυαλο σου να εχεις καβατζα καμμια αλωνιστικη μηχανη … :roll: :roll: :roll: :wink:

Εγω παλι νομιζω οτι ειναι θεμα κωλοφαρδιας … να βρεις συντροφο , που να εχει τον ιδιο “ανωμαλο” και “αντισυμβατικο” εγκεφαλο, χωρις πρεπει και μη … που δυστυχως εχουν οι περισσοτερες γυναικες … ασε που παντα πρεπει να εχεις στο μυαλο σου να εχεις καβατζα καμμια αλωνιστικη μηχανη … :roll: :roll: :roll: :wink:[/quote]
δεν νομιζω οτι ειναι μονο θεμα κωλοφαρδιας αλλα και σιγουριας…μπορεις να το πεις και ετσι…εισαι με καποιον και σιγουρευεσαι να περασεις καλα…βεβαια δεν τα περιμενουμε ολα απο τον αλλο κανουμε και μεις οτι καλυτερο μπορουμε να ικανοποιησουμε και να ικανοποιηθουμε…ετσι μενεις καιρο με καποιον :roll: :roll:

Εσυ το λες αυτο … οι περισσοτερες ομως εχουν μπλεξει το sex με το ρητορικο … “εσυ εισαι ο αντρας και εσυ θα κανεις τα παντα και γω θα καθομαι …” δλδ οι περισσοτερες απο εσας ψαχνετε για εργατες και οχι για αντρες … με φαντασια … καθοτι εσυ μπορει να εχεις οπως λες … αλλα οι 9/10 δεν εχουν .

λαθος…μην πεφτεις στην διαδικασια της συγκρισης…το εκαναν 10 το κανουν ολες…μεγα σφαλμα…υπαρχουν και εξαιρεσεις το παραδεχτηκες και χθες…η καθε μια στην σχεση της και στο κρεββατι της κανει οτι θεωρει αυτη σωστο… 8O 8O

Ειπα 9 / 10 που ολο αυτο σημαινει … οτι υπαρχει μια που κανει την εξαιρεση … εγω αυτην θελω !!!

malakies lete kai oi dyo… antrea, otan vriskete oi perisoteroi gynaika pou pairnei protovoulies se polla simia tis zois kai oxi mono sto sexoualiko, tote to vazete sta podia… apo tin alli, kapoioi apo esas otan exoun gynaika ypoxeirio tous, tote paraponiounte gia ola…
amazona…ola einai thema ximias… oute deksiotexnias, oute sigourias…ta xo kai ta dyo, alla akoma antra me @@ den exo vrei…kai otan to thema erxetai sto sexualiko, exo akousei looooogiiiiaaaaaa…

σωστή η χριστίνα για μια ακόμα φορά :wink:

Μαλακιες λες εσυ Χριστινακι … μιας και δεν μιλαω για τους αλλους αλλα για μενα και πως το βλεπω εγω … Εγω προσωπικα γουσταρω η γυναικα που ειναι διπλα μου να την γουσταρω και να την θαυμαζω χωρις τους ηλιθιους εγωισμους που εχουν πολλοι μικροτσουτσουνοι αντρες . Δεν το βαζω στα ποδια αλλα γουσταρω 2 φορες περισσοτερο γιατι ειμαι παντα σε εγρηγορση.
Οντως για την γυναικα που ειναι υποχειριο δεν γουσταρω , και μετα απο λιγο καιρο ξενερωνω … δεν θελω να εχω ενα σκυλακι διπλα μου που να καθετε στα δυο ποδια μολις του πω εγω … αν ηθελα κατι τετοιο θα πηγαινα σε ενα pet shop η θα ελεγα στην ρανια να μου δωσει ενα απο τα κουταβια που βρηκε .
Ναι ειναι πολυ ευκολο να λεμε αυτα που λεμε … γιατι τα λογια στην τελικη ειναι ευκολα … αλλα εμενα με ξερεις το οτι αυτο που λεω ειναι και αυτο που πιστευω .
Οποτε μιλα για τους αλλους , και μην με βαζεις μεσα στον κουβα.

σωστη δεν αντιλεγω αλλα δεν χρειαζεται μονο η χημεια…μην ξεχνας οτι εμεις οιγυναικες εχουμε πολλα προσοντα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν μπορω να τα ακουω αυτα … εμεις οι γυναικες , και εμεις οι γυναικες , και ειμαστε τα θυματα και ολοι οι αντρες εισαστε αχρηστοι και , και , και …

Δεν εχει λιωσει η καραμελλα ???
Και ενταξει δεν αντιλεγω μαλακες υπαρχουν και απο τις δυο πλευρες … Εσεις σαν γυναικες τι κανετε , και τι προσοντα εχετε για να μας κανετε να λιωνουμε μπροστα σας ???

Πρωτα πρεπει να κοιταμε εμας τους ιδιους / ιδιες … το πως θα γινουμε καλυτεροι /ες και μετα να αρχισουμε να κρινουμε και να δικαζουμε τους αλλους/ες …

Αυτες τις παρλαπιπες ακουω και δεν μπορω να παρω τις περισσοτερες απο εσας στα σοβαρα.

Εξαλου για να μην ξεxνιομαστε κιολας … οτι ειμαστε, παιρνουμε !!!

Αντε για λοιπον που λεει και ο Τεlisvas …

Δεν μπορω να τα ακουω αυτα … εμεις οι γυναικες , και εμεις οι γυναικες , και ειμαστε τα θυματα και ολοι οι αντρες εισαστε αχρηστοι και , και , και …

Δεν εχει λιωσει η καραμελλα ???
Και ενταξει δεν αντιλεγω μαλακες υπαρχουν και απο τις δυο πλευρες … Εσεις σαν γυναικες τι κανετε , και τι προσοντα εχετε για να μας κανετε να λιωνουμε μπροστα σας ???

Πρωτα πρεπει να κοιταμε εμας τους ιδιους / ιδιες … το πως θα γινουμε καλυτεροι /ες και μετα να αρχισουμε να κρινουμε και να δικαζουμε τους αλλους/ες …

Αυτες τις παρλαπιπες ακουω και δεν μπορω να παρω τις περισσοτερες απο εσας στα σοβαρα.

Εξαλου για να μην ξεxνιομαστε κιολας … οτι ειμαστε, παιρνουμε !!!

Αντε για λοιπον που λεει και ο Τεlisvas …[/quote]
=D> =D>

Δεν μπορω να τα ακουω αυτα … εμεις οι γυναικες , και εμεις οι γυναικες , και ειμαστε τα θυματα και ολοι οι αντρες εισαστε αχρηστοι και , και , και …

Δεν εχει λιωσει η καραμελλα ???
Και ενταξει δεν αντιλεγω μαλακες υπαρχουν και απο τις δυο πλευρες … Εσεις σαν γυναικες τι κανετε , και τι προσοντα εχετε για να μας κανετε να λιωνουμε μπροστα σας ???

Πρωτα πρεπει να κοιταμε εμας τους ιδιους / ιδιες … το πως θα γινουμε καλυτεροι /ες και μετα να αρχισουμε να κρινουμε και να δικαζουμε τους αλλους/ες …

Αυτες τις παρλαπιπες ακουω και δεν μπορω να παρω τις περισσοτερες απο εσας στα σοβαρα.

Εξαλου για να μην ξεxνιομαστε κιολας … οτι ειμαστε, παιρνουμε !!!

Αντε για λοιπον που λεει και ο Τεlisvas …[/quote]
αγορακι αυτα που δινουμε αυτα παιρνουμε εννοεις!!δεν εχω δει κανεναν αντρα να παρακαλαει καμια γυναικα…και μην μου πεις οτι δεν υπηρχε καμια που να τον αγγιξε ψυχικα…ενω αντιθετως εχω ακουσει πολλα κοριτσακια να κλαινε γιατι καποιος μαλακας τους παρατησε για αλλη, οι αλλες που εδωσαν τα παντα για καποιον και αυτος την παρατησε στα κρυα του λουτρου…βλεποντας αυτα και αυτα μαθαινεις να συμπεριφερεσαι αναλογως.προσπαθεις να διαφοροποιηθεις για κατι καλυτερο και για μην βρεθεις εξ απροοπτου.οσο για την καραμελα θα λιωσει οταν αλλαξουν καταστασεις…

Δεν μπορω να τα ακουω αυτα … εμεις οι γυναικες , και εμεις οι γυναικες , και ειμαστε τα θυματα και ολοι οι αντρες εισαστε αχρηστοι και , και , και …

Δεν εχει λιωσει η καραμελλα ???
Και ενταξει δεν αντιλεγω μαλακες υπαρχουν και απο τις δυο πλευρες … Εσεις σαν γυναικες τι κανετε , και τι προσοντα εχετε για να μας κανετε να λιωνουμε μπροστα σας ???

Πρωτα πρεπει να κοιταμε εμας τους ιδιους / ιδιες … το πως θα γινουμε καλυτεροι /ες και μετα να αρχισουμε να κρινουμε και να δικαζουμε τους αλλους/ες …

Αυτες τις παρλαπιπες ακουω και δεν μπορω να παρω τις περισσοτερες απο εσας στα σοβαρα.

Εξαλου για να μην ξεxνιομαστε κιολας … οτι ειμαστε, παιρνουμε !!!

Αντε για λοιπον που λεει και ο Τεlisvas …[/quote]
αγορακι αυτα που δινουμε αυτα παιρνουμε εννοεις!!δεν εχω δει κανεναν αντρα να παρακαλαει καμια γυναικα…και μην μου πεις οτι δεν υπηρχε καμια που να τον αγγιξε ψυχικα…ενω αντιθετως εχω ακουσει πολλα κοριτσακια να κλαινε γιατι καποιος μαλακας τους παρατησε για αλλη, οι αλλες που εδωσαν τα παντα για καποιον και αυτος την παρατησε στα κρυα του λουτρου…βλεποντας αυτα και αυτα μαθαινεις να συμπεριφερεσαι αναλογως.προσπαθεις να διαφοροποιηθεις για κατι καλυτερο και για μην βρεθεις εξ απροοπτου.οσο για την καραμελα θα λιωσει οταν αλλαξουν καταστασεις…[/quote]
=D> =D>

=D> έτσι έτσι…

Ρε κορίτσια γιατί κλαίτε;
Αν έχετε πρόβλημα με τους άνδρες, μπορείτε ν’ αγαπηθείτε μεταξύ σας να δείτε τη διαφορά…
Εγώ πάντως δηλώνω ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις γυναίκες, τις αγαπάω και τις υπηρετώ όλες…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

γι’αυτό και εμείς σ’αγαπάμε τέλη μου, γιατί μας αγαπάς… :wink:

Μαλακιες λες εσυ Χριστινακι … μιας και δεν μιλαω για τους αλλους αλλα για μενα και πως το βλεπω εγω … Εγω προσωπικα γουσταρω η γυναικα που ειναι διπλα μου να την γουσταρω και να την θαυμαζω χωρις τους ηλιθιους εγωισμους που εχουν πολλοι μικροτσουτσουνοι αντρες . Δεν το βαζω στα ποδια αλλα γουσταρω 2 φορες περισσοτερο γιατι ειμαι παντα σε εγρηγορση.
Οντως για την γυναικα που ειναι υποχειριο δεν γουσταρω , και μετα απο λιγο καιρο ξενερωνω … δεν θελω να εχω ενα σκυλακι διπλα μου που να καθετε στα δυο ποδια μολις του πω εγω … αν ηθελα κατι τετοιο θα πηγαινα σε ενα pet shop η θα ελεγα στην ρανια να μου δωσει ενα απο τα κουταβια που βρηκε .
Ναι ειναι πολυ ευκολο να λεμε αυτα που λεμε … γιατι τα λογια στην τελικη ειναι ευκολα … αλλα εμενα με ξερεις το οτι αυτο που λεω ειναι και αυτο που πιστευω .
Οποτε μιλα για τους αλλους , και μην με βαζεις μεσα στον κουβα.[/quote]

isos an diavazes kalytera antrea na katalavaines oti de se anafero pouthena… opote min to pairneis egoistika gia na ksemprostiaseis tin party sou. eipa oi perisoteroi…oxi esy…opote voulosto kai skase… :lol: :lol:
teli mou den exo provlima me tous antres…aftoi exoun mazi mou…hahahahahaha…kai einai toso emfanes, giati xtes vrady eixa vgei me treis filous mou kai proxtes me akoma perisoterous…kai mitromanis kai filikoi me tous antres… :lol: :lol:

Ωπα βρεθηκε η απολυτη γυναικα … το διαβολικο θηλυκο, που μαλλον εχει ασχημες εμπειριες από τους αντρες της ζωης της, και απο τοτε εχει παθει ενα ψυχολογικο κατι τις και εβαλε την καραμελα που λεγαμε στο στομα της και εχει σαν ρητο … “Οι αντρες εισαστε καθηκια και πουστηδες ολοι” .

Λοιπον … το κερατο το τρωτε για τον εξης λογο, οτι δεν εχετε μαθει να εκτιματε αυτον που ειναι διπλα σας …πολυ απλο βεβαια για να το κατανοησει ο “υπερφυσικος σας” εγκεφαλος .

Εχω δει αντρες να κλαινε γιατι πολυ απλα η γυναικα που ηταν διπλα τους αποδειχθηκε σκαρτη και τιγκα στα ψυχολογικα της και ψυχοσωματικα της … αφου ανακαλυψε οτι ο γκομενος της τυγχανει να μην ειναι και μπαμπας της … που σημαινει … οτι δεν την πληρωνει για να εχει το συνολακι που εχει σταμπαρει στην μπουτικ στο κολωνακι ?

Εχω δει γυναικες να αδειαζουν τον γκομενο τους γιατι πηρε λαθος φρυγανιες .
Εχω δει γυναικες να σου λενε οτι ειναι ερωτευμενες μαζι σου και να σε βαζουν στην διαδικασια να σκεφτεις παραπανω πραγματα και μετα απο δυο μερες να σε αδειαζουν λεγοντας τους ξερεις δεν ειναι δυνατον να μην εχεις λεφτα να με βγαλεις εξω .

Τωρα για ποιους μαλακες λες … μηπως για αυτους που εχουν φαει τις φολες απο εσας τις ευαισθητες , αθωες και γλυκες υπαρξεις ??? Γιατι δεν νομιζω να γεννηθηκε καποιος παπαρας η κακος αλλα εγινε γιατι ειχε κανει κακες επιλογες … ??? και ετυχε να μπλεξει με απροσαρμοστες κατινες ???

Γιατι μηπως εσεις βλεπετε τον εσωτερικο κοσμο του αλλου ??? Ασε καλυτερα … γιατι εισαι λαθος … «ξερεις τα δικα μου δικα μου , και τα δικα σου δικα μου» … μαλλον αυτη ειναι η αρχη που σας διακατεχει τις περισσοτερες από εσας … (βλεπεις δεν σε βαζω ακομα στον κουβα γιατι δεν σε ξερω , αν και απο αυτα που γραφεις σου αξιζει) κοριτσακι .

Τωρα αν δεν εχεις δει καποιον να παρακαλαει … ε τοτε ο αριθμος που διαλεξες … πολυ απλα δεν κληρωθηκε …παμε παρακατω …

Τωρα για το αγορακι … αστο μην το ψαχνεις … κοριτσακι … απλα θελετε καποιον μαλακα ευνουχισμενο που να τρεχει πισω σας σαν σκυλακι και να του κανετε τον βιο αβιωτο μηπως ? ,…
Οταν καποιος σας την λεει χυμα …ε τοτε ειναι μαλακας γιατι πολυ απλα οι αληθειες μηπως πονανε ???
Οποτε ατυχος ο χαρακτηρισμος σου κοριτσακι … αν θελεις να μιλας με αγορακια ,… πανε σε καμμια παιδικη χαρα να κανετε και τραμπαλα … !!!
Αλλα να προσεχεις, γιατι το αγορακι που τυχων παιζεις μαζι του μπορει να είναι κακο και να σε ριξει από την τραμπαλα , και χτυπησεις .

Και τελειωνοντας αυτό που εχω να πω είναι ότι το λαθος που κανουμε ολοι ειναι να επιριπτουμε ευθυνες στους προηγουμενους δεσμους λεγοντας … οκ ρε μαλακες ειναι ολοι … πολυ ευκολο δεν νομιζεις ???