Πιο όμορφος ηθοποιός/τραγουδιστής?

Το στηθος καλα το ξυριζει, πιο κατω δεν του κοψε;

ότι του πουν οι παραγωγοί για την εκάστοτε ταινία κάνει.

Sam Claflin



ωραιο το μωρο καπατος, αρκει να μην τον βλεπεις οταν μιλαει γιατι νομιζεις οτι παθαινει απανωτα εγκεφαλικα. Να τον ακους ομως ναι, αγγλικη προφορα ftw

επ! αυτός είναι ο παπάς από τους τελευταίους πειρατές καραιβικής; εγκρίνω :oops:

και σε αυτόν του shaman έχω να πω ότι δεν κατάλαβα εάν το ‘‘ιχ’’ από Elwing_13 σήμαινε ότι είναι μανάρι αλλά έχω να προσθέσω ένα αααχχχ! :lol: :stuck_out_tongue: αγαπάμε μαλλιάδες,βαρβατάντρες και φλεβίτσες που πετάνε.

άντε έτσι να ξαναζωντανεύουμεεε
σόφι-κ [B]approved[/B]:):slight_smile:
και αγγλική προφορά μάλιστα? fuckin’ great!

Ίσως πρέπει να δω αυτό το ξεπούλημα τους Πειρατές 225 τελικά !

Domino ισως πρεπει. :oops:

^να γι αυτο ειπα οτι καλυτερα να μην τον βλεπεις οταν μιλαει, μονο να τον ακους. στις φωτογραφιες πιο καλο, δε φαινονται τα εγκεφαλικα

Σκαζμος, μια χαρα ειναι, δες μισφιτς εσυ.

περιμενω σεπτεμβρη πως και πως για να δω τριτη σεζον :!:

Χαχα, σιγά μωρέ ποια εγκεφαλικά μια χαρά είναι ο άνθρωπος! Απλά έχει ψαρώσει φουλ κι είναι τρακαρισμένος<3

Λίγο τα κάτω δοντάκια είναι όπως να 'ναι, αλλά με αυτή τη φατσάρα, τις ματάρες και τα λακκάκια δεν πειράζει, να μην το ματιάζουνε κιόλας:)

φατσαρα ματαρες και λακκακια μονο σε φωτοζ, οταν μιλαει δε βλεπω τιποτα αλλο απο το στομα, μου τραβαει το βλεμμα ο τροπος που το στραβωνει και κοιταω μονο εκει. Aποσυντονιζομαι, χανω μπαλιες πωςτολεν =/

Α κατάλαβα τι εννοείς. Ίσως φταίνε τα δόντια. Ή βασικά θα 'χε φάει κάνα μπουκέτο στη μάπα και έτσι θα έμεινε σημάδι στο χείλι και θα στράβωσαν και τα δόντια, το βρήκα.

Πάντως δεν είναι έτσι το εγκεφαλικό, τον αδικείς!

Κάποιον ήθελα να βάλω, αλλά δεν θυμάμαι ποιον…:-k

ΟΤΑΝ ΓΕΛΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ :|:|:|:|:|:|

ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ.

Δεν μπορείς να γίνεις πιο θεά ρε ως εδώ ήταν!!!:lol::lol3::lol3:

μπήκε στεγνά στις ατάκες.

Αγαπάμε και στηρίζουμε Νένιελ! =’)

Να μας προτεινει ο αποπανως με τι κανει αποτριχωση στο μπικινι.

Aυτές τις μέρες έχω φάει σκάλωμα με έναν τύπο σε μία διαφήμιση.Δεν με νοιάζει αν είναι ηθοποιός…σάμπως αυτοί/αυτές που ποστάρετε είναι όλοι αυτό που ακριβώς ζητάει το thread;πφ :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=NYpMfgLA0T4

Αχ έιντζελ, ναι!:smiley: Καλός είναι αυτός, το βλέμμα που ρίχνει ειδικά, όλα τα λεφτά, απροκάλυπτα σεξουλιάρικο…:roll:
Στο τέλος μόνο λίγο το κοτσάκι με χαλάει.