Κύπελλο ποδοσφαίρου ω ρε

βλέπω το ματς του ΟΣΦΠ με τον ΠΑΣ…για να δούμε…όχι τίποτα τρομερό από τον ΟΣΦΠ,με 2 ευκαιρίες μέχρι στιγμής και 1 για τον ΠΑΣ…ίδωμεν…το βράδυ ΟΑΚΑ… 8)

Ποσα φαουλ θα παρει ο Ολυμπιακος εξω απο την περιοχη στο δευτερο ημιχρονο της παρατασης?

Xαχα αποκλιστηκαμε, γουσταρω!! :stuck_out_tongue: 8)

χαχαχαχαχα…κερδιζε ο ολυμπιακος και λεω του κοζυ “μπα που να φατε 5 γκολ”…

ΛΟΛΟΛΟΛΟΛΟΛ

χαχαχαχαχαχα…κατσε να τον παρω ενα τηλεφωνο…χαχαχαχαχα…

εχω λιωσει λεμε…

Kαρατζαφέρη κράτα γερά

16’ Κίτρινη του Βύντρα => ούτε φάουλ
19’ Κωσταντινίδης κόβεται με ανύπαρκτο offside
40’ Ανύπαρκτο φάουλ έξω από την περιοχή στον Μέγκαχεντ
45’ Σκοντάφτει ο Γκαλίνοβιτς με παίκτη του Παναθηναικού και δίνει φάουλ

Γερά ρε έχει 45 λεπτά ακόμα :slight_smile:

Καραοφσάιντ
Megahead = νο1 κλαδευτήρι
Νταξει ο Γκαλίνοβιτς σκόνταψε αλλά αν δεν έδινε φάουλ ποιός Μπαοκτζής ήταν εκεί για το rebound? κανείς!

Μη τα βλέπεις ολα μαύρα ή άσπρα.

Δεν το χάνουμε το παιχνίδι γιατί φοράμε λαχανί σήμερα!!! :stuck_out_tongue:

Και άντε να τελειώσει γρήγορα γιατί θα μείνει από απουσίες ο καημένος ο Νίνης…:slight_smile:

Καλα, η φαση με τον Γκαλινοβιτς ηταν για γελια. Υπηρχε η προδιαθεση του διαιτητη να καθαρισει την φαση και φανηκε. Γενικα τα μεγαλα λαθη του Κασναφερη εγκεινται στις καρτες. Για φαουλ ενω ειχε περασει η μπαλα, εδωσε καρτα στον Κωνσταντινιδη, αλλα οχι στον Μποβιο σε πιο καραμπινατη περιπτωση. Για την ωρα δηλαδη σφυριζει καργα εδρα.
Το παιχνιδι ειναι βαρετο, υποτυπωδεις φασεις για τις δυο ομαδες. Ο Παναθηναϊκος εκανε το αυτονοητο, προσπαθησε με νυχια και με δοντια στο πρωτο ημιχρονο να βαλει ενα γκολ, αμυνομενος μαζικα και κανοντας επιθεσεις των 10 ατομων (κι απ’τις δυο ομαδες), ενω στο δευτερο μεχρι το 60’ που γραφω τωρα, κλεινει χωρους κι αμα κατσει φασει, οκ.
Ο ΠΑΟΚ παιζει αδικαιολογητα με εναν επιθετικο, με αποτελεσμα να μην παταει περιοχη. Αδικαιολογητα επισης παιζει (επαιζε στο πρωτο ημιχρονο) ο Μουμιν, καθως και ο Μελισσης.

Εντιτ: Μολις μπηκε το δευτερο γκολ του Παναθηναϊκου. Ο Μαντζιος ειναι ο πιο φορμαρισμενος παικτης της ομαδας του. Αμυνα απο ΠΑΟΚ δεν υπαρχει στην φαση.

Εντιτ Νο2: Πολυς ντορος για τον Νινη. Καλος παιχτης αλλα ως εκει. Εχει προσοντα αλλα θελει παρα πολλη δουλεια ακομα.

Sorry αλλά είσαι μισαλλόδοξος. Ο Νίνης είναι παικταράς. Και εννοείται πως θέλει δουλειά αλλά αυτό έλειπε κιόλας, να ήταν από 16 ετών έτοιμος παίκτης. Τεράστια ελπίδα για την Ελλάδα.

Rudolf σε ευχαριστώ! Rudolf σε λατρεύω!!! Άνοιξες το τόπικ που ήθελα να ανοίξω με το που θα γύριζα σπίτι και έτσι δε θα φανώ γραφικός!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Μόλις γύρισα από το Καραϊσκάκη και είμαι ακόμα εκστασιασμένος. Στο γκολ του ΠΑΣ, σηκώθηκα και πανηγύρισα με τη ψυχή μου! Στο πρώτο, φάνηκε, πόσο χάλια είναι ο Ολυμπιακός. Δεν είχαμε καμία δυσκολία να βγάλουμε την μπάλα από την άμυνα. Απλά την πετάγαμε στη μεριά του Νε. Ειλικρινά, ο Νε, εκτός από τεχνική δε βλέπω κάτι άλλο να μπορεί να προσφέρει. Τουλάχιστον, όχι από αυτή τη θέση… Πρώτο ημίχρονο κάναμε περισσότερες φάσεις από τον Ολυμπιακό και εκεί φοβήθηκα, γιατί δεν είναι εύκολο να κάνεις πολλές περισσότερες μέσα στο Καραϊσκάκη…

Στο δεύτερο, μπήκε ο Μπαμπαγκίντα και μας έκανε άνω κάτω. Μόνος του μας έκλεισε, γιατί πλέον μάρκαρε από τα δεξιά και δε μπορούσαμε να οργανώσουμε καμία επίθεση, γιατί είχαμε κλειστεί. Μέσα σε όλα, το 18 μας (δε θυμάμαι όνομα, αυτός που έφαγε την κίτρινη) ήταν Τ-Ρ-Α-Γ-Ι-Κ-Ο-Σ . Μιλάμε το παλικάρι δεν κατάλαβα γιατί βγήκε στο 85 και όχι νωρίτερα. Στην άμυνα δε βοηθούσε καθόλου, με αποτέλεσμα οι Μπαμπαγκίντα και Ζεβλάκοφ να κάνουν το αριστερό μας μπακ γιο-γιο. Για τις διαιτητικές αποφάσεις, δεν εκφέρω άποψη γιατί ήμουν μακριά…

Το 2-0 αφού έγινε το 1-0 ήταν θέμα χρόνου. Κάπου εκεί, έφτιαξε και το κέντρο μας. κρατήσαμε τη μπάλα μέχρι να λήξει η κανονική διάρκεια και στην παράταση, η άμυνα του Ολυμπιακού θυμήθηκε τον Ευρωπαϊκό της χαρακτήρα… Την ευχαριστούμε 8) 8) 8) 8)

Όλα τα άλλα είναι ιστορία…

ΥΓ. Πάω σε αγώνες του Ολυμπιακού πάνω από 15 χρόνια και η πρώτη μεγάλη πρόκριση που πανηγυρίζω μέσα στο γήπεδο ήταν η σημερινή του ΠΑΣ!!!

Έλα ρε ΠΑΣ!!! Ας σε βιάζουν στη Β’ Εθνική και δε σε αφήνουν να ανέβεις, εσύ θα παίξεις Ουέφα ως κυπελλούχος!!!
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

[quote=“Trustno1”]

Και άντε να τελειώσει γρήγορα γιατί θα μείνει από απουσίες ο καημένος ο Νίνης…:)[/quote]

:lol: :lol: :lol:

Χαχα προχώρα μεγάλε Καράτζα. Πρόσπάθησες να το σιγουρέψεις με την κόκκινη αλλά δεν σου κατσε. Έλα μπορείς. Έχεις άλλα 30 λεπτά

Τι λες ρε αποκλεισθεντα Κωστη, δεν εχω προβλημα να πω οτι ειναι καλος παικτης, αν οντως ειναι. Απλα το εχουν παραχεσει καποιοι δημοσιογραφοι (κυριως) στην προσπαθεια τους να αναδειξουν ενα ταλεντο. Μας τον παρουσιαζουν ως εναν φοβερο παικταρα ΤΩΡΑ. Ενω τωρα ειναι απλα ενας καλος παικτης. Αν δεν ριξει πολλα κανταρια δουλεια, δεν προκειται να γινει αυτο που μας παρουσιαζουν οτι ηδη ειναι και οτι θα γινει. Ασε που με τις μαλακιες τους θα τον καψουν…

ΜΠΑΟΚ ΚΑΤΑ Τ’ΑΛΛΑ ΡΕΕΕΕΕ!!! ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ!

Και τώρα έρχεται η Λάρισα… Το μόνο βέβαιο είναι ότι ο Γήτας θα σταθεί στο ύψος του σε όλα τα ματς που απομένουν μέχρι την κούπα!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

χαχα ο Crabsody είναι το ίδιο τραγικός και στα αθλητικά.

Ημουν ΟΑΚΑ αποψε περασαμε με το στανιο, το δευτερο γκολ που βαλαμε μου αρεσε πολυ γιατι συνεργαστηκαν αψογα οι ποδοσφαιριστες.

Respect στον karvou γραφει λες κια ειναι κανονικος οπαδος του ΠΑΣ!!! :lol: :lol:

Μα ΕΙΝΑΙ κανονικος οπαδος του ΠΑΣ.

Petaxtike pali h kouraditsa den antexe

ναι, αλλά ο Rychehead που ξέρει από μπάλα (και μουσικά) συμφώνησε μαζί μου…

αχαχαχα.

τραγικός.-

OK paidia. O Vazelos einai h kalyterh omada tou kosmou, oi Iron Maiden vgalan ton disko ths xronias kai oi Audioslave gamane kai dernoune. Twra sigoura egina sxetikos me ta athlhtika kai thn mousikh den mporei

Διακρινω μια εμπαθεια και μια εχθρα…(εχω φοβερο ενστικτο)

Προς τι η κοντρα ρε παιδια?Ηρεμια!

To’ξερα οτι καποτε θα λογικευοσουν…!Ευγε φιλε μου :smiley: :smiley: :smiley: