Κύπελλο ποδοσφαίρου ω ρε

Καλη φαση ηταν και αν και ψιλοξενερωνω λιγο με την εκβαση του παιχνιδιου…οκ. Στην Ελλαδα ειμαστε.

Οσον αφορα το αγωνιστικο κομματι, μαλλον ηταν αλλου οι παικτες του ΑΡΗ και οχι μεσα στο Καυτατζογριο.

Οι αποφασισμενοι παικταραδες του γαυρου εδειξαν χαρακτηρα και ηθος, αφου επεσαν μια φορα παραπανω απο το μεσο ορο πεσιματος στο beach volley χωρις να σκισουν καλτσον!

Επειδη ειμαι απο χωριο και δεν ξερω…mvp τι σημαινει? γιατι βγαλαν τον Γκαλετι? mvp βγαινει αυτος που χανει το πεναλτι? Ή τι?

Τελος, οσον αφορα την κερκιδα, καλη φαση ηταν. Στην τελικη δλδ εβαλε και 2 γκολ ο γαυρος και ακουσαμε τα γαυροπουλα. Ομορφα πραγματα και απο την αστυνομια…εμμμμ αμεροληπτη αστυνομια ηθελα να πω.

Να δειτε που ηταν οπαδοι του ερυθρου αστερα οι μπατσοι και βαρουσαν τους αρειανους, οι οποιοι τολμουσαν να δεχονται τις κροτιδες και τα καθισματα!!8O

[SIZE=“6”]ΑΡΗ ΘΥΜΗΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ[/SIZE]

Οσο για τον φιλο starstruck, απλα να υπενθυμισω οτι ειναι καλυτερο να νιωθεις μεγαλος ακομη και αν εισαι μικρος…παρα να νιωθεις μεγαλος και να εισαι ανυπαρκτος!

Και στο σεχ? :roll:

Πες τα ρε bacillus!κοιμόντουσαν οι παίχτες…κρίμα!δεν περίμενα τον παπαδόπουλο να βγαίνει τόσο μπροστά και να κάνει 2 φάσεις μόνος του…που ήταν οι επιθετικοί?τέλος πάντων έχουμε περάσει και χειρότερα με τον Άρη δε ξενερώνουμε ποτέ!!!

Α ρε κωλοφαρδο κωλοπαιδι βακιλλε.Επεσες σε μη κομπλεξικο μπατσο.
Ο διπλα απο αυτον που σε αφησε μου σηκωσε το γκλομπ και την ασπιδα,με αρχισε στα βρισιδια και μου ειπε να τσακιστω να φυγω,αλλιως το χρυσο μου θα μου εσπαγε τα μουτρα…

************************************off topic : edited by karvou *********************************

τεσπα στο θεμα μας τωρα .

δικαια το πηρε ο γαυρος . καμια φορα τα παιχνιδια τα περνει η τακτικη , αυτο εκανε σημερα . και η διαφορα ποιοτητας ηταν φανερη .

… α και κατι αλλο ΟΧΙ ΣΕΓΚΟΥΡΑΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ .

παιδιά, όχι άλλο flamming please. Επίσης το θέμα μας είναι το κύπελλο…

Και ο ΠΑΟΚ και ο Άρης είναι μεγάλες ομάδες. Απλά ο Ολυμπιακός είναι μεγαλύτερη :stuck_out_tongue:

εσυ τι εισαι γαυρος η αρειανος:-k :-k :-k :-k <αλλα πλεον περιπου το ιδιο ειναι>την θυμασαι την 4αρα το 2001 μεσα στην αθηνα:-k :-k χεχεχε…

Ασε μας ρε φιλε που χουμε κανει τη Τουμπα Καραισκακη.Εγω δε κανω πλακα,πιο ασφαλης νιωθω οταν παιζουμε στη Τουμπα παρα στο Ναο…

παντως οχι ομαδα του κρατους .

αφου θα τα σβησει ο καρβου … δεν γαμιεται απανταω:p :stuck_out_tongue:

Πρεπει να ναι πολυ κολλημενος καποιος για να μην δει οτι ο Θρυλος χτες κερδισε καθαρα, δικαια και ανετα. Ειχε τις φασεις, ειχε και τα γκολ. Κι αν ηταν πιο προσεκτικοι οι παικτες στην τελικη προσπαθεια, τοτε το σκορ θα ηταν αστρονομικο. Ο Αρης παλι ειχε δυο φασεις, απο μια στο τελος καθε ημιχρονου.

Βακιλε ακομα και με 28-13 φαουλ σου φταιει η διαιτησια? Ημαρτον αγορι μου.

Λεπόν, ο γαύρος κέρδισε δίκαια και εύκολα.
Ο γαύρος δεν έπαιξε καλά.
Ο άρης έπαιξε χάλια.
Αυτά.

Εγω πάντως είμαι ΠΑΟΚ . :smiley:

[SIZE=“1”]Υ.Γ Δεν θέλω χαζο-σχόλια εε…[/SIZE]

Το κυπελλο το πηραμε δικαια παντως και χωρις αμφισβητηση απο κανενα.
Βακιλλε ο Νετο ποσες φορες επεσε κατω ? Ο Αρης ειχε το μυαλο του αλλου χτες.
Οι δικοι μας μπηκαν αποφασισμενοι να κλεισουν στοματα και για μενα το εκαναν.
Χωρις πολλη κουραση.Απλα και γρηγορα.

Ειμαι κομπλεξικος και μου φταινε ολα, αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ξαπλωνανε τοσο προκλητικα οι πρωταθλητες. Τωρα για τα φαουλ ναι. 28-13… Το θεμα ειναι οτι αυτοι που διναν τα φαουλ, δωσαν και ενα ανυπαρκτο πεναλτυ καθως και ενα ανυπαρκτο φαουλ απο οπου προηλθε το 2ο γκολ.

Τεσπα. Μεγαλη ομαδα ο ολυμπιακος. Κυπελλουχος, πρωταθλητης και πετυχημενος. Να δουμε τσ λ τωρα, για επαληθευση :slight_smile:

Οτι ο Αρης δεν επαιξε καλα νομιζω ολοι το παραδεχονται ακομα και ο πιο φανατικος…Οτι δεν παιχτηκε μπαλα απο καμια ομαδα ομως, ειναι γεγονος. Ουτε για 5 λεπτα… Ε κοβασεβιτς?

ti epalithevsi re? stous 16 den pigame?

Ελαααα, σας λυπηθηκε ο Θεος φετος αλλα επειδη ειστε κουναβια, του χρονου θα τρωτε παλι κολλυβα.

Ορμηξτε τωρα :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Νέο μεγάλο παιχνίδι έβγαλε η κληρωτίδα του Κυπέλλου Ελλάδας. Στα προημιτελικά, ο νικητής του αγώνα Άρης-ΠΑΟΚ θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό, σε διπλούς αγώνες. Τα ζευγάρια που ανέδειξε η κλήρωση:

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

  1. Άρης ή ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
  2. Ξάνθη-ΑΕΚ
  3. Πανιώνιος ή Βέροια-Αστέρας Τρίπολης
  4. Πανσερραϊκός-Παναθηναϊκός

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Νικητής 2-Νικητής 4
Νικητής 3-Νικητής 1

  • Οι πρώτοι αγώνες θα διεξαχθούν στις 4 ή στις 18 Φεβρουαρίου και οι ρεβάνς στις 4 Μαρτίου.
    ** Ο τελικός της διοργάνωσης θα διεξαχθεί στις 2 Μαΐου στο ΟΑΚΑ, εκτός κι αν οι δύο ομάδες προέρχονται από τη Βόρεια Ελλάδα, οπότε και το παιχνίδι θα γίνει στο Καυτανζόγλειο.

Οπότε φίλοι Θεσσαλονικείς, βάλτε τα δεύτερα να παίξουν την Τετάρτη, γιατί έτσι κι αλλιώς παρακάτω δεν φτάνετε :stuck_out_tongue:

πότε γίνονται τα παιχνίδια που εκκρεμούν? Μεθαυριο?(ΑΡΗΣ-παοκ και Βέροια-Αστέρας Τρίπολης)

Si!:wink: