Έχετε σχέση;

Και ομως με ανεφερες … στο οτι λεμε μαλακιες … γιατι εγω ποτε δεν λεω … κανω !!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

diladi esy pote den les malakies antreouli mou…???hahahahahahahaha…
eisai o teleios gomenos…esy kai o telis…hahahahahaha… ma na xo tosa xronia dipla mou ta diamantia kai na min to vlepo??? tora to katevato, de ksero an paei se mena, giati varethika na to diavaso olo…alla mono tin proti paragrafo. hmmm…kati les gia psyxologika kai provlimata kai karameles… eimai apolyto thyliko…diavoliki eimai kai apo afto…psyxologika provlimata den exo apo tis sxeseis mou, aplos tous katastrefo more aftous pou mplekoun mazi mou… kai nai eimai i monadiki pou den vrizo tous antres… tous kano filous mou!!! :lol: :lol:

ώπα ώπα! δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να τα παίρνεις μια ζωή ρε Αντρέα?
όλοι μας έχουμε κάνει λάθος επιλογές και έχουμε φάει τα μούτρα μας και έχουμε πονέσει και έχουμε κλάψει και μάς έφταιξαν όλοι και τους βρίσαμε όλους… το θέμα είναι να προσπαθούμε να είμαστε καλύτεροι πρώτα απέναντι στον εαυτό μας και μέτα σε αύτον που έχουμε δίπλα μας.
όσον αφορά το κέρατο αφού κάποιος δεν μέ εκτιμά γιατι να κάτσω δίπλα του και γιατί να μπώ στην διαδικασία άυτή… τον παρατάω και τέλος.
τώρα στην φάση του ότι οι γυναίκες ζητάνε χρηματοδότη και όχι άντρα φταίει μάλλον η νοοτροπία της κάθε μιας. άλλωστε στις μέρες μάς υπάρχουν και γύναικές που η φορολογική τους δήλωση είναι μεγαλύτερή από αυτή του συντρόφου :wink:
και τέλος θέλώ να πώ ότι η μαλάκία δεν έχει φύλλο μαλάκες και οι μέν μαλάκες και οι δε… σε κανέναν δεν αξίζει να φοράει ταμπέλα που δεν του ταιριάζει… so make love not war :wink: :wink: :wink: :lol:

Ρε Αννα-Μαρια , ειπα εγω κατι το αντιθετο , η σου εδωσα να το καταλαβεις κατι το διαφορετικο απο οτι ειπες και εσυ ?
Αφου τα ιδια ειχα γραψει και πιο πανω… αλλα δεν αντεχω μερικα κοριτσακια που νομιζουν οτι τα εχουν δει ολα στην ζωη τους … και δεν τα πηρα … απλως τους απαντησα στο ιδιο στυλ που μου απαντησαν και αναφερομαι στην amazona …
Kαι στην τελικη το ξερεις οτι ειμαι και τσαμπουκας … καθοτι Αντρας και οχι αγορακι οπως με απεκαλεσε πιο πανω η φιλη μας .

βασικά έχω κατάλαβει ότι σου αρέσει η μανούρα… χαχα χαχα! τώρα με την amazona δεν έχετε γνωριστεί άρα δεν μπορεί να ξέρει τίποτα για σένα… και πάντα αυτά που έχουμε περάσει ‘‘εμείς’’ είναι τα χειρότερα και πάντα κρίνουμε τους άλλους συμφώνα με τα δικά μας κριτήρια :wink:
χαίρομαι που συμφωνούμε επιτέλους και κάπου :lol: .
αν και έχει περισσότερη πλάκα όταν διαφωνούμε δεν νομίζεις? :wink: :stuck_out_tongue:

λοιπον αντρα μας και οχι αγορακι μας αφου ο λογος παει σε μενα εχω το μονο που εχω να πω γιατι με καλυψαν πληρως οι 2 προλασησασες κυριες ολοι μας εχουμε απογοητευτει και εχουμε ζησει και πολυ καλες στιγμες…αυτο ελειπε να ηταν ολα ροδινα τοτε αλιμονο μας…αλλα οταν μπορεις να αποφυγεις απογοητευσεις στεναχωριες κ ολα αυτα το αποφευγεις…τωρα το οτι ειμαστε τρεις γυναικες και εχουμε την αποψη οτι οι περισσοτεροι κ οχι ολοι ειναι μαλακες ε τοτε τι να πω ρε αντρεα πως το βγαλαμε αυτο…ισως εμεις οι γυναικες να εχουμε φαει μεγαλυτερα στραπατσα :stuck_out_tongue:
επισης δεν τα εβαλα μαζι σου σεβαστη η γνωμη του καθενα πανω στο θεμα αντρες γυναικες…σαν σκορπιοι και οι 2 οι γνωμες μας συγκρουονται μαλλον :roll:

Επικοινωνία και εμπιστοσύνη είναι οι λέξεις κλειδιά για μια υγιή σχεση, όπως ειχε πει καποτε καποιος…

Οποτε ερχομαστε παλι απο την αρχη που λεγαμε οτι απλα υπαρχουν μαλακες και απο τους δυο … οπως και η Χριστινα και η Αννα-Μαρια και εγω και πολλοι ακομα απο εμας … απλα τρελαινομε οταν ακουω γυναικες να μας κατηγορουν χωρις να κοιτανε οτι και ατομα του ιδιου φυλλου με αυτες εχουν κανει τα ιδια .
Τωρα πολλοι εχουμε πεσει σε λαθος ατομα … και λοιπον ? Καναμε λαθος επιλογες αυτο δεν σημαινει οτι η / ο επομενος θα ειναι το ιδιο μαλακας με τον προηγουμενο … και ειναι αδικο στην τελικη να πληρωνει τις μαλακιες αλλων … Οτι δεν θελουμε να μας κανουν δεν το κανουμε … !!!

εχείς απόλυτο δίκιο!εεεεεε κοίτα τώρα που θα με κάνεις να σου πώ και μπράβο… :wink: [size=2](όχι τπτ άλλο θα φανώ και καλή :lol: )[/size]

Ακριβώς!
Δεν πρέπει να μαζοποιουμε οσους γνωρίζουμε και να καταργούμε την αυθεντικότητα τους, γιατι ο καθένας απο μας ειναι ξεχωριστός και μπορει να δωσει καινουργια πραγματα στον αλλο!
Καλυτερα να δοκιμασουμε κατι κι ας ειναι λαθος παρα να μετανιώσουμε γιατι δεν το καναμε(οπως ειχε πει παλι καποτε καποιος)

εύγε παίδι μου… και τα μαθήματα μαγείας θα στα κάνω δωρεάν… γιατί είσαι καλό παιδί… :wink: :wink:

νομιζω οτι ποτε δεν χανεις κατι απο μια σχεση με οποιον κ αν ειναι με ανθρωπο που γνωριζες η που γνωρισες ενα βραδυ…παντα κερδιζεις πραγματα απο τον αλλο καλα κακα.και να ξερεις οτι και ο αλλος κατι θα παρει απο σενα και θαχει να θυμαται…γι’αυτο λοιπον δεν κανουμε συγκρισεις με προηγουμενους δεσμους…ο καθε ανθρωπος ειναι ξεχωριστος… :smiley:
συμφωνεις αντρικο;;

εύγε παίδι μου… και τα μαθήματα μαγείας θα στα κάνω δωρεάν… γιατί είσαι καλό παιδί… :wink: :wink:[/quote]
:smiley: :smiley: Eυχαριστω!!!

εύγε παίδι μου… και τα μαθήματα μαγείας θα στα κάνω δωρεάν… γιατί είσαι καλό παιδί… :wink: :wink:[/quote]
στανταρ πας θεωρητικα κατευθυνση;;;;φαινετε ο ανθρωπος με λεγειν :lol: :lol:

Το θέμα είναι τι κάνει ο καθένας προσωπικά. Δεν μπορούμε να έχουμε απαιτήσεις τη στιγμή που οι ίδιοι δεν είμαστε εντάξει. Καλό είναι να είμαστε και λίγο ταπεινοί, γιατί, ως γνωστόν, το έξυπνο πουλί από τη μύτη πιάνεται…

εύγε παίδι μου… και τα μαθήματα μαγείας θα στα κάνω δωρεάν… γιατί είσαι καλό παιδί… :wink: :wink:[/quote]
στανταρ πας θεωρητικα κατευθυνση;;;;φαινετε ο ανθρωπος με λεγειν :lol: :lol:[/quote]
Ναι, θεωρητική πηγαινα γιατι τωρα τελείωσα!!! :smiley: :smiley:

παν μετρον αριστον…δεν θα κανουμε βλακειες και μετα θα κατηγορουμε τους αλλους…ποτε!!προσπαθουμε για το καλυτερο εξελλου μια σχεση αποτελειται απο 2 και οχι απο εναν :stuck_out_tongue:

εύγε παίδι μου… και τα μαθήματα μαγείας θα στα κάνω δωρεάν… γιατί είσαι καλό παιδί… :wink: :wink:[/quote]
στανταρ πας θεωρητικα κατευθυνση;;;;φαινετε ο ανθρωπος με λεγειν :lol: :lol:[/quote]
Ναι, θεωρητική πηγαινα γιατι τωρα τελείωσα!!! :smiley: :D[/quote]
:lol: :lol: μπραβο

Καλό είναι να θυμόμαστε ότι είμαστε δύο διαφορετικοί άνθρωποι που λειτουργούν ως ένας σε πολλούς τομείς. Υπάρχουν και στιγμές που είμαστε μόνοι μας, αλλά πάντα πρέπει να σκεφτόμαστε και τον άλλο. Γιατί ακόμα και στο κρεβάτι, δεν προχωράει το θέμα, αν δεν τηρούνται αυτές οι προϋποθέσεις…

Σαν πολυ δεν συμφωνουμε τωρα ολοι μας … αντε γιατι εχω αρχισει και τα παιρνω κρανιο παλι … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αννα-Μαρια εμεις εχουμε να συμφωνησουμε απο τοτε σχεδον που μπηκες και εγω απειχα … θυμασαι ??? Υποπτον αυτο …

Αmazona= ??? Aντι για ερωτηματικα βαλε το ονοματακι σου σε περικαλω … :wink: