Πιο όμορφος ηθοποιός/τραγουδιστής?

Σοβαρότατα.

Tον έναν από τους δύο κυρίους τον έχω ποστάρει στο παρελθόν, ε.

[SPOILER]Και εξακολουθώ να τους θεωρώ ΗΟΤ και τους δύο παρόλο που τους έχω δει λάιβ να φασώνονται:roll:[/SPOILER]

Ομαγκάντ…

Τι εννοείς;:expressionless:

Να ακούμε και λίγη όμορφη μουσική εδωμέσα.

λολ

εξακολουθώ να αισθάνομαι άσχημα για τον σάπιο μάνιακ…

EKANA TON PLUNDERER NA ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΣΤΑ “ΓΕΝΙΚΑ” :metal:

δεν θυμαμαι ονομα

επιτέλους…!

παίδαρος! :naughty: Μπας κι είναι αυτός από τη διαφήμιση του Light blue των dolce & gabbana?
http://www.youtube.com/watch?v=XHr07QRK0B8

Λοιπον δω θα τον βρουνε ολες υπερφλωρο και τετοια, δεν ξερω αν ειναι δικη μου ανωμαλια, ισως ο μονος με μαγουλακι μωρου(a.k.a. ξυρισμενος κοντρα) που μ’αρεσει

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]
Τον βρηκα και με υποψια γενιων

[SPOILER][/SPOILER]

sofi-k εγώ μαζί σου!
Μας αρέσει μας αρέσει, χρόνια τώρα

Pax : τα καλυτερα posts σε αυτο το thread με τεραστια διαφορα…απλα :bow2:

8O8O8O Ο Cillian Murphy!! Πω, ήθελα να τον βάλω πριν καιρό αλλά για κάποιο λόγο δεν έδειχνε τις εικόνες οπότε τ’ άφησα. Μπράβο ρε σοφί!! Τα ξαναβρίσκουμε:D
Όποια τον πει φλώρο θα χτυπηθούμε ε. Λες κι ο άντρας κρίνεται μόνο από το τρίχωμα στη μούρη του!!

Δεν πρέπει ποτέ να γνωρίσουμε τους γκόμενούς μας η μια στην άλλη μου φαίνεται γιατί θα υπάρξουν μπερδέματα. Έχουμε ωραίο γούστο γαμώτη:oops::oops:

[SPOILER]Εκτός αν ο δικός μου είναι Κινέζος κι ο δικός σου έχει γενειάδα.:lol:[/SPOILER]

Φχαριστω κοριτσια, νομιζα οτι μονο σε μενα αρεσε, ειναι λιγο περιεργος. :oops:

domino το σποιλερ αρκετα πιθανο.:stuck_out_tongue:

Σαν γυναίκα είναι, έχει γυναικείο πρόσωπο.:stuck_out_tongue: Όχι ότι εμένα με πειράζει…το αντίθετο. Δεν το περίμενα αυτό από’ σένα sofi [-Xτα γούστα σου τα είχα για πιο αντρουά :smiley:

Με κατεστρεψες κακουργα. [-X

αχαχαχ παρτε τα λυσσαρες,συμφωνησε μαζι σας η στρεηκατ

Συμφώνησε εκείνη μαζί μας, όχι εμείς μαζί της. Έχει μεγάλη διαφορά! :stuck_out_tongue:

Mιχάλης Χατζηγιάννης φυσικά!!!

όχι άλλο κάρβουνο :stuck_out_tongue:

αυτά είναι σωστά ποστ :thumbup:

τα βυζια της που πηγαν?