Κύπελλο ποδοσφαίρου ω ρε

gracias!
Πρόβλεψη!:stuck_out_tongue: Το Κυπελλο θα το πάρει ο

Θρύλος. (εύκολα ή δύσκολα)

Ξερει κανεις τι γινεται σε περιπτωση νεας ισοπαλιας?Εγω νομιζα παραταση και πεναλτυ,απο αλλου ακουσα απευθειας πεναλτυ και απο αλλου 3ο ματς,παλι στο Βικελιδης.
Δεν εχω δει και κανενα site να το διευκρινιζει.

4ος γύρος (φάση των 16): Οι 16 ομάδες που προκρίθηκαν από τον 3ο γύρο μπαίνουν πλέον σε ελεύθερη κλήρωση και σχηματίζονται 8 ζευγάρια, ανεξαρτήτως κατηγορίας. Η έδρα του αγώνα ορίζεται από την κλήρωση. Και πάλι οι αγώνες είναι μονοί νοκ άουτ, μόνο που σε περίπτωση ισοπαλίας δεν υπάρχει δυνατότητα για παράταση ή πέναλτι. Σ’ αυτήν την περίπτωση ορίζεται επαναληπτικός αγώνας στην έδρα της φιλοξενούμενης ομάδας. Αν και πάλι υπάρξει ισοπαλία, τότε ακολουθεί κανονικά η διαδικασία παράτασης και πέναλτι. Δεν υπολογίζεται ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ στην περίπτωση 2 ισοπαλιών, αφού κάθε αγώνας αυτής της φάσης λογίζεται ως μοναδικός.

Α οκ,αρα δικιο ειχα εγω,μαλακιες λεγαν οι αλλοι :Ρ

τι ισοπαλια ρε?αυριο 5 θα τουσ ριξουμε στο ναο

…κλανιες στα τετοια μας μπορει:pΕ ρε γουσταρω προκριση στο σαπιο μηλο λεμε!:smiley:

Σε φανταστική κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος στο Χαριλάου.

Τουλάχιστον να πάνε πέναλντυ να δούμε και κανά γκολ.

ουτε κει θα δουμε γκολ μου φαινεται…:lol:

3 συνεχομενα παιχνιδια 0-0 πως το καναν γαμωτο??:-k

Νομίζω πως ο Σάντος θα ένιωσε μεγάλη ηδονή. :lol:
Θα το θεωρεί ίσως το μεγαλύτερο του επίτευγμα ως προπονητής! :lol:

χαχαχαχαχαχα δε θα βγει ποτέ νικητής

τα @@ του καραμπελα. τι πεναλτυ εριξε. παντως φανηκε οτι οι τερματοφυλακες δεν εχουν ιδεα πως να αποκρουουν πεναλτυ.
αντικειμενικα το ματς το αξιζε πιο πολυ ο αρης, αλλα ετσι ειναι η μπαλα. ειχε και ο παοκ μια ευκαιρια με τον γαλλο στο τελος του β’ αλλα μονο αυτη κι απορω γιατι αμυνοταν ολο στο β’.

Ουφ!
Επιτέλους τελείωσε!

Παράταση δεν είδα, κοιμόμουν…

Με 0 γκολ και ανύπαρκτο ρυθμό επί 300 λεπτά κανονικά θα έπρεπε να τους αποκλείσουν και τους 2 για κακοποίηση του αθλήματος.

ξεκολατε ρε…αρειανοι και παοκτσηδες ενιωσαν το ντερμπι με απιστευτο αγχος λεπτο προς λεπτο…μαγκες 10 καρδιακα θα παθαινα…τεσπα…παοκαρα ρε! γαυροι σας ερχομαστε

Θα παίξετε το ίδιο επιθετικό ποδόσφαιρο και με μας? Να ξέρω να τρέμω αν είναι…

εγω παρακολουθησα μεχρι το 30…καπου εκει με πηρε ο υπνος και ξυπνησα γυρω στο 75…:smiley:

μπορεί να παίξουνε όπως εσείς με τον βάζελο ξέρω γω.

Τα ματς ήταν θέμα γοήτρου καθαρά.
Ντέρμπυ της πόλης.

Καμία ομάδα δεν νομίζω να μπορεί να αποκλείσει τον Ολυμπιακό, στην Ελλάδα γενικότερα.
Μέχρι τότε κατεβείτε και χαρείτε στον Λευκό Πύργο.

Καλό!
Όταν σε 3 συνεχόμενα ματς με τον βάζελο παίξω τόσο άσχημα έλα να τα ξαναπούμε.

εγω τα πεναλτυ δεν τα αντεχω… οποιοι και να παιζουν, μια αγωνια στη μεταδιδουν.
πολλα ματς με παοκ δηλαδη μαζεμενα και εχουμε και την σεντ ετιεν για το ουεφα.