Έχετε σχέση;

Ρε σεις υπάρχει τέτοιο thread στο forum? 640 posts, σοβαρά τώρα?

:joy: :joy: :joy:

1 Like

περασαν 12 χρονια απο το τελευταιο ποστ. Ουτε με ποια ειχαν σχεση δεν θα θυμουνται πλεον εκεινοι που εγραψαν σε αυτο το Thread (θα χρειαστει να ξαναδιαβασουν αυτα που ειχαν γραψει).

Ο τελευταίος ενεργός από αυτούς που απαντούσαν σε αυτό το θρεντ, σταμάτησε να γράφει πριν 12 χρόνια ρε. Παρεάκι ήταν, δες ένα άλλο θρεντ που είχαν ανοίξει:

Ανακοινωση Νο 2 (Very Important)

τον Ιούνη του 2006 ήμουν ακόμα φοιτητής (στα τελευταία έστω), η Πανάθα είχε 3 λιγότερα ευρωπαϊκα στο μπάσκετ, είχα μαλλιά στο φυσιολογικό μέρος του κεφαλιού κ οι Tool έβγαζαν ακόμα δίσκους.

2 Likes

Ακόμα ποιο εντυπωσιακό… τότε υπήρχαν και γυναίκες στο forum! (τωρα υπάρχει μόνο… μία?) Εποχές χωρίς social media.

Κανοντας ενα γρηγορο “τρεξιμο” στο θερντ ειδα ενα ποστ απο τζον βλα που όταν μπηκα εγω στο φορουμ πριν κανα 8ρι χρονια ήταν ΗΔΗ ενας αστικος μυθος!

Εγω μολις ειδα το θρεντ μου θυμισε εναν χρηστη, λιγο χιπστερ λιγο ευαίσθητο λιγο καπως, που ειχε εμφανιστει μια εποχη (μετα το 10 νομιζω) και ετρωγε μπουλινγκ απο τους μεταλλαδες του φορουμ :joy:
Πως τον ελεγαν? Anonimos?

Παντως το φορουμ καποτε ειχε αρκετη πλακα, γελουσα συνεχεια με κατι “αγαπαμε”, αλλα ειχε και μουσικα θεματα. Τωρα παοκ πρωτο θεμα.

2 Likes

κι εγω απο το 10 ειμαι, δεν προλαβα τζον βλα αλλα προλαβα δευτερη χρυση εποχη του φορουμ με τα αγαπαμε

Δεν είμαι τόσο παλιός αλλά το φαντάζομαι ότι θα είχε πλάκα το φόρουμ παλιά. Αλλά όπως σωστά επισημαίνει και ο αποπάνω, τότε υπήρχαν και γυναίκες στο φόρουμ (τώρα μόνο μία η Ευανθία). Οπότε λογικό να έχει γίνει ο πάοκ πρώτο θέμα αφού γεμίσαμε ποδοσφαιρόκαυλους.

Ωραίο thread αυτό! Θα πρέπει να το επαναφέρουμε. Όποιος πηγαίνει σε μπουζούκια και σε ελληνάδικα και έρχεται μετά εδώ και το παίζει μεταλοροκάς θα διαγράφεται. Δημόσια διαπόμπευση στο forum και μετά θα τρώει ban :stuck_out_tongue_closed_eyes: