Έχετε σχέση;

οσο πιο πολυ πινεις τοσο πιο πολυ σηκωνονται.. :smiley: :smiley: τα φτερα...απο νοσηλευτικη πλευρα ομως συμβουλευουμε να το κοψουν τελειως...

Ερωτας - Σεξ ειναι gay .... και γυναικεια πραγματα

Κολασμενο - Διαστροφικο-Μαζοχιστικο σεξ (μην πω πιο προστυχη λεξη) με την βοηθεια λοιπων υλικων που χρησιμοποιουντε και στις σαλατες (χωριατικες κατα προτιμηση) ειναι για ΑΝΤΡΕΣ .!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Εγω παντως προτιμω την πιπα απο το Red Bull , αν ειναι και magic-Life ακομα καλυτερα ,.... μου σηκωνοντε τα φτερα σε κλιση 90 μοιρες . :roll: :roll: :roll: :roll:

Nαι δεν ειπα αυτο...
Συμφωνω με οσα λες,αλλα χωρις επικοινωνια χανεται και ο ερωτας και το παθος δυστυχως...

προσπαθεις να κρατησεις το παθος τον ερωτα και ολα συναισθηματα που πρωτονιωσες με τον ανθρωπο σου και δεν καθεσαι περιμενοντας να τελειωσουν

Nαι δεν ειπα αυτο...
Συμφωνω με οσα λες,αλλα χωρις επικοινωνια χανεται και ο ερωτας και το παθος δυστυχως...

συμφωνω... η επικοινωνια-κατανοηση ειναι αυτο που πρεπει να καταφερεις να μεινει ακλονιστο στην σχεση..τωρα ευκολο-δυσκολο εξερταται :? :?

Yπαρχει μια ουσιαστική διαφορα αναμεσα στο κανω ερωτα και κανω σεξ. Το πρωτο το κανεις απο αγαπη και με αγαπη γι αυτον που ειναι διπλα σου, δινεις βαρος στα συναισθήματα. Το σεξ δεν ειναι τιποτ' αλλο απο μια απλη ικανοποιηση σωματικών αναγκών, ορμεμφύτων, μια ζωωδης αντιδραση του ανθρώπου-κοινώς ''ξεπετα''. 8)
Βεβαια οπως λες ισως να μην πρεπει να ειμαστε τοσο συναισθηματικοι καθώς ο ρομαντισμός εκλειπει απο την εποχη μας.

Ευχαριστώ Rock Sugar! :smiley: Μου δινεις ελπιδες οτι δεν ειμαι η μονη με τετοιες ''παλαιομοδιτικες'' αποψεις! :smiley:

σωστα οσα λες αλλα παιζουμε με τις λεξεις..εσυ χρησιμοποιησε την λεξη ερωτα και εγω για την ερωτικη επαφη μαζι του θα λεω σεξ και ολα καλα..παει;;το ιδιο συναισθημα αισθανεσαι και με τα 2 και δεν μιλαω για αλλους αλλα για μενα..ετσι εκφραζομαι εγω χωρις να κανω αντιπαραθεση..

Παλαιομοδίτικες?? No way, luv! Για μένα ο έρωτας είναι μια ευλογημένη πράξη, ένωση ψυχής και σώματος. Μπορεί να λέμε και πρόστυχα λόγια για αλατοπίπερο, αλλά η ουσία είναι στο συναίσθημα. Το ''μετά'' μετράει πιο πολύ, όμως. Πώς θα σε αγκαλιάσει, τί θα σου πει κτλ...

Αν η λεξη σεξ σημαινε το ιδιο με τη λεξη ερωτα ή αντιστροφα αυτοματα θα ακυρωνόταν η μια απ' τις δύο. Τελοσπαντων ειμαι και λιγο σκαλωμενη με αυτα, μη με παρεξηγείς..!
Την κανω για Underworld!!!Εχω ακουσει διαφορα γι αυτό το μέρος.. Θα σας πω τις εντυπώσεις μου!Bye :stuck_out_tongue:

αλλό αγάπη και άλλο σεξ.... :lol: :lol: :lol:

αλλο θελω και αλλο θες....

καλα να περασεις....δεν παρεξηγω σεβαστη η γνωμη του καθενος..

θέλω μόνο το κορμί σου μμμμμμμ γδύσου..χαχαχαχαχα αλησμόνητες hi-5! :lol: :lol: :lol:

πφφφφφ λεσβιες :stuck_out_tongue:

οι hi -5 eeeee?
8O ώστε γι'αυτό διαλύσανε..... άκου να δείς πράγματα

οι hi -5 eeeee?
8O ώστε γι'αυτό διαλύσανε..... άκου να δείς πράγματα[/quote]

oχι ρε ... καποιες αλλες εννοουσα ... :roll:

για πές ποίες?

Την Witch και την amazona ...

λοιπόν και μόνο που το αποκάλυψες δημοσίως θα τιμώρηθείς παραδειγματικά..... :twisted: